Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lumby Attack [317] - Credits goes to Tylers Pur3 [EESTI OMANIK]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Palju max player on `??? :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nice client dl link...


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

leeched pildid.

4 people online, massssssssive.


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Foorum on minu. Renekas4, mida sa võtad siin sõna? Ise ei oska koodidagi, vahid tutoriale netist ja siis vingud, et mingid errorid tulevad.

 

Evo mis sa arvad, et kui serverit esimest korda runid, siis järsku peaks 20 inimest kohe sees olema? Saa aru servu p6himõtteliselt 5 tundi üleval olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Foorum on minu. Renekas4, mida sa võtad siin sõna? Ise ei oska koodidagi, vahid tutoriale netist ja siis vingud, et mingid errorid tulevad.

 

Evo mis sa arvad, et kui serverit esimest korda runid, siis järsku peaks 20 inimest kohe sees olema? Saa aru servu p6himõtteliselt 5 tundi üleval olnud.

 

mis topid siis leeched pilte...


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorum on minu. Renekas4, mida sa võtad siin sõna? Ise ei oska koodidagi, vahid tutoriale netist ja siis vingud, et mingid errorid tulevad.

 

Evo mis sa arvad, et kui serverit esimest korda runid, siis järsku peaks 20 inimest kohe sees olema? Saa aru servu p6himõtteliselt 5 tundi üleval olnud.

 

Ma polegi mingine kooder, kus ma seda väitnud olen?ma lihtsalt oskan copy+past teha :D

Loogiline küsin abi kui mingine error tuleb ette millest aru ei saa irw

Tahad õelda et sa pole kordagi abi küsinud errori koht ära tule ajama

Ja me pole mingised kooderid, et oskame mingist leeched jama up panna ei tähenda et oskame kohe koodida

Saaks aru et võtad puhta lehe lahti ja kirjutad kõik ise siis tule ja hakka end kooderiks kutsuma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.