Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[MÜÜK!] SFS Fun Server, SRM Rollimäng ( SF ) ning ssamp.ee koduleht

Soovitatud postitused

Tervist!

Otsustasin müüa kogu oma SA:MP staffi maha, mis mul on, ning seejärel quiti lasta.

 

Mis müüa on?

 

SFS Fun Server [40 eur]

RP ( San Fierros ) [40 eur]

ssamp.ee domeen + veebiruum aastaks ette makstuna [40 eur]

 

Miks sellised hinnad?

 

SFS Fun Server ( 84.50.110.198:7850 ):

GM on Eesti & Inglise keelne, sissetulek on suurem kui väljaminek ( hosti maksmine ).

Näiteks see kuu: Maksin 7 eur, sisse tuli 13 eur, ning taheti 2 eur veel maksta, aga maiviitsinud niiväikest diili teha.. :D

Tegevus toimub igas linnas, saate teha missioone, teenida skoori, raha jne. 2500 skoor = VIP; 6000 = mode; 7000 = SFS Member.

 

Teenides skoori:

Saate kasutada eri commandeid - ntx teha puusaagimis lisa, saate 2500 skooriga osta mootorsae jne.

Teenides raha:

Saate osta relvu, majasid jne.

[U]Teenides lennuskoori ( 1 min lennumasinas = +1 lennuskoor ):[/u]

50 lennuskoor = Saate lennata hydraga

80 lennuskoor = Saate lennata hunteriga

 

Serveris on autonimed muudetud, ntx /car nissan jne, tekib elegy.

Registreerudes tuleb küsimus mis keelt kasutad ( Estonian/English ) ning vastavalt saate commandeid ja sendclientmessageid ( kirju .)

 

SRM Rollimäng ( SF ):

GM vajab skriptimist!!!

Miks siis nii kallilt, kui GM isegi valmis pole veel?

Sest olen sinna sisse ehitanud palju süsteeme, ning palju häid süsteeme on sees hetkeseisuga.

 

Milliseid süsteeme sealt leiab siis?

 

Majad

Majadel on aadressid: Teenimi/Majanumber ( majanumbrid lähvad reas kah loogiliselt. ) + hind.

Majasid on kokku minuteada 350, mida osta saab ( iga inimene saab osta 2 maja )

Autod

Iga inimene saab osta 3 autot

masinasse sisenemisel vajutades tuututamisnuppu ( minul LShift ) tuleb ette menüü:

 

Lukusta ( Auto lukk peale/maha )

Alarm ( Sisse/Välja )

Tuled [( Sisse/Välja ) Kui sees, saate kasutada suunatulesid Q ja E nupuga]

Mootor ( Sisse/Välja )

Kapott ( Lahti/Kinni )

Pagasnik( Lahti/Kinni )

 

Pagasnikud ja Kapotid peaksid salvestuma ( Pärast resa jääb ka lahti kui oli lahti )

Tuntud /v park süsteem ehk minul /pargi ei paranda masinat, lihtsalt salvestab ta sinna kus seda teed.

 

Mehaaniku süsteem:

Mehaanikul on 2 töökohta- Mehaanik / Mehaaniku toodete vedaja

 

Mehaaniku Toodete vedaja:

Saab võtta masina, sõita LS-i, sõidab checkpointi, kaotab inimene 4000 eek.

Sõidab SF-i, saab 4500 eek.

 

Olemas 2 ladu, üks LS-is, teine SF-is mehaaniku ladu.

 

Mehaaniku vedaja toob mehaaniku rehve ühest laost teise.

LS-is kaotades 4000 eek, võtab LS laost 4 rehvi ära

SF-is saades checkpointis 4500 eek, paneb 4 rehvi mehaaniku lattu.

 

Mehaanik:

Saab teha /paranda [iD]

Parandab mootoreid jne, ning rehve!

Rehvid-

Valides "Rehvid", tuleb ette dialoog:

Näiteks-

Paranda mõlemad rehvid

Paranda eesmine parem rehv

Paranda tagumine vasak rehv

( Süsteem kontrollib ise, antud juhul on terved 2 rehvi - Eesmine vasak ja Tagumine parem )

Parandada saate vastavalt rehve, kuipalju rehve on mehaaniku laos, kui kõik rehvid terved masinalt,

tuleb antud kiri, et kõik rehvid on terved.

