Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

UUS! Minecraft Estonia Server 24/7 OFFICIAL

Soovitatud postitused

Tere. Ootan oskuskäsi appi, et aidata käima lükata Minecraft Estonia Server.

NB! Server ei jookse arvuti peal ja võimaldab maksimaalne arv mängijaid ilma laggita vastu võtta. Server jookseks 24/7 ja see on loomulikult tasuta.

 

Koduleht:

http://www.minecraft.ee/

 

Facebook:

http://www.facebook.com/pages/Minecraft-Estonia/276850725670184

 

Vaja oleks inimesi, kes oskaksid aidata mul serverisse installeerida mänguserver. Samuti ehitajad, kes hakkaksid looma linnasid. Siis kindlasti OP inimesi, kes oskaksid luua NPC linnasid, poed jne. Soovin lihtsalt meile paremat serverit luua, kas aitate? :)

 

Ühendust saab võtta facebookikommuuni kaudu või e-mail: [email:3l4kw0a4]aldur@kesklinnastuudio.ee[/email:3l4kw0a4]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kahju, et lehe kood nii kole välja näeb. Kontakti vorm võiks ilusam olla ja kontakti all pole "Mängi brauseris" ümber kasti, vaid on äärde paremal ja vasakul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah, Officiali näpukaga on Teil õigus.

 

* Kodulehe koodi kallal pole küll mõttet norima hakkata irw. Info on olemas ja halb ta välja ei näe. Mina oma junnide koostisosasid küll uurima ei hakka, et veenduda kui kvaliteetne see tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas ei jookse server arvuti peal :O


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul ei ole see official server, kuna Minecraft.net ei ole seda pannud ametlikuks serveriks.

 

Muidu veeb näeb väga viis välja, kuid kas kasutate 1.8 või mida serveri versiooniks?

 

kui minecraft.net seal laed serveri alla siis on jh offical aga plugineid ei saa, aga näiteks bukkit mida ise kasutan sinna saab plugineit ja game mode ja muud sellist ja loomulikkult see ei ole siis offical minecraft server,

 

---------- Post added 05-10-11 at 11:08 ----------

 

Tere. Ootan oskuskäsi appi, et aidata käima lükata Minecraft Estonia Server.

NB! Server ei jookse arvuti peal ja võimaldab maksimaalne arv mängijaid ilma laggita vastu võtta. Server jookseks 24/7 ja see on loomulikult tasuta.

 

Vaja oleks inimesi, kes oskaksid aidata mul serverisse installeerida mänguserver. Samuti ehitajad, kes hakkaksid looma linnasid. Siis kindlasti OP inimesi, kes oskaksid luua NPC linnasid, poed jne. Soovin lihtsalt meile paremat serverit luua, kas aitate? :)

 

Ühendust saab võtta facebookikommuuni kaudu või e-mail: [email:351jsfjc]aldur@kesklinnastuudio.ee[/email:351jsfjc]

 

ööö??? mille peal server on kui arvuti peal ei ole? või sa mõtlesid OS.i ehk kas window või linux?

 

soovitan mitte OP kasutada kuna kui tahad et hackereid pole siis pead white-listi kasutama soovitan panna permission plugini + ichat, need on 2 top pluginit mita kõikil servudel on pea-aegu, permission pluginis saad lisada ryhmasi näiteks et uued mängiad on (nende nime ees on QUEST) ja neil pole mingisi õigusi ega nad ei saa ehitada midagi ja siis samuti saad lisada et enne su nime on näiteks värviliselt MOD kirjas või ADMIN või mis sa ise tahad, + samuti saad valida mis õigusi on modidel ja adminitel ja owneritel näiteks owneriil on kõik õigused siis näiteks et adminil pole immunityt jne.

 

rohkem infot saad kysida mu steamist: ProStylerZ96 ( ma kokuaeg online ) msni ei viitsi laadita,

 

endal minecrafti server 24/7 ise hostin serveril 6gb mälu ja neti kiirus 40mb/s ( ei ela soomes ) serveril enda tehduid scripte jne, server ei crashi yltse juhul kui ei leija serverist mingid bugi :D aga see pole siis minu viga :D ( ma tean et mu eesti keel on persest a nagu ma ytlesin ma ei ela enam eestis ja kirja oskus kaeb ära )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

UP!

Järgmine neljapäev saab teada, millal serveri saab!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu siis tulevastele konkurentidele.

 

Üks asi, mis on tõsiselt debiilne:

"HIND MINECRAFT.NET LEHEL: €14.95

Kui mingil põhjusel Te ise tellida ei saa, siis Meie kaudu tellides lisandub hinnale: €5.05"


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"HIND MINECRAFT.NET LEHEL: €14.95

Kui mingil põhjusel Te ise tellida ei saa, siis Meie kaudu tellides lisandub hinnale: €5.05"

 

siis kui minecraft 1,10 ehk minecraft v1 mis notch ytles et tuleb kuskil novembri kuus kui see tuleb siis minecraft läheb 20€ peale, see kuu tuleb 1.9 mis tõsiselt käib närvi kuna alles tuli 1.8 ja läks peaaegu nädal aega kui bukkit sai pluginit + servu failid patchitud 1.8 peale,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti mõttetu ettevõtmine selline. Eestis on ju juba korralik server Kuningriik.eu. Neile juba lihtsalt ära ei tee.

Tegu paistab olevat isikuga kes Minecraftist ise midagi ei jaga.

 

FAIL!

Küll näeb, ära sina murtse ja tegele enda probleemidega..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti mõttetu ettevõtmine selline. Eestis on ju juba korralik server Kuningriik.eu. Neile juba lihtsalt ära ei tee.

Tegu paistab olevat isikuga kes Minecraftist ise midagi ei jaga.

 

FAIL!

 

sina we?

 

Kuningriik.eu on jumala pask see vist mingi sinu arvamus

 

serveris mingi white list

omanik vist ei ei oska permission plugineit ja värkke teha? kuna mingi white list

permissionis saad valida et esimeset inimesed kes mängivad en mingid questit kellel pole mitte mingisi õigusi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et sellel ettevõtmisel pole mõtet, kuna Eestis on juba paar korraliku serverit. Näiteks Kuningriik, Creeperly ja veel mõned.

 

Su serverisse tulevad arvatavasti inimesed siis kui Kuningriik on täis. Neil oli vist plaanis lisada veel 22 slotti...

 

Jorxer, võta vähem viina. Whitelist on sellepärast, et ei tuleks mingeid botte. Omanik on seal suht normaalne tüüp kellel on kogemused olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sina we?

 

Kuningriik.eu on jumala pask see vist mingi sinu arvamus

 

serveris mingi white list

omanik vist ei ei oska permission plugineit ja värkke teha? kuna mingi white list

permissionis saad valida et esimeset inimesed kes mängivad en mingid questit kellel pole mitte mingisi õigusi

 

Sa pane oma suu kinni kui sa ei jaga minecraftist mitte midagi. Whitelist on igasuguste idiootide ning hackerite eemalehoidmiseks. Ma olen tegutsenud MC serverite kallal enne Northern Gamingu loomist ning tean vägagi palju sellest. P6lva.eu on olnud seni Eesti edukaim minecrafti server ning Kuningriik.eu on samuti vägagi edukas, kui mul on puhkepäevadel server hommikust ööseni täis, mängijad rahul ning süsteem töötab. Haters gonna hate, kuningriik is great.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.