Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Selgitav teadaanne.

Soovitatud postitused

Arusaamatuste vältimiseks:

 

Mõned tunnid(not sure) peale minu ja Supermani moderatsiooni kohale astumist sain mina Hacki, sõnaotseses mõttes. Ise sain sellest teada alles päev hiljem või kuskil nii.

 

Hakkasin Vahvlisse lihtsalt sisse logima ja viskas teksti lihtsalt ette, et sind on eemaldatud vahel.net keskkonnast, põhjus puudus.

Otsustasin koheselt MSN'i sisse logida, et välja uurida mis värk on - ka see ebaõnnestus, parool oli vahetunud ja mul polnud kuidagi võimalik kellegagi ühendust võtta.

Lõpuks õnnestus kontakteeruda ning sain isegi teada, et mu konto alt oli 10 banni tehtud ning teemast sain teada, et keegi mu msn alt endale tehinguid vorpinud.

Saatsin mõned vabandused Henryle, ja postitasin foorumisse, et mul polnud nende bannidega mingit pistmist ja puudub ligipääs oma kontole.

Täna õnnestus kuidagi msn'i sisse logida mis tähendab, et hacker oli keyloggerit kasutanud ja parooli tagasi vahetanud, pole veel täitsa selge miks ta nii on teinud aga sisse ma sain.

 

Võtsin koheselt ühendust juhtkonnaga ja saime enam-vähem asjad korda, paroolid vahetatud ja konto kui ka msn on safe.

 

Siinkohal siis minupoolsed vabandused neile kelle peal "ma" banhammerit olin kasutanud ning neile kellele ma pettumuse valmistasin.

 

Hackerist niipalju, et kahtlusalune on olemas aga midagi kindlat ei saa veel öelda.

 

Kõike head,

KenTi


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selliseid inimesi ei tohiks üldse pulti lastagi, kes ei suuda end lihtlabase keyloggeri eestki kaitsta.

Natukene naiivne on öelda tänasel päeval nii öelda. Ma ei käi kahtlastel saitidel, ma ei tiri endale autofighter.exe faile(Nagu ma väiksena tegin) ning ma ei tõmba kahtlaseid asju. Mul pole mitte kunagi ühtegi sellist juhtumit olnud nagu KenTil siin, kuid kas see tähendab, et ma tean täpselt, mis minu arvutis on? Kindlasti mitte.

 

Naiivne on arvata, et su antiviirus on flawless victory, ning nii kergekäeliselt kedagi kritiseerida on veidikene ülekohtune- Kas tõesti on vaja?

 

Pole hullu, ma usun, et inimesed saavad aru, et see polnud sinust tingitud- happy days.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endalegi tundub see kuidagi imelik, et hacker parooli tagasi muutis. See selleks, vähemalt nüüd safe.

Kuigi olen ma enamgi, kui kindel, et Kenti sellist jama ei korraldaks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kus sa tead, et sind just keylogger "hackis"?

Teiseks, "hacker" vahetas parooli samaks, et kõik oleks jälle timmis?

 

Need 2 asja on ikka väga kahtlased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui mitte keylogger siis kuidas ta muidu mu MSN'i parooli teadis, et see tagasi vahetada.

Ma ei tea isegi paljusid asju, need viimased kolm päeva olen ma arvutis viibind maksimaalselt 2 tundi.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmba enda viiruse tõrja maik poiss :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kenti on rune24 Maik?

Sa oma sõpru ei kahtlusta, kes oleks saanud näha su pwsi?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mitte keylogger siis kuidas ta muidu mu MSN'i parooli teadis, et see tagasi vahetada.

Ma ei tea isegi paljusid asju, need viimased kolm päeva olen ma arvutis viibind maksimaalselt 2 tundi.

 

No esiteks, kui sul oleks keylogger olnud, siis kuidas see keylogger sinna sattus?

Tahad tõesti väita, et hacker ootas hetke, kuniks sa moderaatoriks saad ja siis hakkas bannima ja üritas scammida?

Keegi ei olnud asjast teadlik, et just sina saad moderaatoriks.

Teiseks, tahad tõesti väita, et hackeri sihtpunkt oli tõesti vahvel.net foorum ja ei midagi muud?

Nt su rs kasutaja/millid/facebook/mingid teised mängud mida sa mängid ja palju muud, mida saab keyloggeriga teada ja varastada..

 

Ma ei ürita sind süüdistada, aga kahjuks see kõik on nii kahtlane..

:/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No esiteks, kui sul oleks keylogger olnud, siis kuidas see keylogger sinna sattus?

Tahad tõesti väita, et hacker ootas hetke, kuniks sa moderaatoriks saad ja siis hakkas bannima ja üritas scammida?

Keegi ei olnud asjast teadlik, et just sina saad moderaatoriks.

Teiseks, tahad tõesti väita, et hackeri sihtpunkt oli tõesti vahvel.net foorum ja ei midagi muud?

Nt su rs kasutaja/millid/facebook/mingid teised mängud mida sa mängid ja palju muud, mida saab keyloggeriga teada ja varastada..

 

Ma ei ürita sind süüdistada, aga kahjuks see kõik on nii kahtlane..

:/

 

Öeldi ju, et see teine IP, millega bänniti, oli Eesti oma ka ja vaevalt see tema oli. Ju siis äkki mingi tuttav või ma ei tea. Aga noh vahet pole, KenTi sai tagasi mode staatuse kuna juhtkond otsustas niimodi ja sina seda vaevalt saad muuta. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisaks veel seda, et alati ei pea mingit jama tõmbama, et hacki saada.

 

Just hiljuti läks päris paljudel msn ja vahvli kasutaja, sest vahvli kasutaja oli msniga seotud.

Msn saadi lihtsalt recovery küsimusi ära arvates.

 

Mõelge selle varjandi peale kah.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.