Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

♔ Bass Kingdom ♔ [ Hosted by Forbidden DJ ]

Soovitatud postitused

VIP

♔ Bass Kingdom ♔

Tuliuus Tre.ee & Treraadio.ee kaubamärk!

Saatejuht on Forbidden DJ ehk foorumis tuntud kasutaja nimega Kodanik

Saade on eetris igal Teisipäeva südaöösel Tre raadio eetris!

91,3MHz (Raplamaa), http://www.treraadio.ee või Elioni Digi-TV

 

294761_158906547535720_155587781200930_267961_2055623490_n.jpg

 

Kliki Bass Kingdomi banneril suunamiseks FaceBooki fännilehele!


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
(H)

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Esimese episoodi download: http://www.upload.ee/files/1723636/Bass_Kingdom.mp3.html

Teise episoodi download: http://www.upload.ee/files/1740500/Bass_Kingdom_-_Episode_2.mp3.html

Tänase episoodi download saadaval juba homme!

 

FaceBook fännilehel on ka rohkem infot ning playlistid hakkavad ka sinna üles tulema soovikorral!

 

Peace,

Forbidden DJ


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Welcome To The Club (8)


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tänase saate esimese pooltunni tracklist:

 

iSQUARE - Hey Sexy Lady (Skrillex remix)

Nero - Promises (Skrillex and Nero Remix)

Deadmau5 feat. Rob Swire - Ghosts'N'Stuff (Nero Remix)

Skrillex - Ruffneck (FULL Flex)

Flux Pavilion - I Can't Stop

Slum Dogz - For All Time

Benny Benassi ft. Gary Go - Cinema (Skrillex Remix)

Diddy - Dirty Money - Ass On The Floor (Gemini Remix)

Morgan Page - The Longest Road feat. Lissie (Grifta Remix)

Nero - Guilt (Nero VIP Remix)

 

DNB osa esitus tuleb eesti enda drum & bass pundilt nimega "Mutated Forms"!

Kõigest 35 ja alla selle minuteid jäänud saateni!

http://www.Treraadio.ee, 91,3MHz Raplamaa kandis ning Elioni Digi-TV's!

 

---------- Post added 25-10-11 at 23:50 ----------

 

kõigest 10 minutit veel! Kõik treraadio lainele!

 

---------- Post added 25-10-11 at 23:55 ----------

 

TERE ÕHTUST KÕIGILE TRE RAADIO STUUDIOST! MINA OLEN FORBIDDEN DJ NING TOON TEIENI KÕIGE RAJUMAD DUBSTEP & DRUM AND BASS MEISTRITEOSED!

HÜPAKE KÕIK MEIE LAINELE AADRESSIL http://www.treraadio.ee, raadiost sagedusel 91,3MHz (Rapla & Raplamaa) või Elioni DIGI TV kaudu!

SICKEST TUNES LIVE @ 00:00!

 

Tervitustega,

FORBIDDEN DJ & TRE CREW

 

---------- Post added 26-10-11 at 04:24 ----------

 

Selle nädala saate free download: http://www.upload.ee/files/1759594/Bass_Kingdom.mp3.html


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mis kuradi as isee tree on ?

 

HS, dub, dnb kõik ühes raadiojaamas ? ma ei mõista.. absoluutselt ei mõista. lordimussi ei taha veel miksima hakata seal ?


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mis kuradi as isee tree on ?

 

HS, dub, dnb kõik ühes raadiojaamas ? ma ei mõista.. absoluutselt ei mõista. lordimussi ei taha veel miksima hakata seal ?

runehax, meil on laial valikul zanre saadete alla pandud, et kõikidele oleks midagi. Me arvestame laiema ringiga, mitte ühe kindlaga.

MEIE eesmärk on mitte ENAMUS noored vaid KÕIK noored ning samuti ka vanemad.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Whitebwoy tegeleb sellise nurgaga... Sellest kirjuta aga rohkem [email:380xg1ag]info@tre.ee[/email:380xg1ag] või [email:380xg1ag]eeter@treraadio.ee[/email:380xg1ag]


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ja tänu sellistele projektidele muutuvadki scened mainstreamiks.


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tahad lähemalt rääkida?


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei boosti, mul lihtsalt räme bass addiction ja süstin igalepoole bassi niipalju kui torust tuleb, aga normaalsuse piiresse jääda üritanud siiani :)


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tahad lähemalt rääkida?

 

Hea küll, ma vastan.

On olemas ilus muusika, Hardstyle. See on stiil, see on religioon, see on midagi püha. On olemas raadiojaamad, mis pühenduvad sellele. Mängivad seda muusikat. just SEDA. See on HS Kommuun.

Mis saab siis, kui selle kõrvale visata veel igasugust manti ? Drummi ? Duubi ? hiphoppi ? RNB ?

Stiil kaotab oma võlu. Stiil pole enam see, mis ta oli siis, kui ta oli üksikuna. Ega ilma asjata pole " mr heady heady head " HS maailmas tuntud, kui lady gaga.

 

Stiil peaks olema stiil. Mitte ühepaja toit.

 

aga noh, see on minu, rumala lapse arvamus lihtsalt, no offence ( BTW, mulle meeldivad kõik need stiilid, mul pole nende vastu midagi, ma ei tee midagi maha. niiet ärge nüüd arvake, et ma mingi idiootne higine rokipoisu olen )


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma olen ise hardstyle'ga tegelenud aastast 2005 ning siiani tegutsen, kuid kuna tre mõtles minu show vahetada ümber dubstepi teemaliseks, polnud mul valikut. Nüüd olen pea aasta dubiga ja drumnbassiga tegelenud ja ei kurda.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täitsa head meelepärast muusikat tuleb. Laadisin kõik 3 osa ära ning lisasin playlisti ;)

Kuigi, see kellaaeg on veidikene feil imo, kes see hakkab dub'i & dnb'd kuulama 00:00 öösel? Sel ajal inimesed magavad ning ei saa korralikult kuulata, te ei arva?


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Minu poolt pole ajakava jms kokku pandud, suht fail, kuna teen teist show'd tre raadios ja see jälle südaöösel.

Ma ei mõista, miks kõik selline südaöö peale pannakse... Oleks reede või laupäev, oleks arusaadav.

Aga jah, ei paku pinget, peaasi et kuulajaid jätkub ning show nauditav oleks.

 

Milliseid tracke sooviksite kuulda muidu järgmises saates?


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hoian iga päevaga kursis ka meie FaceBooki kodulehe jälgijaid, niiet suunake end ka selle lainele.

Piisab vaid järgneva lingi klikkamisest ning seejärel meie lehe laikimisest.

 

http://www.facebook.com/pages/Bass-Kingdom/155587781200930

 

Ette tänades,

Forbidden DJ & Bass Kingdom


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.