Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

tere

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
Sooviks teada saada, kas sellise IP ga isik viibib ka siin foorumis, tänud!

 

194.150.65.13

 

võta teadmiseks et Elisa IP muutub, nii, et see ei pruugigi see inimene olla keda sa tahaksid teada, näiteks minul oli see IP eelmine nädala, ja see praeguseks ajaks olla üks kõik kelle oma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
võta teadmiseks et Elisa IP muutub, nii, et see ei pruugigi see inimene olla keda sa tahaksid teada, nt minul oli see IP eelmine nädala, ja see praeguseks ajaks olla üks kõik kelle oma

 

Üldjuhul dünaamilisel ipl muutub ainult 3 viimast numbrit. Ei oska öelda, kas Elisal on nii, kuid teistel teenusepakkujatel on küll.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Üldjuhul dünaamilisel ipl muutub ainult 3 viimast numbrit. Ei oska öelda, kas Elisal on nii, kuid teistel teenusepakkujatel on küll.

 

Elisal on nii

 

järelikult sa oled pettur, mind küll ei koti mis ip ml on, ja elisa ip ei muutu, seda pole võimalik mitte mingi valemiga muuta. ainult uus netipulk osta.

 

ma kirjutasin näiteks, irw kui näiteks kirjutad siis see ei tähenda et ise omasi, loe koralikult enne kui tuled siin oletama, mina kasutan hetkel KÕU neti ja iga käivitamise ajal muutub mul IP täielikult

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võta teadmiseks et Elisa IP muutub, nii, et see ei pruugigi see inimene olla keda sa tahaksid teada, näiteks minul oli see IP eelmine nädala, ja see praeguseks ajaks olla üks kõik kelle oma

 

Kui sul see IP oli eelmine nädal siis rääkisid sa ennast sisse praegu :D Imo tundus nagu loll vabandus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sul see IP oli eelmine nädal siis rääkisid sa ennast sisse praegu :D Imo tundus nagu loll vabandus.

 

ta mõtles ´´näiteks´´ et tal võis see olla eelmine nädal... see võis ka keegi teine olla , vb loed hoolikamalt või lihtsalt braindead?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta mõtles ´´näiteks´´ et tal võis see olla eelmine nädal... see võis ka keegi teine olla , vb loed hoolikamalt või lihtsalt braindead?

 

noo lause on kaheti mõistetav ju. Kui ma ütlen ,et "Näiteks ma eile käisin Kohtla-Järvel" siis ma mõtlengi selle all seda ,et ma käisin eile seal. Või ,et "Maitsed on erinevad sõber kuulab metalit aga mina näiteks eelistan hardstyle"

 

Võibolla oled sina braindead?

 

Mina lugesin sealt välja ,et ta tundis oma "eelmise nädala IP" ära ning tahtis väita ,et see võib nüüd ükskõik kellel olla. Kui sa ise lugeda ei taju siis palun, ära postita.

 

järelikult sa oled pettur, mind küll ei koti mis ip ml on, ja elisa ip ei muutu, seda pole võimalik mitte mingi valemiga muuta. ainult uus netipulk osta.

 

IPd saab teenusepakkuja juures vahetada, olenevalt teenusepakkujast on hind vahemikus 100-300 krooni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.