Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tumba < scammer.

Soovitatud postitused

müüb ilmselt idungi erinevate nime all, kasutajanimi on marek134 rsbuddys

 

lasi naglalt üle mu :D , käisin first ja kõik oli korras kuniks enne magama minekut tahtsin dungi peale panna...

 

 

<a href=http://img585.imageshack.us/img585/4530/tumbatard.png' alt='tumbatard.png'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

 

siin ta confirmib msnist läbi foorumi pmi, et see on tema. ingamest pilti ei teinud, kus raha üle andsin. rsn sama mis rsbuddy email tal.

 

http://screensnapr.com/v/8vAvmO.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
müüb ilmselt idungi erinevate nime all, kasutajanimi on marek134 rsbuddys

 

lasi naglalt üle mu :D , käisin first ja kõik oli korras kuniks enne magama minekut tahtsin dungi peale panna...

 

Ilma tõestusmaterjalite ei saa me mitte midagi teha kuigi sa oled juba järgmine kannatanu kes selle sama asjaga üle saanud on. Lisa tõestusmaterjali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mingit tõestusmaterjali pole, ma tegin hoiatava posti sellega seoses, et kui keegi satub ostma accounti marek134 "idungpro" siis soovitan pikalt saata!

 

tüübi email millega ta esineb on [email:3ah0plki]scrimitle@gmail.com[/email:3ah0plki]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

irw, sul jääb veel debiilsust üle et naglalt foorumis edasi postitada? ühesõnaga, recoverinud kasvõi nädal hiljem tagasi, aga ei vend recoveris samal päeval kohe peale ostu, hale rott oled :D . ole nüüd happy et said "legit" scammi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No samas mis te vigisete, see on samahea kui müügi teemast pilt panna ja öelda, et vend on scammer. Ja ise olete siis lollid ju kui järjest ühelt ja samalt vennalt scammi saate. Ma muidugi ei õigusta teda, niikuinii on ta scammer aga mulle meeldis see pilt (Y) hea huumorisoon : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

see tüüpiline wannabe neti trolli pildi kaudu suhtlemine, anyway keda sa siin lolliks pead? arvad et ma olen mingi suvaline random vend kes ei taju mitte midagi? olen rsc'st saati legit treeninud, ta juba mitmele inimesele samat authi müünud , sama kasutaja, sama email. tüüp tundus oma 20 tehinguga legit algul, aga vot lasi üle.

 

ja kui pmi, ja linki vaadata, siis on seos asjal et ta lasi üle, sellest peaks piisama et ip talle visata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.