Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Muudatused juhtkonnas

Soovitatud postitused

Alates tänasest oleme mina ja Dumby Vahvli Administraatorid. Samuti on Martin nüüdsest üldine Moderaator ning Superman Eeskujulik liige. Miks?

 

Kuna ma ei leia, et inimene kes trollib päevad läbi ja kes on avaldanud oma soovi kord foorumist lahkuda ning isegi lasknud oma kasutaja kustutada peaks olema Moderaator. Ning muidugi ma ei saa aru kuidas keegi selle sama isiku saab teha hetkega Moderaatoriks.

Seda arvestades olen ma otsustanud tegutseda. Kes ei tea, siis ma olen olnud Administraator juba aasta kui mitte kaks ning vaikselt jälginud toimuvat. Ning ma ei leia, et otsused mis tuleksid Martini ja tema "juhendaja" koostööl oleksid Vahvlile head ning arendaksid meie foorumit paremuse suunas.

Sellest kõigest lähtudes ma otsustasin hakata ise aktiivseks Administraatoriks ning kuna ma ei saaks kõigega üksi hakkama tegin Dumby ka Administraatoriks.

Mida see sulle kui tavakasutajale tähendab? See tähendab muutusi ning teie arvamust on plaanis hakata kuulama ning nende põhjal ka foorumit muutma. Samuti me proovime lahendada mõned vanad probleemid ning muuta Vahvel kommuniks kus liikmete arvamust kuulatakse ning nende soove täidetakse.

 

Mina hakkan tegelema foorumi haldamise ja arendamisega ning Dumby võtab enda peale teie küsimuste vastamise.

 

Parimatega Vahvel.net Juhtkond.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole seal hullu midagi, pigem häirib mingi moderaator nimega Psycho, kellest pole ma midagi kuulnud, ega enne näinud. Plus 2010 aasta liitunud.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, meil on plaanis teha mõned kiiremad muudatused homme ning uus teema kus kõik saavad uuesti anda oma ideed.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis vabandust, minu viga :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise imestasin ka, et Dumby on admin. Elab üle :D

 

No sellist asja küll üle ei ela. Minu arvates ei ole Dumby mitte põrmugi nii moderaatori/adminstraatori vääriline.

 

Aga hea, et Henry ise hakkad aktiivseks.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No sellist asja küll üle ei ela. Minu arvates ei ole Dumby mitte põrmugi nii moderaatori/adminstraatori vääriline.

 

Aga hea, et Henry ise hakkad aktiivseks.

 

Ta võib õel ja ülbe olla, aga see eest on ta aktiivne ning tegeleb foorumiga.

 

Loodan, et see muutus toob foorumile kasu ka siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah ta on küll aktiivne, kuid enamuselt on ta ikkagist väga ülbik + ta juba niikaua moderaator olnud , peaks kunagi erru minema ja uued rebased sisse tuua ?

 

+1, et Martin maha võtsid, ta ei osanud administraator veel olla.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ta võib õel ja ülbe olla, aga see eest on ta aktiivne ning tegeleb foorumiga.

 

Loodan, et see muutus toob foorumile kasu ka siis.

 

Võid kindel olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No sellist asja küll üle ei ela. Minu arvates ei ole Dumby mitte põrmugi nii moderaatori/adminstraatori vääriline.

Trololo, sa oled vist kõige jellyfishim vend üldse siin?

 

Aga ei, huvitav vaadata kuidas järjekordne seltskond "võtab vahvli ette" ning aeg näitab, mis sellest saab. Suuri lootusi ei sea, kuid ega enam hullemaks vist minna ei saa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

umadbro ?

Üritad nalja teha oma jellyfishyga ? Hea, et su moderaator eemaldati. Enjoy "eeskujulik" embleemi. Peaksid ka selle ära eemaldatud saama oma ülbamisega.