 

Neid süsteeme on veel, aga ei hakka kõike välja kirjutama, kuna muidu hakatakse copy-pastema neid mujal,

ning see gm kaotab oma "väärtuse"

Miks seda siis skriptida veel vaja, kui niihea on minu jutu järgi?

Fraktsioone on ainult 4- Uudised/Politsei/Päästeamet/Kapo

Töökohti vähe, vaja juurde teha.

Logimisel samuti saate valida kas Eesti v Inglise keel, vastavalt tuleb kogu GM tõlkida 2 keelde,

selleks olen loonud eraldi SendSrmMessage süsteem, millega on kergem tõlkida 2 keelde.

NB! GM alus on South-West roleplay gm, mis on avalikult internetis üleval! Juurde olen skriptinud vähemalt 10 000 rida.

 

Kindlasti on SFS Fun Server-is ja SRM ( SF ) rollimängus süsteeme palju veel, aga ei hakka neid välja kirjutama kõiki.

 

ssamp.ee koduleht:

ssamp.ee -s on tellitud ära aastaks .ee domeen ( 23 euroga tellisin ) + veebiruum aastaks.

Seega ei pea aasta aega mingeid makse maksma kodulehel.

Olemas on ka SFS ja SRM foorumid, eestikeelsed, koos tumedamate backroundidega, korralike smiledega, ning shoutboxi ja teiste pluginitega.

Loomulikult ka bannerid ja ssamp.ee lehel pealeht olemas.

Hetkel on seal ka valik SSS Surf Server ( CS ), aga otsustasin CS serverit siiski mitte teha, kuna otsustasin lõpetada oma tegevuse serveritega.

 

Olemas on ka 20 päevaga sõbra poolt valmistatud "S-samp" tunnusmeloodia, lugu on vägagi normaalne, pole mingi edit!

Selle loo saab kaasa tellides ssamp.ee kodulehe, lugu on loodud, et panna youtube videotesse, et ei eemaldadaks ning üldiselt tunnusmeloodiaks.

 

Kriitikud - Omaarust olen kõik välja kirjutanud, ning suht palju vaeva näinud, pole mõtet kirjutada kommentaare " Bullshit " jne, et oma pc koguda,

tehke seda kuskil mujal palun.

Eriti hea oleks kui keegi ostaks ära kõik asjad korraga, kuna siis saaks vägagi võimsa "serveripargi" kokku, ning kuna gm-id on 2 keeles,

siis tuleks ka välismaa mängijaid ( SFS-is hetkel juba on )

 

Tänud lugemast, ning loodan et saan oma kraamist lahti! ;)

NB! SRM ( SF ) Rollimäng-u avaldan vahvel.net foorumis, kui seda ei osteta vähemalt detsembri lõpuks ära!

 

Küsimused postitage alla, kui on soovi infot juurde saada, vastan esimesel võimalusel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tervist!

Kuna ma samp enam ei tegele ( sain 18, muud tegevused jne peale tulnud, ning ei soovi miskit mängida kh ) siis SFS Fun Server-i andsin ära teisele inimesele, kes seal varem mängis, ning kes suudab ka seda üleval pidada.

Nagu lubasin et jagan SRM siin avalikult kui ei viitsi enam jamada, siis siin see on, kellel soovi on:

http://www.pisike.eu/SRM.rar

 

Koduleht jääb endiselt minule.

 

Tänud! Ning edu SA:MP rahvas, täitsa tore oli vanasti mängida! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, vähe palju copitud vanast Invisionist ? :D

 

GM on võtnud Commandeid ja Dialooge ka endisest Eesti Eliit Rollimängu GameMode-st, omanik Arvo Saalits-a loal.

 

Invisioni omanikult olete luba küsinud ? Ei ole. Mida te kopite siis niisama siin.


signatuur2.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole vaja iga asja pealt mölisema tulla - google.ee otsingusse "upload.ee .pwn" ning kõik uploadis olevad gm-id leiad üles, ning seal on ka Invision. Mis kuradi luba ma peaks küsima kui ma saan selle avalikust kohast kätte? Invisioni omanike kontaktandmeid samuti ei teadnud, Arvo ehk Eesti Eliidu omasid teadsin, ning puhtast viisakusest küsisin temalt.

