Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Paide Serverid

Soovitatud postitused

Tere!

Siin Inimene. ja ma ütlen teile natukene Paide serveritest.

 

1# .: Paide Offical Server :. -Ip- 212.47.212.19:27060

2# .: Paide Surf Pub :. -Ip- 212.47.212.19:27035

 

Serverid on väga head, need on Eesti serverid, head inimesed eriti omanikud.Omanik on aw ,vabandage ma päris tema täis mängu nime ei tea.

Abiomanik on Hh- .Mina olen Respect # Inimene. kes on seal serveris hakanud mängima, ma võin öelda et serveris igav ei hakka sest tavaliselt pulli saab, neid kes ropendavad ja solvavad neid eriti ei sallita.Ja kui keegi teist hakkab mängima ja selline inimene juhtub sees olema siis pange talle mute või võrtke voice maha ,ärge minge kaasa temaga.

 

Free Immu ja Vip loosimised on ka Surfis kui server on täis siis tuleb omanik sisse ja loosib 2 immu 2 vipi välja.

Kui te tahate mängima hakata siis kutsuge sõpru ja teisi keda teate, Surf on suht uus server, tulge lõbutsege.

Ja isegi mina võitsin loosimises free immu.

Tulge chekkake järgi,äkki olete teie järgmine admin.

Adminid ja vipid on odavad kui sooovite osta.Kui te näete kooderit sees siis võtke minuga või Bawiga ühendust

Minu steam on --- slayerjanar

Bawi steam on --- bawww98

Kui ma juhuslikult pole steamis siis msnis ikka

janar1995@hotmail.com - seda kasutage ainult siis kui vaja.

b_560_95_1.png

banner_560x95.png?random=11396

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.