Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer yellowcard@example.com

Soovitatud postitused

Et siis tahtsin lihtsalt esimest korda elus müüa acci http://www.vahvel.net/showthread.php?84158-M-10hp-Mage-Bank-13-mil

 

Ja siis see vend saatis sõnumi et tahab osta ja värki. Ja siis noh andsin talle username ja passi, aga see veits ootas siis ütles msni et kus siis 13 milli on mis pildil näha? Kohe teada, et vend lasi üle, sest pärast hakkas jahuma,et ei osta tühja kasutajat, kuigi enne pakkus 15€ + 3 millide eest!

 

Pange talle blokk!!:'(

 

See junn lasi mult üle ja siis ei räägi ka enam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.vahvel.net/showthread.php?43848-%D5petus-Kuidas-salvestada-msn-i-logifaile.

 

Inimesed palun tehke see ära ! see võib olla ainuke tõestusmaterjal .

See on suht mõttetu, kuna iga inimene võib seda kergelt muuta.

Ma ei mõista siiani miks Vahvel videosalvestuste peale üle ei lähe. Selle täieliku editimisega ei saa vähemalt iga isik hakkama. MSN logifailid on täiesti kasutud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on suht mõttetu, kuna iga inimene võib seda kergelt muuta.

Ma ei mõista siiani miks Vahvel videosalvestuste peale üle ei lähe. Selle täieliku editimisega ei saa vähemalt iga isik hakkama. MSN logifailid on täiesti kasutud.

 

Miks on asja vaja ajada keeruliseks?Näita mulle üks juhtum kus neid on fake'tud?Hull mõte on hakata igast tehingust videot tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.