Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õige muusika asub siin. [Hardstyle, Techno ja muu fännid hoidke eemale]

Soovitatud postitused

Siin on õige muusika, kõik muu võiks välja surra koos litsakate tüdrukutega... Ehk siis umb 90% tüdrukuid ja 94% muusikat.

 

MINU ARVAMUS POLE VAJA SIIN SÕIMAMA HAKATA

 

http://www.youtube.com/watch?v=RwPMKozHPCM

 

 

 

Laulud mida iga noor peaks tõsiselt võtma...

 

 

 

 

 

Minu meelest on elu lihtsalt hukule määratud, pole põhjust maailmas elamiseks. Minu arvamus maailmast on puhta pask.

 

Kellele ei meeldi ärgu isegi kommenteerigu. Teen seda kuna lihtsalt sitt olla siin maailmas elamisest.

 

Trollid hoidke ka eemale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tupac Amaru Shakur (tuntud ka kui 2Pac, Makaveli, või lihtsalt Pac; 16. juuni 1971 – 13. september 1996) oli Ameerika Ühendriikide räppmuusik, näitleja, luuletaja ja sotsiaalaktivist.

 

Ta on Guinessi Rekordiraamatus enimmüüvama räpparina, müües 120 miljonit albumit ülemaailmselt ja 50 miljonit ainuüksi Ameerika Ühendriikides.

 

Enamus Tupaci laule räägivad vägivallarohkes keskkonnas üles kasvamisest ja getos elamisest - sealjuures rassismist, sotsiaalsetest probleemidest ja vahel ka kaasräpparitest. Shakuri tööd tuntakse kui poliitilist, majandusliku ja rassistlikku võrdsust taotlevat ja vägivalda, uimasteid, alkoholi liigtarvitamist ja seaduserikkumisi elavalt kirjeldavat muusikat. Paljud fännid, kriitikud ja muusikatööstuse tegelasti tunnistavad teda parimaks Räppariks läbi aja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitan sul psühhiaatri juurde aeg kinni panna, kui sellised mõtted peas on.

 

LOL. Soovitan tõesti kontsulteerida arstiga.

 

Miks? Sest talle ei sobi ühiskond milles elame? Pigem ava oma silmad ja sa aru, kui fucked up maailm on. Piirid ja keelud, absurdsed maksud, absurdsed nõudmised. Kõigil on oma arvamus, see kohe kindlasti ei näita mingit psüholoogilist "viga". Pigem on asi teis, kui sedasi arvate.

 

 

Minu meelest on elu lihtsalt hukule määratud, pole põhjust maailmas elamiseks. Minu arvamus maailmast on puhta pask.

 

Miks just hukule määratud? Mõeldes põhjust miks ma elan, tõelist põhjust, siis on tõesti tunne, et sellel ei ole mõtet. Lähed kooli, saad hariduse mitme aastaga, lähed tööle, võtad laenu, ostad korteri, maksad elulõpuni korteri eest. Ei saa vabalt otsustada, kuhu elama tahad minna, kuidas elada tahad, kellega elada tahad, kõigel on täiesti mõttetud piirid. Maailm ei ole pask, ühiskond on pask.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks? Sest talle ei sobi ühiskond milles elame? Pigem ava oma silmad ja sa aru, kui fucked up maailm on. Piirid ja keelud, absurdsed maksud, absurdsed nõudmised. Kõigil on oma arvamus, see kohe kindlasti ei näita mingit psüholoogilist "viga". Pigem on asi teis, kui sedasi arvate.

 

WTH siin foorumis veel ainuke normaalne.

 

Ning kuradi YouTube ka perse keeratud. YouTube eemaldas Tupaci video ära millel oli 60miljonit vaatamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Koos litsakate naistega ?. Minu arust on need räppimehed just kövad litsimehed. Ja sa oled egoist. Tead sa seda ?

 

Lil Wayne'i ja Rick Ross sa ei saa räpimeesteks nimetada

 

[video=youtube;q-l-Ja5ItAY]http://www.youtube.com/watch?v=q-l-Ja5ItAY

 

Pole küll pac, kuid:

http://www.youtube.com/watch?v=C5SuZmz8J8c

http://www.youtube.com/watch?v=YoV6nLIkfWc

 

On olemas ka artiste, kes teevad ka 21. sajandil normaalset räppi(üleval pool toodud)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lil Wayne'i ja Rick Ross sa ei saa räpimeesteks nimetada

 

[video=youtube;q-l-Ja5ItAY]http://www.youtube.com/watch?v=q-l-Ja5ItAY

 

Pole küll pac, kuid:

http://www.youtube.com/watch?v=C5SuZmz8J8c

http://www.youtube.com/watch?v=YoV6nLIkfWc

 

On olemas ka artiste, kes teevad ka 21. sajandil normaalset räppi(üleval pool toodud)

 

DMXi tean, ning üks tema lemmikuid laule mul on Ruff Ryders Anthem'

Rick Ross on pede, ta dissis tupacit.

