Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NPS - #10 - Hääletus - (24.09-25.09)

NPS  

24 liiget on hääletanud

  1. 1. NPS



Soovitatud postitused

VIP

Selle nädala teema: Näitlejad

Hääletus: 24.09.2011 - 25.09.2011

 

1.LaBeouf.png

2.Untitled_5.png

3.sotwbrisonbreakcopy.jpg

 

Tegin teema ise kuna ei teadnud millega korraldajad tegelevad ja nad hiljaks jäänud sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3. on ilus


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.vahvel.net/showthread.php?82127-NPS-9-H%E4%E4letus-%2817.09-18.09%29/page2

 

Nab-iga oli täpselt sama asi, tegi pildi päev hiljem ja ei saanud osaleda, seega tuleks ka YELAWOLF-i signa eemaldada.

Reeglid kehtivad kõigile.


jokerv3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kolmas lisati liiga hilja *facepalm*

See tuleks siit eemaldada.

 

Palun rahune maha, kui mõni korraldaja tuleb siis kurda talle ja kui ta otsustab et, võetakse minuoma maha siis minugipoolest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Olen närvis ? Ning kui sa ei suuda lugeda Chill-i signatuuri, siis ma teen sulle selle puust ja punaseks :

"Chill tsillib nüüdsest vahvlist eemal. Hetkel paadimatkal, hiljem ajateenistuses. Hüva vahveldamist!"

 

K thx bye

Sa oled ikka tark laps :) chill pole ainuke korraldaja...Miola on ka elus veel ju? Kurda temale ja rahune maha palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorri, pole jõudnud eriti tegeleda, üritan järgmisest nädalast ise postitada ning võib-olla ka ise mõne entry teha.

Nii tore oli kohe PM saada, asi on aga selles, et korraldajad(eriti mina) ei suutnud ise teemat teha, siis Yelawolfil oli see võimalus oma postitust muuta ning kuna entereid oli vähe, siis alla 3e ma usun, et vote oleks suht mõttetu tulnud. Ega see viisakas pole küll, aga kui edaspidi üritan ise teemasi teha siis ei saa keegi hiljem lisada,

 

Thanks ja olge mõistvad (aLo)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ausalt öeldes, need 3 tööd ei ole just head. Kui parim nende hulgast on 3. minu silmis.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oeh, ei jõudnud ise kohale , aga muidu kõik need on suhteliselt jurad , sry.

See oleks pigem nSOTW ;D , aga nende kolme vahel andsin hääle 3'dale , kõige rohkem vast vaeva näind võrreldes 2'ga.

 

Ega seegi väga suur vaev ei olnud, lihtsalt mõtlesin et, teeks midagi kergemat ja lihtsamat :) Kahju jah et, sa ei jõudnud oleksid minu hääle saanud kindlalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.