Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur? Foorumis: Argoh MSN: brandonkarvapall@hotmail.com

Soovitatud postitused

Kuna tal oli mingi soome pank, siis käisin ette pini talle ja peale seda ei vastanud msnis ja lõpuks kadus offline.

Loodan, et tal läks nett ära vms ;).

Foorumis: http://www.vahvel.net/member.php?26439-Argoh

Msn: [email:hli3wtu3]brandonkarvapall@hotmail.com[/email:hli3wtu3]

 

Kas keegi teab temast midagi täpsemalt? Päris nime vms?


M: PINNE*KLIKI SIIA*

 

logo_signatuuri.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No Proof No Ban


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks saatsid mulle pmi sisuga: Ostan kvaliteetpinilt pini ja ta tahab pmi, et see ikka mina olen

 

Ostan kvaliteetpinilt pini ja ta tahab pmi, et see ikka mina olen

==???

 

pilt.png


M: PINNE*KLIKI SIIA*

 

logo_signatuuri.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ouou, mis toimub? Mu msn pole mingi [email:2dlotlyk]brandonkarvapall@hotmail.com[/email:2dlotlyk] , ei tea sellist-.- Mina ei ole midagi valesti teinud.

 

Kuule ära palun hakka tootma, et see mingi faker oli. Mitte keegi ei feigiks sind.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna kohe pilte ei teinud, siis nii palju on näha msnis kastist mis historina näitab. Muidu histori tervest convest on alles.

Aga siin näha, et poiss on oma p2p kätte saanud, aga raha pole tulnud. Vajadusel riputan terve meie chati siia historina.

PILT1:

pilt2.png

PILT2

pilt3.png


M: PINNE*KLIKI SIIA*

 

logo_signatuuri.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ära palun hakka tootma, et see mingi faker oli. Mitte keegi ei feigiks sind.

 

+1.

 

Viimasel ajal üldse, kui keegi midagi kuskil scammib, siis on kas msn ära tõmmatud või vahvel ära tõmmatud. Nii läbinähtav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI tea mis teema, ma ei ole ostnud pinni sinult, miks peaks kui just ostisn dumbylt pinni ja ma ei tea tõesti, mina ei ole sulle sellist kirja saatnud ja mu msn pole faking [email:3d60wke1]brandonkarvapall@hotmail.com[/email:3d60wke1], faking ipe järgi ei saa vaadata vms kus sees käidud jne, mina ei tooda paska siin, vahveli acci sisse murtud siis-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
EI tea mis teema, ma ei ole ostnud pinni sinult, miks peaks kui just ostisn dumbylt pinni ja ma ei tea tõesti, mina ei ole sulle sellist kirja saatnud ja mu msn pole faking [email:55ccoljt]brandonkarvapall@hotmail.com[/email:55ccoljt], faking ipe järgi ei saa vaadata vms kus sees käidud jne, mina ei tooda paska siin, vahveli acci sisse murtud siis-.-

 

 

Mina ka ei tea, mis teema on. Aga sinu kasutaja saatis mulle pm-i.


M: PINNE*KLIKI SIIA*

 

logo_signatuuri.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pange siis ban, mina seda omaks ei võta, lihtsalt mind tüssatud, ei ostaks pinni kui olen 3-4 päeva tagasi ostnud, muudsin pw niiet ei tohiks enam probleemi olla, aga ei tea kuidas mu acci sisse sai :O

 

---------- Post added 03-10-11 at 19:54 ----------

 

võta minuga ühendust [email:3knc3b1x]argohansen@hotmail.com[/email:3knc3b1x], see minu msn, seal räägib , ei pea pidevalt foorumi postitama siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gaming name: kazuxy

Nimi: Brandon Helk

Elukoht: Alavere

Pilt: (pilt)

Sünniaeg: 07.07.1993

Facebook: link

Telefon: 56383274

 

Peaks see isik vast olema. Ei viitsi Googles tuuseldada rohkem, aga selline MSN andis sellised vasted.

Facebook peaks ka klappima, kuna kui sõbralistis ringi seigelda, siis seal mitmed inimesed Alaverest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Argoh, paraku räägivad pildid endaeest. Sa oled sunnitud kvaliteetpin 'ile pini kinni maksma või edaspidi tegutsema olles siit banned. Ma ei ütle, et sa oleksid petnud aga PM on saadetud tema tahetud sisuga sinu kontolt mis tähendab seda, et kõige eest vastutad ainult sina.

Olen sunnitud ütlema, et ma annan sulle aega 24h, et see pin kinni maksta, vastasel juhul olen su kahjuks sunnitud bannima.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ma sulle bänni ei soovi, aga lihtsalt, ole ettevaatlik. Järgminekord vb nii heasti ei toimi asi.

Ja Brandon Helk, temaga ärge tegemist tehke. Ta on lihtsalt tard ;)

Teema lukku.


M: PINNE*KLIKI SIIA*

 

logo_signatuuri.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.