Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja Big Joint / atsangerjas@hotmail.com

Soovitatud postitused

SPAM=WARN

 

Kasutaja: http://www.vahvel.net/member.php?25223-Big-Joint

 

Miks mu teema siit ära kustutati??

 

Ootan siiani raha tagastamist, kes veel ei tea siis ootasin enda raha mitu kuud tagasi, tulin inimesele vastu kui lubas iga kord ära maksta aga raha polnud. Ükspäev väitis siis, et tema seda uuesti tasuma ei pea.

39612398.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vb ma pole €10 eest nõus kuhugi ronima ja enda koduaadressi pigem ei annaks?

Mis mure see saab olla ülekandega ära saata?

 

Ta siiski pakkus ju raha tagasi maksmist see juba su enda probleem kui sa ei taha H2H teha, järelikult sa ei taha seda raha niiväga tagasi kui ei ole nõus kohale minema kuskile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise ka saate aru, mis ajate?

Ma arvan, et ikka Insaner ütleb variandi, kuidas tema tahab raha tagasi saada.

 

Oletame, et YELAWOLF varastas Cmzx1-lt 5€ ja ütleb, kui tahad raha tagasi saada siis H2H ainult.

Nii need asjad ka ei käi ikka.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ka saate aru, mis ajate?

Ma arvan, et ikka Insaner ütleb variandi, kuidas tema tahab raha tagasi saada.

 

Oletame, et YELAWOLF varastas Cmzx1-lt 5€ ja ütleb, kui tahad raha tagasi saada siis H2H ainult.

Nii need asjad ka ei käi ikka.

 

Täpselt Oletame... Sama keiss on siin ka ju. Nende accide tagasi tõmbamise teemad on kõik ühed oletamise asjad. Siin ei saa ju kuidagi proofi välja tuua , et just tema selle acci tagasi tõmbas.

Aga olgu, mai topi oma nina siia enam. Loodan , et saate oma asjad korda aetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inimene kes julgeb süüdistada , peaks julgema ka otsa vaadata .

 

Pakutud sai H2H , isnaner ei tundnud asjavastu huvi

 

---------- Post added 09-10-11 at 20:57 ----------

 

Kallis inimene , saa aru et mul ei ole selle konto kadumisega mitte mingisugust seost , saage aru ükskord .

Ise ka saate aru, mis ajate?

Ma arvan, et ikka Insaner ütleb variandi, kuidas tema tahab raha tagasi saada.

 

Oletame, et YELAWOLF varastas Cmzx1-lt 5€ ja ütleb, kui tahad raha tagasi saada siis H2H ainult.

Nii need asjad ka ei käi ikka.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pakutud sai H2H , isnaner ei tundnud asjavastu huvi

 

Aga kui sa pakud juba H2H, siis see tähendab ju, et sul raha olemas. Pane see kasvõi panka ja siis saada panga kaudu raha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta siiski pakkus ju raha tagasi maksmist see juba su enda probleem kui sa ei taha H2H teha, järelikult sa ei taha seda raha niiväga tagasi kui ei ole nõus kohale minema kuskile.

 

Mina nõustun Insaneriga, tema ei pea 10euro pärast 10 eurost bussipiletit kuskile ostma ja tühja sõitma.

Kandku see raha panga kaudu üle ja asi vask, tõesti te ei saa ise ka vist aru mida ajate.

+1 Insaner.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule , sa ei mõista minu olukorda , mina hetkel arvan et ta tahab mulle kotti pähe tõmmata , kuna ma ei saa olla konto kadumisega seotud , ei mina ega ka esimene omanik (küsisin tolle käest uuesti , laupäeval) Ning ma olen nõus selle närused 10E maksma , aga ma tahan sellele vennale silma vaadata , ja kui ma päris aus olen , siis mul on pohhui palju ta bussipilet maksab , mul läheb samamoodi sinna tulek siis 20 Eur maksma kui tema piletid 10Eur , ilmselgelt on insaner mingi 13a jõmm kes tahab mult raha välja noolida , mingu teenigu , teinekod teab kust raha tuleb , tulgu oma kompuutri elust välja .

Aga kui sa pakud juba H2H, siis see tähendab ju, et sul raha olemas. Pane see kasvõi panka ja siis saada panga kaudu raha?

 

---------- Post added 11-10-11 at 03:26 ----------

 

Te vist arvate et ma mingi Nõdrameelne nohik , kes kannab kohe rahad arvele kui küsitakse , see teeks sama välja kui awful hakkaks mult hetkel mingisugust 50Euri tagasi nõudma .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuule , sa ei mõista minu olukorda , mina hetkel arvan et ta tahab mulle kotti pähe tõmmata , kuna ma ei saa olla konto kadumisega seotud , ei mina ega ka esimene omanik (küsisin tolle käest uuesti , laupäeval) Ning ma olen nõus selle närused 10E maksma , aga ma tahan sellele vennale silma vaadata , ja kui ma päris aus olen , siis mul on pohhui palju ta bussipilet maksab , mul läheb samamoodi sinna tulek siis 20 Eur maksma kui tema piletid 10Eur , ilmselgelt on insaner mingi 13a jõmm kes tahab mult raha välja noolida , mingu teenigu , teinekod teab kust raha tuleb , tulgu oma kompuutri elust välja .

