Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chill(H) kasutaja vahendamine ja lahendamine

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Täna tahtis selline isik, nagu Kaul minu käest p2p osta, aga kahjuks oli tema kasutajal -160 jCoinsi mis teeb 17€.

Seda tuleb maksta kas läbi bank transfer (+2.5€), Western union või läbi game cardside.

Kaul ütles, et oli ostnud selle kasutaja Chill(H) käest 10€ eest ja oli kasutaja peale veel 5€ eest mille ostnud.

 

nüüd on chillil valida, kas ta maksab lihtsalt 15€ tagasi või maksab 17€, et kasutaja saaks jälle memberiks teha.

Mõlemad variandid on Chilli kahjuks, aga nagu reeglites kirjas, et müüa vastutab täielikult müüdud kasutaja eest.

Eeskujulikel ja moderaatoritele võiksid need reeglid ka kehtida.

Kuna chill ütles, et tema ei ole süüdi, kuna tema pole memberiks seda kasutajat teinud ja süüdistab seda esimest omaniku, kelle käest ta seda kasutajat ostis, aga kahjuks need asjad ei käi nii.

Chill peaks maksma 15€/17€ ja siis tegelema esimese müüaga edasi ja küsima raha esimese omaniku käest.

Kaul ei ole hetkel süüdi, et ta ei saa kasutajaga mängida.

 

[spoiler=Kauli kõne]

2nrg1l0.png

25q7h9t.png

2cfqltu.png

24p9a2d.png

msov8w.png

hsutsx.png

 

 

 

NB: Kasutajaga ei sa sisse logida enne, kui võlg on tasutud.

 

[spoiler=Chilli kõne]

a4on7m.png

2hrzep5.png

2dgluvn.png

 

 

 

 

 

Teema läheb lukku, et vältida spammi ja pugemist.

Ma ei teinud seda teemat selleks, et chilli halvustada.

Tegin teema, kuna ma ei jõua selle asjaga ise 24/7 tegeleda ja parem on teha lihtsalt teema ja näha, kuidas see asi kiiresti laheneb.

Kaul ise ei jaga sellest midagi ja sellepärast aitan ta lihtsalt hädast välja.

 

Teemas võivad siis postitada ainult moderaatorid ja administraatorid.

 

Ja kuna Chill läheb 3 okt sõjaväkke, siis loodan, et asi saab enne lahendatud.

 

---------- Post added 01-10-11 at 19:10 ----------

 

Teema avatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suured tänud Marko, et viitsid aidata ;)

Loodan, et saab selle asja kiiresti korda.

 

 

/edit

Vend pole mulle nõus raha tagasi maksma enne, kui ta pole esimeselt omanikult raha tagasi saanud.. Nii nagu mina aru olen saanud, siis ei ole see minu mure kas ta saab selle ja tema peaks mulle ikkagi raha tagasi maksma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea mida te tahate, aga mina ei võta seda süüd enda õlgadele. Mina ei ole kasutajat negatiivse krediidi peale ajanud, üleüldse pole kordagi kasutajat memberiks teinud. Kasutajat müües ütlesin selgelt, et mina olen 2 omanik ja andsin ka esimese omaniku kontakti.

Ma saan aru, kui mina oleks memberiks teinud ja nüüd oleks negatiivne krediit, aga ei.

 

Kes teab, ehk ajas Marko ise negatiivse krediidi peale oma feik pinnidega, uurides Marko tehinguid, leiab, et on ennegi juhtunud tema pinnidega niimoodi.

 

Selles suhtes, ma võin raha tagasi maksta juhul, kui maksab esimene omanik raha tagasi ka mulle.

 

Eks juhtkond ise otsustab, kas bännib mind nüüd vahvlis või mitte. Mina süüd enda kaela ei võta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas marko sai selle ise peale ajada, kui ta ei saanud isegi veel pini sisse panna? Ta hakkab pinni sisestama ja ütles kohe, et ei saa panna, neg krediit peal.. Mina ei ole ju süüdi, et sa müüd mulle kasutaja millel neg krediit ja ei ütle ka mulle seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas marko sai selle ise peale ajada, kui ta ei saanud isegi veel pini sisse panna? Ta hakkab pinni sisestama ja ütles kohe, et ei saa panna, neg krediit peal.. Mina ei ole ju süüdi, et sa müüd mulle kasutaja millel neg krediit ja ei ütle ka mulle seda.

 

Minul polnud negatiivsest krediidist õrna aimugi. Ostsin kasutaja, mängisin sellega ~2-3päeva, sain duel arenal cleani, panin kasutaja müüki.

