Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

INC abi

Soovitatud postitused

Mõttetu vend oled, ära ürita mingit ELi GMi tööle saada, sa niikuinii ei saa. Üldse, ärge aidake seda venda, vend lubas raha anda mõne GMi eest, saatsin ära ja hui annab. Saadan sulle täiesti terve GMi, " Ei lähe tööle, saada uus " .. Täis lamp vend oled, pane ragequiti.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida sa haugud? Juba sain selle faili ja see pole EL GM muide, kui EL GMis vaja seda faili see POLE AINUKE GM kus seda INCI vaja.

Türa sul vaja nokkida igal pool?

Su GMid olid need 2 tükki ORP'd ja Salvestussüsteem oli GMis tegematta, ja seda pole päris kerge teha sisse mängu,seega su GMid olid täiesti 0.

Selle eest ma ei annaks 50 CENTigi.

Ja sinult, kellel pole õigeid kasutusõigusigi, ma ei ostakski, ostaks õigetelt kes gmi teinud ja annavad kaasa, lähed politsei.ee nendega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, sa oled vist väga kõrgelt kukkunud & väga mad

jAnims = JyrnoAnims .. ELis olid kasutusel aind.

Ma ei noki sind, rahune maha lapsuke. Mis kuradi ORPd ? Esimene asi, kui skripti hakatakse tegema on Logimine / Regamine .. Ehk siis sinukeeles ANDMETESALVESTUS. Pole kerge sisse teha ? Miks neid sisse teha kui nad juba sees on debiilik. Mu GMid olid 0 ? Mõtle natuke enne kui sa räägid..

Ei anna 50Centi ? :D:D:D:D:D Me veel vaatame mis su serveriga juhtub ;D;D;D;D Mis sa tahad õelda, et sa ostad PO Andrus Riisilt ? ELi Kiipuselt ? HUI ostad.. Mõtle enne kui räägid, ütlen seda teist korda juba.. Huvitav miks siis Breaking LS ei lähe politsei.ee kui neil pole kasutusõigustki tegelt, nad pole GMi ära ostnud.

Sa oled mingi tatikas, kes üritab lihtsalt SAMPis raha teenida. Saad emalt lastetoetuse ja siis ostad mingi GMe omale kokku, norm vend..

 

Tõin andmetesalvestuse ühest GMist mis ma saatsin..

http://pastebin.com/NTQZD8gZ


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stfu kids


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.