Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Revo Pehlak, kasutaja Haters

Soovitatud postitused

Müüa 600$ verifed paypal, hinnapakkumine / msn pmi.

mingeid väikseid summasi ei müü. suuremaid ikka.

Sain siis petta 190€'ga

Tahtis teamvieweriga minu desktopi näha, kui ma ülekannet teen. Ülekanne tehtud, hakkas huiamine pihta, et ta ootab ülekannet, ta peab välja minema jne, kuigi tal swedbank ja peaks hetkega üle tulema. Msn'is on küll sees ja away, aga enam ei vasta. Helistasin panka ka, ülekanne kohale jõudnud ja annulleerida enam ei saa.

Mul msni vestlus, panga väljavõte jne olemas.

Keegi ta täpsemat elukohta teab? Võrus peaks olema, tahaks külla minna talle.

Tuju on üldse väga sitt hetkel, ei suuda midagi tarka kirjutada :'(

Revo maksa ära, võin teema kustutada siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Expected.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah.... Mul pole midagi enam öelda. Sellise inimese bannimiseks poleks seda vajagi..

 

Nii on.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kurat, järgmine kord ban kõigile kes ei suuda reegleid lugeda ja neist kinnipidada.

 

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Haters banned, tbh ei huvita proof. Moded, kui teate, et see on tema siis bannige... ei ole vaja selliste inimestega "sõbrad" olla kes niimoodi tegutsevad.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega oligi oodata ka, et ta varsti jälle "nalja" teeb. Ma ei saa aru miks teda üldse hoiti siin ... kõik juu teadsid kellega tegu.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui raske on googelda "Revo Pehlak" enne äritsemist? Ütlesin enne juba, et see mees ei muutu. Mine menti, mine kohale. Revo rääkis, et ilge lööma vend, lükka see idiootsus ümber. Tahtis mind ka 10€ üle lasta. Rott jääb rottiks. Oleks ma petta temalt saanud, siis ta opeli aknad läheksid ka. See oleks asja algus.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma hoiatasin teid.

 

järgmine kord ban kõigile kes ei suuda reegleid lugeda ja neist kinnipidada.

 

7 Day ban.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Okei , ma ei taha bani .

 

Ma tahaksin aidata seda venda kes selle rahaga korvi sai .

 

Nii , minu soov - Sebi kütuse raha , auto (koos juhiga) , võtad mind peale , lähme kohale , saad oma raha peo peale , v siis ta arvuti v mida lahedat tal kodus veel on - Tahan selle eest 30Eur , ning ülejäänud raha on sul peo peal :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anyways, lugu selline hr aron. minuga rääkis eile sõber kellega ma jagasin vahvli kasutajat "haters" ta ütles et müüb oma dollarid maha ja ostab minult rsgp selle eest, alguses loomulikult pakkus et kas ma ei taha usd vastu vahetada rsgp, vastasin : mul ei ole paypali kuhu raha kanda, siis ta leidis ostja - sinu kes pidi ostma ära raha, kuid sa hakkasid mingit limiidijama ajama, sai raha sinupoolt "kantud" saatis sõber mulle vidi kus oli tõestus kuidas sa raha kandsid, ma ootasin ~30 minutit - ei midagi, ikka swedist - swedi raha pole. mõtlesin et pohh ootan homseni, et äkki siis kohal, oli õhtu ka, kes teab mis viga oli, siis hakkasid sinupoolsed ähvardused tulema, et mingi emopedekas jne, ütlesid et lasid makse anuleerida ( kui ei tea mis tähendab - googelda ) - hommikuni ei olnud raha üle tulnud, sõber sai oma 550m rsgp kätte. mina raha pole saand, kuid saan arvatavasti temalt täna paypal kasutaja kus peal on natuke paypal raha mis müün maha ja saan oma raha kätte, pce, ürita järgmine kord rohkem, vast saad kedagi petta ka, anyways tee avaldus, minukohta. mul tradest ja msnist pilt kus mina ANDSIN ostetud kauba, kuid raha pole saand. v nagu sinu jutujärgi sa anuleerisid makse. pce ja hf. minult sa politsei kaudu midagi välja pressida ei saa, vnoh sa ei saa olemadatut asja välja petta-