Tookord kui hullult kahtlesid, et kas ikka ostad, ütlesin ka sulle, et minu pärast võib see kasutaja mul ka seisma jääda, minul selle müügiga kiiret ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Marko pani feik pinni peale, kuna ta on varem ka nii teinud, et paneb enda feik pinni ja siis ütleb, et kasutajal negatiivne krediit ja et sina ise oled süüdi. Sama lugu oli ka minu sõbraga, aga too kord ei viitsinud lihtsalt tema teemat teha. Chill pole selles üldse süüdi, pigem peaks marko bänni saama selle eest juba, et varemgi on tema scämminud teisi! Ta oli veel 2-3 neg tehinguid, kuid imekombel nad kadusid kuhugi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellelt kurat ma nüüd siis raha peaksin küsima? Keegi targem võiks natuke infot jagada..

Tegelikult, kui ma nüüd õigesti mäletan, siis ma proovisin enne Marko pini peale panemist sisse logida, siis ütles, et sa ei saa membu worldi minna, aga kui hiljem nüüd proovisin, siis ütles, et sul on neg krediit, keda ma siin nüüd siis süüdistama peaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellelt kurat ma nüüd siis raha peaksin küsima? Keegi targem võiks natuke infot jagada..

Tegelikult, kui ma nüüd õigesti mäletan, siis ma proovisin enne Marko pini peale panemist sisse logida, siis ütles, et sa ei saa membu worldi minna, aga kui hiljem nüüd proovisin, siis ütles, et sul on neg krediit, keda ma siin nüüd siis süüdistama peaks?

 

kõik on nii nagu mis kirjutasin! Marko on süüdi 95%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tyson, palun ära topi enda nina sinna , kuhu pole vaja.

Terve kommuun teab sind, et sa oled üks paras idioot.

 

Mis kuradi fake pinnidest sa siin räägid?

Ma vahendan pinne, mitte ei kasuta mingeid pin generatoreid nagu sinu väike ajuke seda arvab.

 

Kasutajal oli ennem juba neg krediit peal, nii et tõsiselt hoia mokk maas, kui sul pole asjaga midagi pistmist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

minul isiklikult midagi sellist polnud, aga räägitakse, et kui negatiivne krediit on siis ei saa üldse kasutajasse sisse... Selle järgi võime öelda, et Chill pole siin süüdi ja arvatavasti on Marrk on kuidagi sellega seotud. Muidu miks ta peaks ise teema tegema, kuigi tema ei saanud kannatada? Ilmselgelt pani ta feik pinni ja siis tuli neg krediit ja siis see lohh tegi teema, et nö pääseda puhtana... BANHAMMER Marrk, aitab juba teisi scämmida! Ja veel tahtis modeks saada:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siin pole ju mitte midagi muud kui 24h et raha tagasi maksta või banhammer, chill(H) peab siinkohal garanteerima inimesele kes kasutaja ostis et kasutajaga midagi ei juhtuks, vastasel korral peab raha tagasi maksma või paraku banni saama. easy ?

 

E/ sellel pole vahet et chill ostis selle kellegi käest, või midagi sellist, tema müüs, seega tema vastutab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siin pole ju mitte midagi muud kui 24h et raha tagasi maksta või banhammer, chill(H) peab siinkohal garanteerima inimesele kes kasutaja ostis et kasutajaga midagi ei juhtuks, vastasel korral peab raha tagasi maksma või paraku banni saama. easy ?

 

E/ sellel pole vahet et chill ostis selle kellegi käest, või midagi sellist, tema müüs, seega tema vastutab.

Sina võid oma suu kinni hoida, see asi ei puutu üldse sinusse. Ja kuna mina pole seda kasutajat kordagi memberiks teinud, ei vastuta mina selle eest. Minu pärast võite ära bännida vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina võid oma suu kinni hoida, see asi ei puutu üldse sinusse. Ja kuna mina pole seda kasutajat kordagi memberiks teinud, ei vastuta mina selle eest. Minu pärast võite ära bännida vms.

 

sa ise oled sellega sisse loginud kunagi ja mänginud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa ise oled sellega sisse loginud kunagi ja mänginud?

 

Ostsin 10.09 kasutaja. Mängisin seni, kuni sain duel arenal cleani. Panin 15.09 kasutaja müüki. Ning 27.09 osteti kasutaja ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin 10.09 kasutaja. Mängisin seni, kuni sain duel arenal cleani. Panin 15.09 kasutaja müüki. Ning 27.09 osteti kasutaja ära.

 

Saad aru, et kedagi ei koti kas sina sinna P2P peale toppisid või mitte, fakt on see, et müümisega kaasneb vastutus. Ole mees ja maksa need tühised eurod tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu silmis pole Chill süüdi, vaid on algne omanik, kes ostis sinna peale varastatud p2pi, mille tagajärjel läks credit miinustesse. Muud ei jää üle, kui need 3 omaniku peavad koos kokkuleppele jõudma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.