Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kust alustada? Olen algaja, tavalise digikaameraga mõned pildid teinud nagu igaüks meist. Kust alustada? Mida osta? Kuidas õppida? Ma arvan, et need oleksid peamised küsimused. Oleksin tänulik, kui keegi kogenum soovitaks midagi. Eriti meeldiks mulle teha pilte just spordist ja alaks oleks tennis, millega ise tegelen.

 

Ette tänades,

Hendrik


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju sul raha on? Kõik algab sellest.. Ise panin just muidu müüki enda peegelkaamera - Pentax K200D, millega ka alustasin. Tegin just siia fotograafia alateemasse ka oma teema, kus kõik need minu vanemad pildid on tehtud just Pentax K200D peegelkaameraga.

Ja kas huvi on ikka väga suur või on lihtsalt üks uitmõte?

 

Kallist hinda maksavad nii kaamera kere kui ka objektiivid.

Kuidas õppida? Löö googlesse fotokala, vot just seal foorumis on palju juttu. Samuti soovitan lugeda ja digitesti erinevaid sissekandeid, kus just kindla kaamera kohta on välja toodud ära kõik positiivsed ja negatiivsed küljed, lisaks pikk ja põhjalik tekst.

Tee endale selveks ava, säri, iso, ehk sellest oleks vaja alustada ikkagi.

Automaatrežiim unusta ära, siis võid juba tavalise 200 eurose digikaameraga pilte teha.

 

Fotograafia on kunst, mida õpid kogu elu.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.