 

mul rohkem öelda pole midagi, palun eemaltada mind siit, ja edu sulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Anyways, lugu selline hr aron. minuga rääkis eile sõber kellega ma jagasin vahvli kasutajat "haters" ta ütles et müüb oma dollarid maha ja ostab minult rsgp selle eest, alguses loomulikult pakkus et kas ma ei taha usd vastu vahetada rsgp, vastasin : mul ei ole paypali kuhu raha kanda, siis ta leidis ostja - sinu kes pidi ostma ära raha, kuid sa hakkasid mingit limiidijama ajama, sai raha sinupoolt "kantud" saatis sõber mulle vidi kus oli tõestus kuidas sa raha kandsid, ma ootasin ~30 minutit - ei midagi, ikka swedist - swedi raha pole. mõtlesin et pohh ootan homseni, et äkki siis kohal, oli õhtu ka, kes teab mis viga oli, siis hakkasid sinupoolsed ähvardused tulema, et mingi emopedekas jne, ütlesid et lasid makse anuleerida ( kui ei tea mis tähendab - googelda ) - hommikuni ei olnud raha üle tulnud, sõber sai oma 550m rsgp kätte. mina raha pole saand, kuid saan arvatavasti temalt täna paypal kasutaja kus peal on natuke paypal raha mis müün maha ja saan oma raha kätte, pce, ürita järgmine kord rohkem, vast saad kedagi petta ka, anyways tee avaldus, minukohta. mul tradest ja msnist pilt kus mina ANDSIN ostetud kauba, kuid raha pole saand. v nagu sinu jutujärgi sa anuleerisid makse. pce ja hf. minult sa politsei kaudu midagi välja pressida ei saa, vnoh sa ei saa olemadatut asja välja petta-

 

mul rohkem öelda pole midagi, palun eemaltada mind siit, ja edu sulle.

 

Kallis Revo,

* Fakt on see, et sa pole oma kasutajat kellegiga jaganud.

* Swedist - Swedbanki liigub raha ~10 sekundiga.

* 15-20 min hiljem ei saa makset annulleerida.

* Mul on selle kohta olemas maksekorraldus, et raha on üle tulnud. Nii arvutis, kui ka pangast saadud allkirja ja pitsatiga versioon politsei jaoks.

* Raha ülekande kohalejõudmist kinnitas ka Swedbank'i klienditoe telefon 6310310 hetk hiljem peale seda, kui sa hakkasid rääkima, et ülekanne pole kohale jõudnud ja sul on SEB jne (Saaja nimi: REVO PEHLAK Saaja konto: 221032673006 Swedbank AS)

 

Koduvisiit tuleb sulle ära teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kallis Revo,

* Fakt on see, et sa pole oma kasutajat kellegiga jaganud.

* Swedist - Swedbanki liigub raha ~10 sekundiga.

* 15-20 min hiljem ei saa makset annulleerida.

* Mul on selle kohta olemas maksekorraldus, et raha on üle tulnud. Nii arvutis, kui ka pangast saadud allkirja ja pitsatiga versioon politsei jaoks.

* Raha ülekande kohalejõudmist kinnitas ka Swedbank'i klienditoe telefon 6310310 hetk hiljem peale seda, kui sa hakkasid rääkima, et ülekanne pole kohale jõudnud ja sul on SEB jne (Saaja nimi: REVO PEHLAK Saaja konto: 221032673006 Swedbank AS)

 

Koduvisiit tuleb sulle ära teha.

56917171

palunväga - tule kohale, mul pole midagi peita / karta. ootan sind.. sest mina pole seda raha saanud, ja ma ei tule kuskil oma natukegi paremat mainet rikkuma, fakt see et ma siit banned tänu sinule, kuigi raha ma saanud pole, ja sinusugune tolgus arvab et nüüd maksan mina sulle selle olematu raha oma taskust tagasi ? ei aitäh. tee see avaldus, ja vaatame kuidas asi läheb edasi, sest mina tean seda et pole midagi saanud, ja see on tõsi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Saada panga väljavõte mulle... Mulle kinnitati nii panga telefoni teel, kui ka pangast, et raha on kohal, kõik tõendav on selle kohta olemas.

