Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Siim Pinnär aka sYstemerror_ | FOORUMIST SIIM!

Soovitatud postitused

se3.jpg

se2.jpg

se1.jpg

sys.jpg

 

 

See toimus ühes teises foorumis (runebot.eu), kannatanu polnud mina, vaid "Valter".

Lisan selle teema siia, et keegi siit sellise tegelase peale ei satuks.

 

Siim Pinnär, 23

Suhtes: Annabel Tintsoga

Võru, Parksepa

Töötab: Valio OY-s

 

---------- Post added 26-09-11 at 20:27 ----------

 

systememail.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtis mult ka, aga ma ütlesin, et käib ette ja sinna paika see asi jäigi.

Kas ta mingi omanik polnud seal?

 

Helista sinna firmasse ja räägi, millega nende töötaja tegeleb.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oli*

 

---------- Post added 26-09-11 at 20:32 ----------

 

"Niisiis. Ma lugesin varaste teemat ja nägin järgmist - ma olen scammer.

Tähendab siis, et minu alias on scammer.

 

Ma võin panna käe südamele ja kinnitada, et tegu polnud minuga, kuna ma viibisin oma nädalase puhkuse maal, ämma juures.

Ma usun, et keegi siit foorumist isegi on sokutanud mu läptoppi RATi, - ja see inimene peab olema üsna geniaalne, ning tundma oma tööd paganama hästi.

 

Niisiis, asi algas sellest, et mu rs acc sai scammi, mäletate ? kirjutasin veel loo sellest. Hea küll, arvasin, et mingi oma kärn... mul oli mõttes hakata ostma RSGP, rääkisin Valteriga, ta ei vastanud / ei olnud online mulle sobivatel aegadel - tehing jäi katki. Järgmisel päeval tööl olles, helistas naine ja ütles, et me läheks ta ema juurde - seal tarvis sauna ehitada ja suureks juubelipeoks ettevalmistusi teha - hea küll. läksin kohe peale tööd sinnapoole sõitma ning veetsin seal 5/6 päeva, tagasitulles samuti ei jõudnud ma koju, kuna läksin kohe edasi sõbra sünnipäevale ja kui lõpuks tööle tulin peale puhkust, avasin foorumi, et vaadata, et ega Valter mulle kirjutanud pole, sain teada, et olen selle aja jooksu Valterit scamminud. no võta siis näpust ?

 

Igastahes jah, tõesti, ma kasutaSIN kahte msni aadressi - [email:22bgvc99]siimuuusmsn@hotmail.com[/email:22bgvc99] & [email:22bgvc99]systemerror@runebot.eu[/email:22bgvc99]

eriti võigas vaatepilt oli see, kui logisin sisse oma msnidesse. Seal polnud alles ainsatki kontakti, kes ei seostuks RSGP müümisega. Mitte ainult, olid veel mõned, kes müüsid RS Accounte. siis oli selge, im fuckd. ja PS , mu nimi on tõesti Siim Pinnär, olen 23, elan võrumaal.

Ma ei mõista, mis jutt kuskil oli mingi Toomase kohta.

 

Siin nägin ka Vahvel neti linke, neid ma ei hakka absoluutselt avamagi, kuna ma olen seal vist vihatuim inimene - miks ? lihtne, sest algsetel aegadel, kui tegu oli rune24? või mis iganes ta nimi oligi .. igastahes siis ma alustasin niiöelda sõja sealse juhtkonna vastu, ddosides neid päevaselt, muutes nende foorumi kasutuskõlbmatuks ühesõünaga - see sai alguse isiklikust intsitendist. ja peale seda pole ma sinna foorumisse jalga tõstnud ning kui olen seal kedagi nö üle lasknud, on tegu olnud 101% järjekordse lihtlabase aliase jäljendamisega. A ei, valetan ! vahvlis on mul olnud tehinguid küll .. kuid kõik on 1000eek+, müüsin seal ipodi, roccat gaming set, logitech g15, razer hiiri jne . ühesõnaga ei olnud mingeid probleeme - mitte ükski ostja ei pidanud pettuma. ning nüüd kui me hakkasime runeboti promoma palusin sõbral postitada sinna. kõik.

 

Ütleme nii, et ma üritan asjad joonde saada. välja selgitada, kes see ilus inimene oli, kes absoluutselt kõiki mu kasutajaid kuritarvitas ning uskuge mind - ma pöördun selle asjaga politseisse SEST isegi mu Facebookis oli käidud, ning täiesti võõrastele inimestele kirjutatud RuneScapega seonduvaid kirju. ja kui see tarkpea arvab tõesti, et ta US proxy midagi muudab, siis ainult seda, et ta tegeliku isiksuse välja selgitamiseks kulub 2 päeva rohkem maksimaalselt.

 

ja palun, armas pätipoiss. jäta mu RS acc endale, kuid ole hea ja maksa kiiremas korras kogu teistelt varastatud kraam tagasi ! see ei ole mingi nali, vaid tõsine kuritegu ( mitte need scammid ) vaid just identiteedi vargus.

 

päikest teile - eks ma hakkan teist asjaga kursis hoidma. ja Valter , sina oled ainus, keda ma tean, kes reaalselt petta sai. kui pätipoiss on käes, siis ma maksan sulle RSGP tagasi. VÕI kui sul soovi on, siis saadan sulle eurodes selle summa, jkuna meil oli diil kokkulepitud niivõinaa.

 

Kõik teised, kes said petta või oleks saanud või midagi säärast, siis palun, andke teada. Igasugune abi võib aidata. "

 

 

sYstemerror_ aka siimu tagasiside.

 

Btw, tema foorum on runehax.net, mida ta vaikselt kopeerib

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahtis mult ka, aga ma ütlesin, et käib ette ja sinna paika see asi jäigi.

Kas ta mingi omanik polnud seal?

 

Helista sinna firmasse ja räägi, millega nende töötaja tegeleb.

Kuskil Siim ütles, et töötab Valios operaatorina. (Võrus, kui ma ei eksi)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Haha nice try 'Wall'

See Siim on jah Võrus Valios tööl, kõike parem laks oleks Võru Valioga ühendust võtta, las guugeldavad Siim Pinnäri nime ja näevad millise isikuga tegu on ja milliste pettustega tegeleb ...

 

Mismõtes "nice try Wall"?

 

btw, see on "kõige" mitte "kõike" :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta oli runebot.eu omanik aga enam pole kuna ta on "scammer".

ta ennem ka scamminud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.