Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan kasutaja Gera

Soovitatud postitused

Müüsin rsgp jälle ja tema tuli oma jutuga ,et ma peaks talle ette k2ima,h2mas midagi ,et on eks mode vahvlis ja tehinguid on.Ma siiski leppisin ainult MM-iga

 

Otsisin siis MM (minu kulul)ja leidsin ja j2rsku hakkas ta meid s6imama et scammerid jms, -yep kohta ytles umbes ,et kes see m*** on...

Obviously otsis v6imalust mitte MM kasutada.

See oli tema teine yritus,esemesel korral pmis ta mulle ,et on mingi Maxim Bidzilja ja teisel oli ming Johannes

 

2rge ette kyll k2ige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maksim on mu nimi jah, ju siis keegi üritas midagi. Küsi alati PM enne kui hakkad ette käima.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sihuke situatsioon oli et mingi msn nimega tereterek6igile vms tahtis mult coins osta ja siis ütles saada mulle PM sisuga ..sisu ma ei mäleta ja ma saatsin, satusin õnge, üritan rohkem selliseid vigu mitte teha. Ja ma ei osta coins, ainult müün.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sihuke situatsioon oli et mingi msn nimega tereterek6igile vms tahtis mult coins osta ja siis ütles saada mulle PM sisuga ..sisu ma ei mäleta ja ma saatsin, satusin õnge, üritan rohkem selliseid vigu mitte teha. Ja ma ei osta coins, ainult müün.

Ei oska kommenteerida aga lase j2rgmine kord oma teemasse postitada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks vigadest õpib.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige kindlam on saata enda msni aadress ja teise inimese msni aadress pmiga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.