Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamisest loobumine.

Soovitatud postitused

VIP

Räägime siin, kuidas oled proovinud maha jätta.

 

Ise tegin 4. aastat 12-16 aastaseni, lõpuks tuli mõistus koju 2 nädalat tagasi ja pole sellest ajast teinud enam.

Ise kasutasin sellejaoks mokatubakat.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise tegin 5 aastat ja sel suvel jätsin maha. Polnud mingeid plaastreid vms tarvis. Üldse ei mõista, miks inimesed kurdavad, et raske maha jätta. Ise tegin tipphetkel paki päevas.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise tegin 5 aastat ja sel suvel jätsin maha. Polnud mingeid plaastreid vms tarvis. Üldse ei mõista, miks inimesed kurdavad, et raske maha jätta. Ise tegin tipphetkel paki päevas.

 

Logic võib küsida mis sinu eelmine kasutajanimi oli?

 

Ise olen ca 5 aastat suitsetanud ja maha olen üritanud jätta viiel korral. Koguaeg kui maha tahtsin jätta, siis olin 3 päeva ilma suitsuta. Olen proovinud plaastreid ja nätse, aga need küll ei aita, vähemalt minul. Kui tahad maha jätta, siis on asi ainult tahtmises kinni, aga mina ei suuda :D Olen tähelepannud, et paljud tuttavad/sõbrad jätavad peale mandlioppi suitsetamise maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Logic võib küsida mis sinu eelmine kasutajanimi oli?

 

Ise olen ca 5 aastat suitsetanud ja maha olen üritanud jätta viiel korral. Koguaeg kui maha tahtsin jätta, siis olin 3 päeva ilma suitsuta. Olen proovinud plaastreid ja nätse, aga need küll ei aita, vähemalt minul. Kui tahad maha jätta, siis on asi ainult tahtmises kinni, aga mina ei suuda :D Olen tähelepannud, et paljud tuttavad/sõbrad jätavad peale mandlioppi suitsetamise maha.

 

Bladex


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen ise umbes 7aastat suitsu teinud ning olen ka päris palju kordi üritanud maha jätta, aga ei suuda kuna kõik inimesed mu ümber suitsetavad

See lihtsalt halb komme..

+1

 

Pean nõustuma. Ise elav näide, et suitsetamist pole raske maha jätta.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägime siin, kuidas oled proovinud maha jätta.

 

Ise tegin 4. aastat 12-16 aastaseni, lõpuks tuli mõistus koju 2 nädalat tagasi ja pole sellest ajast teinud enam.

Ise kasutasin sellejaoks mokatubakat.

- Suhteliselt sama asi, aga ma pole teinud Aasta ja ~2kuud

- Maha jätsin jumala lambist.. Mõtlesin lihtsalt, et ei tee ja ei teinud ka

- Üksi maha jätta on raskem kui kellegiga koos

- Näri vahelduseks nätsu / söö midagi :D

a muidu ma pole kunagi mokatubakat kasutand ja arvan, et ei kasuta ka.. Ei kisu eriti :P

Edu neile, kes üritavad!


1429450200_15_1_EUR_3.50_default.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

olin niiöelda pühapäevasuitsetaja üpriski pikalt, lõpuks hakkasin juba ka igapäevaselt sõpraderingis suitsu tegema, kuni ühel peol olles järjekordse paki ära tõmmanud viskas lihtsalt üle see, suitsu tehes otsustasin, et see jääb mul viimaseks ja nüüd juba 70+ päeva pole teinud, kiusatustki pole tulnud, minuarut ainuke normaalne viis ongi paugust maha jätta, need plaastrid jne on täielik pask.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teinud suitsu 8a. ja kuna see pole mu elustiili v tervist rikkunud , ei ole tulnud mõttese maha jätta.

Kõige kauem ilma suitsuta olnud 1 kuu, kuna olin haige, ja miski ei kiskunud suitsu poole...

Kuna see kedagi, ega mind ei sega , et suitsetan siis jhm, ala kui suitsu pole, siis elan üle, ala järgmisel päeval poodi jms saab uue paki.

 

Aga jhm, kes maha tahvad jätta, siis leidke tugi, vedage sõpradega kihla ja ärge tehke nii, et vähendate suitsu vms, paugu pealt aitab kõige paremini :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

32 päeva juba ilma olnud. ;d


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paugu pealt maha jätta, muud midagi.

Ise olen nii maha jätnud, et tüdruk ütleb, et jäta maha. Okei, jätsin suitsetamise maha ning kuu aega ei teinud.. Siis viskas lõpuks tüdruk kopa ette ning hakkasin jälle suitsetama. Nii on juhtunud kaks korda.

Kuid nüüd, kuigi olen saanud 2 trahvi ning kooli poolt noomituse, suitsetamist maha jätta ei suuda.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mokatubakas on hea, aitab alati. :D

Kuidas Sa pärast mokatubakat maha jätad? Väga loll tegu on asendada suitsu mokatubakaga! Kogemus olemas. Üritan nüüd mokatubakat maha jätta, loodan, et õnnestub.

 

Paugu pealt maha jätta, muud midagi.

Ise olen nii maha jätnud, et tüdruk ütleb, et jäta maha. Okei, jätsin suitsetamise maha ning kuu aega ei teinud.. Siis viskas lõpuks tüdruk kopa ette ning hakkasin jälle suitsetama. Nii on juhtunud kaks korda.

Kuid nüüd, kuigi olen saanud 2 trahvi ning kooli poolt noomituse, suitsetamist maha jätta ei suuda.

Minu silmis kellegi pärast jätta midagi maha on väga mõttetu. Sa pead ise seda tahtma, mõtlema mis kasu Sa saad sellest jne.

 

Pole tarbinud alkoholi ja suitsetanud neli kuud, enesetunne on suurepärane. Kui jätan veel mokatubaka maha, siis olen endaga täiesti rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise jätsin ka paugu pealt siin umbes 2 nädalat tagasi. No vahel tuleb kiustatus kui sõber teeb aga sa pead selles lihtsalt üle saama, et sa ei taha :D

 

 

EDIT:

 

Üks võimalus on veel :D Näiteks ma olin harjunud enne trenni tobi tegema, nüüd siis selle asemel et suitsu teha võtan pudeli kaasa ning joon vett :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4 päeva veel siis on 2 aastat täis kui pole suitsetanud:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

5 päeva pärast 2 kuud täis :P


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu silmis kõik meetodid on nõrkadele. Kui Sul on tugev iseloom, siis suudad jätta maha ilma mingite teiste vahenditega.

Oleneb inimesest siiski.. Ütleme siis nii, et suitsetamine ei sega minu elustiili. Maha jätmine annaks küll tervist mulle kauemaks, kuid erilist midagi see mu elus ei muudaks.

Ma ei pea ennast sellepärast nõrgaks inimeseks. Kõik on mõtlemises kinni, igalühel oma mõttelaad ja selleüle ei saa vaielda.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.