Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

HOIATUS: Tapapoiss

Soovitatud postitused

VIP

TL;DR: Lasi Divine spirit shieldi Kristjanolt üle.

 

Pikem teema on siin

 

lihtsalt hoiatan teid..


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga enne seda tõmmati Tapapoisilt divine üle?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga enne seda tõmmati Tapapoisilt divine üle?

 

idk seda teemat, liiga confusing.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Valus rott ikka Kristjanot scammima...

See asi võib huvitava lõpu saada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Valus rott ikka Kristjanot scammima...

See asi võib huvitava lõpu saada :D

 

 

See post pani mind asjast huvituma. Kes see kristjano siis olema peaks? Allilma liider vms? So far oma eluaja jooksul olen ma kuulnud sitaks ähvardusi ja lubadusi minna ukse taha jne. Mitte kunagi pole ma näinud ,et oma sõnu keegi realiseeriks.

 

Pigem ühekorra nägin kuidas tõmmati kasutaja üle (teine mäng) mille väärtus oli 6000 eek ja kes oli siis tol hetkel mängus MAAILMA kõige tugevam user ja siis ei ähvardatud vaid mindigi kohe kurikaga uksetaha, see intsident on muidugi aastaid vana ja toimus mul kodukandis ja isikud olid omavahel tuttavad varasemast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kristjano elab ise soomes ja on kuskil 40 aastane turvamees?? , Olen kuulnud nii, aga tapa elab kuressaares ja praegu on aint niipalju , et kristjano on helistanud ta emale , see teda küll ei aita teades tapat.

 

Küsin nüüd, et mis see siia puutub, et ta 40 aastane turvamees?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sinu postitusest lugesin välja seda, et ta on 40aastane turvamees soomes ja järelikult läheb asi kurjaks ja saab raha tagasi vms.

Mis vahet kas on 40 v 20 ja kas elab soomes v eestis. Kui inimesel tahtmist on, siis ei oma tähtsust sugu, vanus, rahvus ja räägid siin mingeid neid jutte mis ei pruugi tõele ka vastata. Kuna ise väitsid, et oled kuulnud. Mingeid kuulukaid on ka veits labane siin kirjutada kui ise 100 % kindel pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis õpi lugema , ma lihtsalt ütlesin , et mida ma temast tean. Inimesel tahtmist.. Ma usun et tal on rohkem tahtmist "midagi" teha kui ta oleks ta naaber , aga kui ta elab Indias siis on tal seda tahtmist palju vähem.See oli muidugi näide , et sa sellest ikka aru saaksid. Ja neid jutte olen ma kuulnud tapalt endalt , pole mingi kuulujutt nagu sina seda väitsid. Ja rohkem paluks sul mitte postitada , aitähh ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi on netikonstaablile üle antud ning Kristjanoga isiklikult võttis ühendust ka Kuressaare politseileitnant kes võttis Kristjanolt kõik 3 nime, elukohta, vanust, koolid jne. 1 kaasosalistest oli "Rautza" teisest runescape kommuunist.

Pettur ise: Jaanus Pahapill - Rsn: Tapapoiss

Kaasosaline: Taavi Raudsepp - Rsn: Unit Zero

Käivad mõlemad Kuressaare ametikoolis.

 

Ei soovita isikutega mitte kuidagi tegemist teha!

 

Igaljuhul teema kinni. Asi aetakse edasi juba seadusesilmade poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.