Jay-Z ka dissis teda ja Lil Wayne ei oska räppida.

Cash Money records võtab sind lauljaks kohe kui riimid ühe sõna kokku, sama oli Lil Waynega vast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
WTH siin foorumis veel ainuke normaalne.

 

Ning kuradi YouTube ka perse keeratud. YouTube eemaldas Tupaci video ära millel oli 60miljonit vaatamist.

 

Tõesti arvad, et Youtube vihkab rapi ja Tupaci? Sellepärast eemaldasid? Avarda oma vaatemaailma natuke.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peab tõdema, et olen ise ka sellise muusika sügav austaja kuna seal on midagi enamat kui lihtsalt dun dun dun.

 

// Game on overrated imo.

 

[video=youtube;Igt-jW4e8ts]


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Cmxz1, nad eemaldasid selle VEVO tahtel. Unustasin selle sinna kirjutada.

 

Tuleb välja et nii mõnedki mõistavad siin foorumis veel MUUSIKAT, mitte mingi kuradi mõttetut elektroonilist jura.

Mingi mode/admin ei või ka siin minuga õiendama tulla, ning teemat kinni panna kuna talle meeldib rohkem mingi teine stiil, see on avalik foorum ehk kõik võivad oma arvamust avaldada.

 

Only god can judge me.

 

http://www.youtube.com/watch?v=padvnsLUhUM&feature=related

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peab tõdema, et olen ise ka sellise muusika sügav austaja kuna seal on midagi enamat kui lihtsalt dun dun dun.

 

// Game on overrated imo.

 

[video=youtube;Igt-jW4e8ts]

 

Game on just underrated, kes on hetkel tõusmas.

Kui palju kordi sa oled kuulnud Game'i lugusid raadios?

Nii ja nüüd mõtle mitu korda sa oled kuulnud Lil Wayne'i lugusid raadios?

 


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cmxz1, nad eemaldasid selle VEVO tahtel. Unustasin selle sinna kirjutada.

 

Tuleb välja et nii mõnedki mõistavad siin foorumis veel MUUSIKAT, mitte mingi kuradi mõttetut elektroonilist jura.

Ja mis sellest halba on? VEVO pani enda kanalile üles järelikult ja nad maksavad autoritasusid vaatamise pealt mitte ei leachi niisama.

 

Mis elektroonikal viga on? Ilmselgelt pole sa piisavalt vana veel, et pidudel käia.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja mis sellest halba on? VEVO pani enda kanalile üles järelikult ja nad maksavad autoritasusid vaatamise pealt mitte ei leachi niisama.

 

Mis elektroonikal viga on? Ilmselgelt pole sa piisavalt vana veel, et pidudel käia.

 

Ma ei saa aru mida sa jonnid nii palju. Provedores ei öelnud, et YouTube vihkab Tupaci, ta avaldas oma arvamus video eemaldamise suhtes. Talle ei meeldi, et YouTube sellist asja korraldab. Ja mis selles siis halba on? Ilmselgelt mitte midagi sinu jaoks, aga inimesed on erinevad, talle järsku meeldis teisti.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ja mis sellest halba on? VEVO pani enda kanalile üles järelikult ja nad maksavad autoritasusid vaatamise pealt mitte ei leachi niisama.

 

Mis elektroonikal viga on? Ilmselgelt pole sa piisavalt vana veel, et pidudel käia.

 

Ei käi pidudel, ei joo, ei suitseta, ning vanust ka pole. VEVO imeb, kõik teavad seda juba.

Retard YouTube, retard VEVO, retard world.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei käi pidudel, ei joo, ei suitseta, ning vanust ka pole. VEVO imeb, kõik teavad seda juba.

Retard YouTube, retard VEVO, retard world.

 

Poleks VEVOt, vaataksid sa videosid raha eest.

Ning vaevalt, et VEVO tahtlikult tsensuurib ja kustutab videoid, kõik on seaduses kirjas, mida nad jälgivad.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

To Brooklyn - Minu silmis ei ole muusik overrated kui tema laule mängitakse raadios palju, piisab täiesti sellest kui inimesed panevad internetis teda tähele. Näiteks võime võtta "My Life", no paar korda kuulasin ausalt öeldes, täitsa meeldis tol ajal, aga edasine huvi tema muusika vastu täiesti puudus. Ei tulnud seda läbilööki mis oleks pidanud tulema ja sinna ta suurem tähelend jääbki. Ta on selline keskklassi räppar minu jaoks, kes võib seal küll valitseda, aga suurte poiste mängu ta ei jõua. Muidugi saan aru, et Sina fännad teda ja kõik, i respect that, aga ajalukku ta millegi erilisega ei jõua, söön oma mütsi ära kui peaks midagi vastupidist juhtuma.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.