Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Otsin inimesi

Soovitatud postitused

Kui sa oskad ehitada Minecraftis vägevaid maju siis vaata siia. Seoses Vahvel.Net Minecraft serveri tulekuga ootan inimesi kes ehitaksid spawni juurde ehitisi, kaubamaja, mingi spawn koht etc.

 

Kui sa soovid seda teha siis anna teada ja postita siia mõni oma ehitis.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pilte vms :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin aidata . Pole küll mingi kuu Mc käinud, aga ma arvan et oskused samad ikka ;)

Redstone gate, uksekellad jms.

 

mingi_hotell.bmp

 

 

Väga väga ammu ehitatud[ainuke mis leitsin] siis minecraft free versionis. Nüüdseks on ehitused korralikumad juba jne.

 

Osalen ainult siis kui KÕIK ehitajad on teamspeak, skype vms. Sest ilma on tõesti no point seda teha.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omasin oma serverit kus tegime kuttidega samamoodi spawni linna jne tegime vee aluseid maa aluseid raudteid , redstoned uksed , villad , tegime isegi jaapani stiilis maja mis kukkus päris hästi välja , rannamajakesi , kindlusi jne . kogemusi on ( see server nüüdseks maas siin vahvlis teema ka vist rico tegi , aeg sai otsa ja ei tahtnud enam raha sinna alla panna)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.