 

Avaldus on tehtud.

 

Anna oma nn "Sõbra" Martini nr ka, kellega ma kokku pidin saama kalamaja ees (?) kell 21.00 mustas bmw 325's.

 

Aa see ka, et ma olen sind sõimanud, no anna olla :D Nimetasin sind korra su hüüdnimega "emorevo"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa ausalt , ma tean et mulle nüüd siit hoiatus/ban tuleb.

Aga ma kirjutan ikkagi selle , mitu kuradi korda ma vingusin juba kellegi teise scammeri teemas , et miks Revo unbanned on , seda oli seal nii 6 lehte ma usun , kus ära tõestati, et Haters on Revo Pehlak. Isegi moderaatorid olid sellest osa võtnud ja IKKA lastakse tal edasi tegutseda , mis ta maksab teile 20% scammi tuludest , nn vahvli juhtkond?Järgmine päev oli see teema lihtsalt haihtunud ,järelikult see kustutati juhtkonna poolt, on see normaalne?Ise lubate TUNTUD scammeritel lasta rahulikult edasi scammida.

 

Welcome to Vahvel , where scammers get unbanned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa ausalt , ma tean et mulle nüüd siit hoiatus/ban tuleb.

Aga ma kirjutan ikkagi selle , mitu kuradi korda ma vingusin juba kellegi teise scammeri teemas , et miks Revo unbanned on , seda oli seal nii 6 lehte ma usun , kus ära tõestati, et Haters on Revo Pehlak. Isegi moderaatorid olid sellest osa võtnud ja IKKA lastakse tal edasi tegutseda , mis ta maksab teile 20% scammi tuludest , nn vahvli juhtkond?Järgmine päev oli see teema lihtsalt haihtunud ,järelikult see kustutati juhtkonna poolt, on see normaalne?Ise lubate TUNTUD scammeritel lasta rahulikult edasi scammida.

 

Welcome to Vahvel , where scammers get unbanned.

 

No vot siin ei ole ju absoluutselt midagi teha! IP aadressi oskab ju iga loll muuta, eriti veel siis kui sul on kodus kaabel modem millega saad enda IP aadress kasvõi iga 5 minuti tagant muuta.

 

Aga kindlasti kasutab Revo mingeid teatud IP aadresside vahemikke mida saaksid selle foorumi moded bännida.

 

---------- Post added 01-11-11 at 20:40 ----------

 

Edaspidi soovitaks raha maksta SEB pangaga, seal(SEB internetipangas) on olemas see teenus, et saad oma raha "tagasi kutsuda" 3 euro eest, siis ei saa pettur su raha veel kätte, kui ise kiire mees oled!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ah mis kurat ei ole siin midagi teha?Tulebki bännida , sa tahad õelda , et meil on sellised moded kes ei suuda aegajalt 3-4 klikki teha , et Revokene ära bannida?Kui tüübil on juba 6(?) tehingut ja muutub juba teistele uustulnukitele usaldusväärsemaks , siis peaks ta juba ammu banned olema.Ära aja mulle lolli iba palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
56917171

palunväga - tule kohale, mul pole midagi peita / karta. ootan sind.. sest mina pole seda raha saanud, ja ma ei tule kuskil oma natukegi paremat mainet rikkuma, fakt see et ma siit banned tänu sinule, kuigi raha ma saanud pole, ja sinusugune tolgus arvab et nüüd maksan mina sulle selle olematu raha oma taskust tagasi ? ei aitäh. tee see avaldus, ja vaatame kuidas asi läheb edasi, sest mina tean seda et pole midagi saanud, ja see on tõsi.

 

the fuck bro... Vahest googeldanud oled ennast w?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.