Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teha.

Soovitatud postitused

No selline värk siis , et eelmine kolmapäev olid võistlused meil ja tulid ka muidugi teistest koolidest inimesed . Kui palli siis viskama läksin siis üks tüdruk kuulis mu nime ja õhtul lisas mind facebook jne see asi läksgi , oleme praegu suhtes või nii . Oleme käinud 2 korda õues , aga probleem on selles , et ei tea mida teha , linn on ka väike ( kärdla ) , oleme terve kärdla läbi käinud ja midagi teha pole . Oleme 12-13 aastased kamh niiet ootaks teie arvamusi mida teha , saame kolmapäeval uuesti kokku .

Kino on ka näiteks ainult pühap . :(

Kui ma küsin , et mida teha tahaksid siis ta vastab , et ei tea mul ükskõik jne , aga ikkagi niisama ju ringi jalutada on natuke igav ikkagid. :(


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale lihtsalt jalutamise ei oska ka minagi midagi välja pakkuda. Või olete üksteisel külas vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
küsi talt mis ta ise teha tahab , kärdla tõesti väike ei oskagi midagi välja pakkuda :/

Kui sa lõpuni lugesid , siis oleks sa oma vastuse saanud ..

Kui ma küsin , et mida teha tahaksid siis ta vastab , et ei tea mul ükskõik jne , aga ikkagi niisama ju ringi jalutada on natuke igav ikkagid.

Ilus tüdruk on ka muidu .

 

---------- Post added 26-09-11 at 22:25 ----------

 

Peale lihtsalt jalutamise ei oska ka minagi midagi välja pakkuda. Või olete üksteisel külas vms.

No ma enda juurde teda väga tuua ei tahaks kui vanemad kodus jne . Ma elan kärdlas ja ta käinas .


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ah et palliviskaja meil.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vii ta ehk kuskile sööma vms ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vii kinno, peale seda sööma ja olge õhtu koos ranna ääres

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olgu eks sa kaeba aga üks mehelik soovitus ka nüüd sulle , chillige lihtsalt kuskil , istuge maha rääkige juttu , kui koguaeg midagi teete ei saagi eriti rohkem üksteisest teada , sööma minek on päris hea idee. Tee tüdrukule komplimente jne. küll asi edasi areneb ja kui julgust rohkem hiljem lähete üksteisele külla ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii. Soovitan siis: Alguses soovitan sul ta sööma viia kuskile. Restoran/kohvik vms. Räägite umbes tunnikese juttu,ning siis lähete kuskile edasi. Ise pakuksin välja et läheksite noortekasse vms. kui kino oleks lahti siis võiksid siina minna ja teha klassikalise liigutuse ;) aga kui seda võimalust pole,siis jääge kohvikusse/noortekasse ning küsi talt mis talle meeldib jne. millega tegeleb. Kõik algab suhtlemisest,ise kogesin kah seda juba :)

ja ei soovitaks niisama passida vait ja maha vaadata. Vaata ikka temaga rääkides silma .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks, lase see teema ära kustutada, sest tüdruk ei hinda väga tema teadmata sheerimist ma usun, olgugi 12 aastane.

Teiseks, ei pea kuskil käima, istuke kuskile metsa vahele hiiumaal, seal on sitaks pinke igal pool, rääkige juttu vms no tõesti.

Minuarust pole mõtet suhet luua alla 14.

Ja olgu öeldud, et ma ei ole mingi naiste asjatundja lihtsalt ei ole raske aru saada mis neile meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.