 

---------- Post added 11-10-11 at 03:26 ----------

 

Te vist arvate et ma mingi Nõdrameelne nohik , kes kannab kohe rahad arvele kui küsitakse , see teeks sama välja kui awful hakkaks mult hetkel mingisugust 50Euri tagasi nõudma .

 

Ise ka aru saad, keegi ei arva teist midagi.

Hoopis mina loen välja, et ma olen nn. "13a jõmm".

Arvestades teie kirjastiili ei pakuks ma teile palju rohkem.

 

Igatahes, mõtle loogiliselt, keegi ei hakka kuhugi €10 nimel liikuma. Põhjus, miks ma seda siin taga ajan seisab põhimõtete taga.

See arutlus pole siin mingilmääralgi oluline enam, ootan moderaatorit kes tuleks üldjuhul ütlusega "24h, et tagasi maksta".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen mõelnud selle üle ning ma ei saa seda otsust vastu võtta ilma proofita.

Insaner, võib-olla teed nendest raha lubamistest MSNis pilti, siis oleks asi kergem. Või Big Joint, postita sa mingit proofi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ohutuskeskus , Big Joint ja teised geeniused , saage aru et MÜÜJA vastutab kasutaja eest, isegi kui keegi teine tagasi tõmbas, mõni eelmine omanik vms. Pu**i kuidas saab olla sellised geeniused , mis kuradi H2H , tule too see raha mulle kuressaarde ja ma kannan Insanerile üle , teen sulle kuradi H2H-ndi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas ma saan kogu aeg selle eest vastutada mille ma maha olen müünud?

Vb on tüübil keylogger sees. Halb näide, kuid siiski on ka selliseid juhtumeid olnud. Kui praegu peaks keegi random tüüp kellele ma acci olen müünud siia teema tegema, raha tagasi nõudes, siis ma saadaks sama moodi ta sinna kohta...

Oleks siis mingi pilt nt , et Big Joint tõmbas acci tagasi , käis sees ja insaner sai ta IP'st pildi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mkm, leidsin mingi vana chati kus ta ise väidab, et konto oli kellegi poolt tagasi võetud.

Natuke hale hakkab sellisest suhtumisest, kus nüüd üritatakse välja keerutada..

 

http://img411.imageshack.us/img411/8283/27136194.png

http://img838.imageshack.us/img838/8382/46151600.png

http://img209.imageshack.us/img209/9018/65510556.png

http://img833.imageshack.us/img833/392/48342488.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa oled juba korduvalt lubanud seda raha, Big Joint, siis sa pead selle nüüd ka ära maksma.

Ma annan sulle homseni aega - kui selle ajaga pole makstud, saad banni kahjuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tervist, pange ban , ja ma olen nõus kohtuma ükstapuha millise vahvli modega face to face , lithsalt saage aru , TA OLI TOLLEL HETKEL MODE , NING MA ARVASIN ET SAAN BAN , ALA KUI TEMA NÕUDMISTELE EI VASTA , OLIN VAHVLIS UUS LIIGE .

 

SAAGE MINGU PÕHIMÕTTEST KA ARU ? KES TA ON ET SEDA RAHA NÕUAB MULT ?? MA TOON SIIS SELLISE ARGUMENDI ET , MUL KADUS INTERNETI PANGA ANDMED ÄRA , EI SAA SULLE RAHA KANDA , AINULT SULAS , FACE TO FACE !

Kui sa oled juba korduvalt lubanud seda raha, Big Joint, siis sa pead selle nüüd ka ära maksma.

Ma annan sulle homseni aega - kui selle ajaga pole makstud, saad banni kahjuks.

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:45 ----------

 

Stan , ega see "Mod staatus" rohkemat kui munnipikendus ei olegi !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:47 ----------

 

Pakuti sulle sitapeale ju transpordi hüvitamist , miks sa tatikas nõus ei olnud ? Ah ???

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:48 ----------

 

Fuck te uued moded kohe endaarust " tähtsat nina" mängima siin foorumis, see foorum pole rohkemat kui fuck'd up keiss !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:49 ----------

 

Vahvel.net tuleb mulle aega andma või sina stan ? Saa aru mees , mina annan sulle aega .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist, pange ban , ja ma olen nõus kohtuma ükstapuha millise vahvli modega face to face , lithsalt saage aru , TA OLI TOLLEL HETKEL MODE , NING MA ARVASIN ET SAAN BAN , ALA KUI TEMA NÕUDMISTELE EI VASTA , OLIN VAHVLIS UUS LIIGE .

