Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

S:RM - Projekt ''San Fierro Rollimäng'' : www.ssamp.ee/srm

Soovitatud postitused

logo.jpg

San Fierro Roleplay server on üpris unikaalse mängumoodiga server mille algbaasiks on SW:RP (South West RP) Roleplay server, kus tegevus toimub San Fierro nimelises suurlinnas.S:RM projektil on väga sõbralik ja töökas Administratiiv, kes annab mägijatele kui tema soovide järgi RP nõuded ja, et uutel tulijatel mängimine mugavaks ja lihtsaks teha. Serveri foorum avati hiljuti, täpsemalt 25.10.2011 ja sellega kaasnesid ka kohe uute abistajate ja arendajate otsingud. Projekti algatajateks on Silver ''Silver Crime'' kes loobus selles ning nüüd on sellele Projektile leitud uus omanik kes tegeleb sellega väga aktviiselt ja üritab anda endast kõik mis võimalik. Serveri avamine on plaanis Oktoobri alguses või Novembri lõpus. Seniks aga külastage foorumit ja olge kursis uuendustega.

 

Serveri info

Foorum: http://www.ssamp.ee/srm

Koduleht: http://www.ssamp.ee

Serveri IP:84.50.110.198:7785

Serveri Gamemode Algbaas: South-West Roleplay

Serveri Administratiiv

[ATTACH=CONFIG]2384[/ATTACH]Administraatorid

Template - Dominic Firelli

 

[ATTACH=CONFIG]2385[/ATTACH]Moderaatorid

Raigo_DK - Jeremy Brown

 

[ATTACH=CONFIG]2386[/ATTACH]Abistajad

-Otsingutel-

http://www.ssamp.ee/srm/showthread.php?tid=16&pid=23#pid23

 

[ATTACH=CONFIG]2387[/ATTACH]Arendajad

Typhome - Martin Sulov

 

Serveris olevad grupeeringud

 

Politsei

Päästeamet

Teanspordiamet

Meedia

Kaitsepolitsei

Me palume inimestelt mõistvat suhtumist serverisse ja mitte mingisugust spammi ega mitte reklaamimist teistes serverites .

 

[align=right:3frn7y0x]

 

 

S6A @ 2011

 

[/align:3frn7y0x]


sgmaing.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Arendajaid on serveril? Mis GMiga on tegu?

 

Arendaja olen hetkel ainult mina aga me otsime ja kui sa silmad lahti teeksid siis loeksid välja küll teemast mis GM'iga on tegu :)

 

---------- Post added 27-10-11 at 17:31 ----------

 

JaamaHd

Oled sa pime või kurt või kes ?

Selgelt kirjutatud minuarust, et ''Mingit Spammi ei ole '' ehk sellist jama mis sa kirjutad siia ? Server ei ole lahtigi ja sina kirjutad jama ? No ausalt ... 8-)


sgmaing.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas see on jälle 5 inimese server??


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ilmselgelt.

 

Edu feilimisega. Mina olema eesti keel koolis 5 pawno pro skripter.

 

Kahju näha, et sa oled kade, khm.. :D Ega sa ise parem pole.

 

Kas see on jälle 5 inimese server??

 

Hetkel server ei ole veel valmis.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No offence, aga kui Martinike on pm. projekti head, siis see ei jõua kaugemale, kui max. 15~ players daily ja max. 2 kuud ning rollimängu tase on selline, mille saavutaks hea tahtmise korral ka singleplayeris. Seriously, elu on näidanud, et ta lihtsalt ei suuda korralikke standardeid hoida oma serverites ja tahab ise kõike teha, seega keerab kõik p***e. Sellegipoolest, kõike paremat. Tulen astun ka siiski läbi, kui server üleval on, et näha, mis siis lõpuks saanud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen praegu lugenud vahvel.net foorumit ja leidnud teie laitmist. Te peaksite aru saama et iga server algus on 0. Kunagi ei olnud play on ka kohe ideaalne. Ärge halvustage neid. Nad on endale eesmärgi punktikese juba tippu pannud ja nad suunduvad praegu tippu poole (loodan vähemalt). Kunagi kui mul oli server oli mu scripter veel täiesti algaja. Ta sai lõpuks scriptimise selgeks. Kuskilt ju peab alustama. Sama ka GM-iga, te ei tea ju ehk nad alustavad ka hetkel halva GM-iga ja lõpetavad hea GM-iga. Muidugi kõik oluneb omanikust. Kui omanik arvab, et aitab ainult ootamisest ja rahvas tuleb siis varsti juba 0/50. Kuid kui ta paneb eesmärgid püsti ja üritab nende poole triivida saab ka lõpuks vähemalt 30 mängjat kunagi täis. Olgu see 1 päevaga või 4 aastaga aga kunagi ta saab selle, see on fakt, kui ta üritab triivida kogust jõust eesmärkide poole. Ma tahan öelda, et

kõik on võimalik. Muidugi minu poolt edu :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.