 

Aga no jah aeg näitab mis juhtuma hakkab.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga hea, et Henry tegutseb taas aktiivselt asja kallal. Vägagi asjalik isik.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
umadbro ?

Üritad nalja teha oma jellyfishyga ? Hea, et su moderaator eemaldati. Enjoy "eeskujulik" embleemi. Peaksid ka selle ära eemaldatud saama oma ülbamisega.

 

Aga no jah aeg näitab mis juhtuma hakkab.

 

Superman on lihtsalt boss. :D

 

Trololo, sa oled vist kõige jellyfishim vend üldse siin?

 

Aga ei, huvitav vaadata kuidas järjekordne seltskond "võtab vahvli ette" ning aeg näitab, mis sellest saab. Suuri lootusi ei sea, kuid ega enam hullemaks vist minna ei saa?

 

Ära ütle, et hullemaks minna ei saa, alati saab. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
umadbro ?

Üritad nalja teha oma jellyfishyga ? Hea, et su moderaator eemaldati. Enjoy "eeskujulik" embleemi. Peaksid ka selle ära eemaldatud saama oma ülbamisega.

 

Aga no jah aeg näitab mis juhtuma hakkab.

 

See, et ta sulle siin teemas ütles halvasti, ei tee teda nüüd ülbeks vms?:)

Erik on chill vana ning ta ei hakka ragema sellise asja pärast arvatavasti. (H)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
umadbro ?

Üritad nalja teha oma jellyfishyga ? Hea, et su moderaator eemaldati. Enjoy "eeskujulik" embleemi. Peaksid ka selle ära eemaldatud saama oma ülbamisega.

 

Aga no jah aeg näitab mis juhtuma hakkab.

 

Sul on mehhaaniline mõistus. Kahju, et sa unustasid selle hommikul üles keerata.

Ole lihtsalt vait, sa ei saa modeks ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Martin tundus jah kuidagi liiga lapsik, kui oli admin positsiooni istunud.

 

Eks jääme ootama järgmisi uuendusi. :)

 

 

Küsimus juhtkonnale:

Kas administraatorid + enamus moderaatorid on päris elus kõik omavahel tuttavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
umadbro ?

Üritad nalja teha oma jellyfishyga ? Hea, et su moderaator eemaldati. Enjoy "eeskujulik" embleemi. Peaksid ka selle ära eemaldatud saama oma ülbamisega.

Aga no jah aeg näitab mis juhtuma hakkab.

Mis vahet sel on, mis embleem kellelgi nime all on? Mina olen enda embleemid lampi saanud- Esimestel kordadel selle pärast, et juhtkond arvas, et ma väärin seda, ning teisel korral nüüd sain lihtsalt selle pärast, et ma ütlesin Martinile MSNis "Viitsid tee mu nimi siniseks"

Ollu, Reigo ja Martin on kõik häädeks sõpradeks saanud aastatega, ning seda ilma mingi virutaal pasata- Lihtsalt oleme kohe algusest hästi läbi saanud.

Pole kunagi moderaatori tööd tahtnud, adminni asjast ei saa ma suurelt väga aru, sest olen selle poolt, et kasutajad on need, kes oma arvamuse avaldamisega foorumit kujundavad- See, et kellegi nimi on teist väri ja tema viib need muudatused läbi süsteemis ei oma minu jaoks väga tähtsust.

Henry, Dumps- Võite vabalt Eeskujuliku ka eemaldada(Kui see kellelegi ette jääb), ega sellest väga midagi kasu pole- Enamus jutud saab ikka MSNis selgeks räägitud ju.

 

Palju foorum maksis üldse? Või Amichu on ikka omanik?

 

E/ Tahad eriti fucked up asja kuulda Arma? Ma ei pidanud mitte foorumisse registreerima uuel korral, vaid ma küsisin Martinilt tema kasutajat ja käisin ja tegin endale lihtsalt admin panelis kasutaja- fucking haige, või mis?

Stingless_jellyfish.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.