Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Abiks ehk? IP saamine MSN kaudu..

Soovitatud postitused

vaatasin mõndasi teemasi ja märkasin, et "oh mu msn häkiti ära" vabandust kasutatakse päris palju..siis tuli meelde, et msni kaudu peaks kuidagi IP saama ja kui inimene käitub kahtlaselt võiks ju ip sebida, et hiljem siin olevate kasutajatega seda võrrelda

 

natukene olen proovinud ja see meetod tundub töötavat:

 

kui hakkad mingit diili tegema, võta start-run-cmd lahti ja kirjuta netstat -n, et asja mugavamaks teha võtke veel üks cmd aken lahti. kui asi läheb kahtlaseks, otsige mingi suur ja "raske" pilt netist, salvestage arvutisse ning copy-paste see msn convos, kuigi tekst käib läbi msn serverite siis pildi ja failide saatmine on otse ilma vahepealsete serveriteta. miks pilt? sest uuemad msni versioonid võtavad pildi automaatselt vastu. ebuddyga ma seda asja katsetanud ei ole ja ei tea kuidas see sellega töötaks samas.. aga asja kallale, kui pildi teele saadad võtad selle teise cmd akna lahti, kirjutad UUESTI netstat -n ja vaatad mis IP juurde tuli keskmisse tulpa - see ongi siis inimese ip kellele sa faili saadad. väike pilt demonstreerimaks:

 

http://www.upload.ee/image/1704340/faceroll.PNG

 

 

et asi lihtsma oleks, siis enamus eesti ipd algavad kas järgnevalt:

Elion: 217.159.x.x, 90.190.x.x, 80.235.x.x, 213.35.x.x,

Starman: 82.131.x.x, 62.65.x.x

 

ja rohkem: http://www.nirsoft.net/countryip/ee.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.