 

SAAGE MINGU PÕHIMÕTTEST KA ARU ? KES TA ON ET SEDA RAHA NÕUAB MULT ?? MA TOON SIIS SELLISE ARGUMENDI ET , MUL KADUS INTERNETI PANGA ANDMED ÄRA , EI SAA SULLE RAHA KANDA , AINULT SULAS , FACE TO FACE !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:45 ----------

 

Stan , ega see "Mod staatus" rohkemat kui munnipikendus ei olegi !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:47 ----------

 

Pakuti sulle sitapeale ju transpordi hüvitamist , miks sa tatikas nõus ei olnud ? Ah ???

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:48 ----------

 

Fuck te uued moded kohe endaarust " tähtsat nina" mängima siin foorumis, see foorum pole rohkemat kui fuck'd up keiss !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:49 ----------

 

Vahvel.net tuleb mulle aega andma või sina stan ? Saa aru mees , mina annan sulle aega .

 

tumblr_lo7j2zbphF1qkteoxo1_400.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa oled juba korduvalt lubanud seda raha, Big Joint, siis sa pead selle nüüd ka ära maksma.

Ma annan sulle homseni aega - kui selle ajaga pole makstud, saad banni kahjuks.

 

Kui insaner ei ole nõus tõele silma vaatama ning asja h2h lahendama siis ei saa sellest siin mitte midagi. Big joint ei saa banni.

Insaner ole nüüd meheks ja võta see raha vastu käest kätte, sest elektrooniliselt sa seda raha ei näe ja kui sul on mune, et teda siin internetis petturiks kutsuda siis kutsu teda ka näost näkku.

Eelmises teemas ma ütlesin mis ma asjast arvan ning ma olen enamgi kui kindel, et sa müüsid kasutaja maha, said üle ning nüüd soovid lihtsalt raha tagasi saada mis sa selle eest välja käisid, mitte keegi ei tea tegelikku põhjust peale Insaner 'i ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui insaner ei ole nõus tõele silma vaatama ning asja h2h lahendama siis ei saa sellest siin mitte midagi. Big joint ei saa banni.

Insaner ole nüüd meheks ja võta see raha vastu käest kätte, sest elektrooniliselt sa seda raha ei näe ja kui sul on mune, et teda siin internetis petturiks kutsuda siis kutsu teda ka näost näkku.

Eelmises teemas ma ütlesin mis ma asjast arvan ning ma olen enamgi kui kindel, et sa müüsid kasutaja maha, said üle ning nüüd soovid lihtsalt raha tagasi saada mis sa selle eest välja käisid, mitte keegi ei tea tegelikku põhjust peale Insaner 'i ise.

 

Ma ei müünud seda kasutajat maha.

Welcome to vahvel.net.........

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervist, pange ban , ja ma olen nõus kohtuma ükstapuha millise vahvli modega face to face , lithsalt saage aru , TA OLI TOLLEL HETKEL MODE , NING MA ARVASIN ET SAAN BAN , ALA KUI TEMA NÕUDMISTELE EI VASTA , OLIN VAHVLIS UUS LIIGE .

 

SAAGE MINGU PÕHIMÕTTEST KA ARU ? KES TA ON ET SEDA RAHA NÕUAB MULT ?? MA TOON SIIS SELLISE ARGUMENDI ET , MUL KADUS INTERNETI PANGA ANDMED ÄRA , EI SAA SULLE RAHA KANDA , AINULT SULAS , FACE TO FACE !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:45 ----------

 

Stan , ega see "Mod staatus" rohkemat kui munnipikendus ei olegi !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:47 ----------

 

Pakuti sulle sitapeale ju transpordi hüvitamist , miks sa tatikas nõus ei olnud ? Ah ???

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:48 ----------

 

Fuck te uued moded kohe endaarust " tähtsat nina" mängima siin foorumis, see foorum pole rohkemat kui fuck'd up keiss !

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:49 ----------

 

Vahvel.net tuleb mulle aega andma või sina stan ? Saa aru mees , mina annan sulle aega .

 

 

Uuemate tõendite valguses pean panema teema kinni. Insaner kas nõustub pakutuga (H2H, Big Joint maksab kütte kinni) või ei saa Big Jointi käest raha.

 

Pole mõtet enam uut teemat teha, Insaner, see ei jõua niikuinii kuhugile.

 

 

// Kaks päeva saad tasa ka selle postituse pärast olla, Big Joint.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Heh mul pole lihtsalt sõnu, see koht nii allakäinud.

Stan: Kindlaid tõendeid pole ju, me ei saa tegelikult ju bannida inimest selle tõttu, et kartis moderaatorile EI öelda raha tagasimaksmise kohta.

 

---------- Post added 14-10-11 at 00:13 ----------

 

Mina olen kõik omapoolsed tõendid mis vähegi võimalik välja toonud.

Pole lihtsalt loogiline, et Big Joint, kui süüdistatav midagi väidab ning kogu keiss on lõpetatud.

See, et üks punane nimi isiklike suhete põhjal tõestamata väiteid loobib, ei peaks teid, Stan oma esialgset arvamust muutma panema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.