Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer mulpsio@hotmail.com

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tegu on vahvlis kasutajaga smonster. Tahtis müüa mulle 70M väärtuses 21eurot. Müüja tundus õiglane, kandsin raha ette ära. Seejärel logis välja. Nii kui rääkisin scammist oma topicus, tuli välja kasutaja kõvamees, kes rääkis et ta tunneb scammerit, et võib raha tagasi saada 2 SMS teenuse eest.Siiski ootan oma 21€ tagasi, kui järgmise nädala kolmapäevaks tagasi kantud ei ole, lähen teen politseile avalduse. Vähemalt ta nimi läheb kuskile kirja.

pildid:

http://imageshack.us/photo/my-images/703/capture2fgl.png

http://imageshack.us/photo/my-images/534/capturemvav.png/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mulpsio lisas mind ka msn ja selle taga on smonster. Kuna temale ma ainult pm-imin oma msn. tahtis mind ka üle lasta, aga ei kukkunud hästi välja. Ma olen selles väga kindel.

 

---------- Post added 01-10-11 at 15:52 ----------

 

siin see pettur on nimega smonster.


eam4rd.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Was nice.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kled kas sa kõvamees oled ajudoonor või on sul mingi sügavpuue. Ma pole sind mingise msniga lisanud sisse tard. Ootan siiani sinu invite lisasin sind ka omapoolselt msni ja kahjuks ei näe ma sind online. Prolly mingi msni nuss kuna paljud ei ole online tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

troll1.JPG

troll2.JPG

 

Mina sain raha, tema sai kauba.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siiski ootan oma 21€ tagasi, kui järgmise nädala kolmapäevaks tagasi kantud ei ole, lähen teen politseile avalduse.

Miks nii kaua ootad? Kui esmaspäevaks raha tagasi pole mine teisipäev juba politseisse, mida väiksem ajaline vahe seda parem...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap kindlasti ostan 0.35ea rsgp kokku. Minuarust on mul kõik teemad piirdudes vähemalt 0.32ea nii ,et ära aja paska. Ja minu ainus msn on [email:bw1pmdr7]ostankokku@hotmail.com[/email:bw1pmdr7]

 

Mõttetut sitta ajad ju, mind üritasid samamoodi üle lasta oma fake msniga mingi 30 sec pärast seda kui olin sulle oma msni andnud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Miks nii kaua ootad? Kui esmaspäevaks raha tagasi pole mine teisipäev juba politseisse, mida väiksem ajaline vahe seda parem...

Seda ma teengi, vaatab kas kannab siis tagasi või ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda ma teengi, vaatab kas kannab siis tagasi või ei.

 

Erik, kas sa tajud biiti?

Loe see logi läbi ja saad aru, et Teet ei pea sulle midagi tagasi andma.

Sest fakt on see, mina sain raha, tema sai kauba.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Smonsteri teine msn on küll: [email:3vapegx0]kakskolm@hotmail.com[/email:3vapegx0].

See oled sina, maksad tagasi või banned.

Annan sulle 18h.

 

Kled türa kas sa oled ajudoonor või sa mängid seda? Kakskolm on tõesti minu msn mille ma kirjutasin kõvamehele enda tähelepanematusest. Aga mulpiso Küll minu msn pole. Nii ,et gtfo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

4 tundi sul veel jäänud. Maksad 21€ tagasi, või traded mulle 70M RSGP. Ehk tuleb sellega siia teemasse punkt.

Kled türa kas sa oled ajudoonor või sa mängid seda? Kakskolm on tõesti minu msn mille ma kirjutasin kõvamehele enda tähelepanematusest. Aga mulpiso Küll minu msn pole. Nii ,et gtfo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mina peaksin midagi kinnimaksma mida pole mina teinud. Türa ma isegi ei kujutaette kes see inimene on ja mina pean kinnimaksma? No ty. Pole ühtegi tõendit siin mis seostaks mind selle msniga nii ,et gtfo

 

sina phm lisad koguaeg kõiki soovid ette , jne oota ainult varsti oled busted !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Raha/RSGP pole siiani kätte saanud :/. Kahju on see, et nüüd pole enam mingeid tõendeid millega menti minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

väga hästi tegi , sulle sitale peaks neid lausa 2 panema :)

Tard paneb lambist negatiivse tehingu.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Anyways Mina ei tea kas selle asja taga on smonster or not, aga tema jääb juba selle eest banned, et tal on olnud vahvlis mitmeid kasutajaid.

Scammer.

Eelmine user: s4cr3d (banned)

üleeelmine user: wqq (banned)

Midagi pidi ju korda saatma, et banned.

 

Scammer teema:

http://www.vahvel.net/showthread.php?81855-kakskolm-hotmail.com-ja-tegutseb-arvatavasti-ka-teise-kasutajatega&p=1159797&posted=1#post1159797

 

Ei tea kas antud juhul on ka tema asjaga seotud või mitte aga banned saab ikka.

Kahju sinu kaotusest, aga tuleb ettevaatlik olla. Scammereid on palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.