Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[PÄTT JA KAABAKAS]Silver Adov silver@treraadio.ee

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu konto lendas lukku, kuna keegi oli paypal'is mingit tolmu üles keerutanud ja mulle probleeme tekitanud.

Pandi eile Sampost rahad teele, võin küsida panga konto ligipääsud ka, et pildistada.

 

Mina olen omalt poolt kõik ära teinud, nagu lubatud. Soovin pangakonto väljavõtet 7 päeva raames, et saaksin ikka kinnitust, et sa pole midagi saanud.

PS: Teema juba 24h jooksul teine, mis nali see on :D ?


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks kõik lambist offtopicut teemades panevad, kui ise ei saa asjast ööd ega mütsi aru?

Kui pole teie teema, ei torgi, aitäh!

 

Igatahes, rahad on teel, mina pole näinud tõestust raha mittelaekumisest.

Vaevalt mu vanemad pange panevad sellise asjaga minule.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väitis, et pani kell 12 teele eile, see oleks pidanud õhtuks ammu kohal olema. Sampost Swedi tuleb 2 tundi tööpäevadel.

 

unled15rn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ootame esmaspäevani siis, nädalavahetusel ei tule maksed üle erinevatest pankadest.

 

EDIT// hiihi jõudis postitada vahele.

 

Kui sa tõesti panid kella 12 teele siis on küll asi karvane.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuule, minule öeldi 12 ajal, et pannakse teele kohe, mina olen nagu inimesest endast ligi 5000+ km eemal ja kindlasti tean kuna ta täpselt kellapealt selle teele pani.

Saatsin sõnumi ja meili, et kui tal aega oleks, teeks väljavõttest pildi.

 

Kui mingi tõukamine sellest algab, siis arvan, et jääd alla. Pole mingi selline vend, kes hakkaks mingeid 14 aastaseid lambist üle #### laskma.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Asi polegi selles, et üle hakkad laskma. Hoopis selles, et teisipäevast on sitta kanti möödas. Ülekande oleks võinud varem ära teha, mu raha pmst seisab praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

 

Kui esmaspäeva õhtuks pole kohal siis on ban.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain temalt samamoodi üle.

Ostis läbi PayPali ratesse sole.

Hetkel SOL süsteem blokeeritud.

Ootan 50M või 15€ tagasi.

 

 

silve1.JPG

silver.JPG

 

Kui oled mees siis maksa ära.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain temalt samamoodi üle.

Ostis läbi PayPali ratesse sole.

Hetkel SOL süsteem blokeeritud.

Ootan 50M või 15€ tagasi.

 

 

silve1.JPG

silver.JPG

 

Kui oled mees siis maksa ära.

Kas sa pole topicut ikka lugenud? Mul on paypal lukku pandud, kuna keegi keeras käru ja on reportinud mind mingi illegaalse teemaga seoses.

Sinule saadan raha esmaspäeval tagasi, ei pea muretsema.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma sain ka sinu pärast miinustesse paypali...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kas mina olen süüdi, et keegi minule tanki lendas ja siis minule limited tuli? Sorri tõesti.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Süüdi oled ikkagi sina ju.

Sest sina müüsid edasi need $ vms.

Loodan, et asi saab lahendatud ikka.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhimõtteliselt, kellel olid probleemid minult PP $ ostes, saavad refundi või siis teiselt, MTÜ paypali pealt tagasi, verified konto on ka olemas nüüd, selle peale tekitama veidi pp dollareid ning sealt saan ka korvata :)

 

No problem.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sul on unverified konto, siis see lähebki 99% juhtudest lukku mõne suurema summa liigutamise peale... või siis mitmete väikeste. Keegi pole sind tanki pannud. Lihtsalt see on unverified konto lõbu. Tänu sinule läksid ka nüüd teistel kontod lukku (ühesõnaga raha kaotsi) ja lahti saavad nad need alles siis kui sina asjad korda ajad ja enda konto ära verified.

 

Nop, see võib sul random summaga ka lukku minna UV. Eriti kahtlane on see nende jaoks siis, kui sinu kontole laekub raha ning sina selle kiirelt edasi saadad kellegile. Siis võid juba arvestada, et varsti jamad kaelas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Konto läheb lukku siis unverifiedi puhul, kui teed üle 100$ ülekandeid. Mulle saadeti paypalist kiri, et minust on teavitatud illegaalse tegevuse tagamõtetel.

Seetõttu on limited, uurimised jms käivad. Lasen selle konto maha lükata ja siis firma kontolt edasi saata.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks oma 2€tagasi juba saada, ja see domeeni asi ka ta isegi ei öelnud mis nimeks ja mis ei arutanud tellis ära...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raha pole tulnud.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pole siiani raha maksnud, MSNis ei käi, keegi tunneb teda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banned.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtis mult kella osta. Ütles, et parseldab midagi maha ja siis saadab raha . Ette ma ei oleks anyway käinud .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.