Tüüpiline netikommentaator kes üritab iga asja pealt "Ära omada" kuigi kukub sitasti välja... Ära downloadi kui soovi pole, mina seda maha võtma ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kõik kes on küsinud kas olen teinud GM 100 prosa ise - vastan ei... Küsige mida tahate, ma krt ei põe rääkida, ei ürita enda taset tõsta vms nagu enamustel kombeks on.

Netihiirot? Kasva suureks ausalt, pole mõtet lihtsalt postitada sul kui soovid oma kommentaariga ainult sitta keerata. Invisionist on enamjaolt ainult värvikoodid, paar pangaautomaadi koordinaati, dialoogi define süsteem mille peale ise ei tulnudki, ning see ongi kõik vist.

Üleüldse... Keda kotib kas ma võtsin sealt? :O See GM on endiselt netis üleval, korjaku maha omanik kui ei soovi, ise on selle vea teinud ja uppinud / võtnud omale halbu skriptereid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sina, kes sa oled 18, sa ajad ise siukest sitta suust välja. Ma räägin PÕHIMÕTTEST FFS. Kui sa võtsid mingist teisest GMist, - ma ei räägi ainult invisionist - siis lisa kommentsi vähemalt selle koodi autor või midagi. Invisionist on veel spidokasüsteem ja kiirusekaamera, TÄPSELT samad koordinaadid. Ära tule " ainult " nendest rääkima. No offense.


signatuur2.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mille kuradi pärast ma pean iga asja lisama kommentaaridesse???

Spidokasüsteem - Maimäleta mis seal peal oli, tean et sinna oli pooleldi ehitatud Eesti Eliidu /tangi [Kogus] süsteemiga kütuse ja spidoka süsteem.

Kiirusekaamera samad koordinaadid? WTF sa sogad mees, seal on kui ma ei eksi siis 12 koordinaati, ning need võtsin ma ise RS-iga. Ainult nendest rääkima? Loe mu eelmine tekst vähe korralikumalt läbi, mainisin tekstis et VIST on see kõik. Krt sa ise mäletaksid kõike peast mida 3 kuuga skriptinud oled? Minu enda osa sinna lisatud mingi 10 000 rida ikka. Pole vaja põkkida iga väikese asja pärast, mina olen oma GM-i koostanud nii nagu seda ise olen soovinud, kui keegi upib faile siis ma pole kohustatud kirjutama kust ma mida olen võtnud, ning seda et see on eetiline... Enamus eesti skriptereid kasutab Filterscripte, tõmbab Filterscriptidest erinevaid skriptiosasid jne... aga kui palju on neid kes jätavad alles OnPlayerLogin alla et kelle poolt skript on valmistatud? Ma usun neid ei olegi tõenäoliselt.

 

Miskit ei sobi mu uploadi juures siis mine krt räägi mendiga või kurda vanaemale, maiviitsi mingit mõtetut jura kh kuulata... teema ei sobi siis lihtsalt igno seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krt sa ise mäletaksid kõike peast mida 3 kuuga skriptinud oled? Minu enda osa sinna lisatud mingi 10 000 rida ikka.

Lol, ma tean väga hästi mida ma Invisioni skriptisin. 10k rida, enamus FSid, ühtegi koodi pole pm sina teinud.

 

ShowPlayerDialog( playerid, üks, DIALOG_STYLE_LIST, "- Pank -", "Paranda Rehvid", "Vali", "Katkesta" );

Less copy ? Isegi editida ei viitsita.

 

Pangasüsteem samuti Invisionist + " NIMI " :) No offense aga sa oled lihtsalt nii tajur. Sa üritad igas teemas ise alati PEALE JÄÄDA. Saa aru, et sa pole mingi üli LEET vend ja sa ei oska skriptida vaid lizzalt kopipasteda. Ära hakka mingit pikka moraali siia kirjutama, mõttetu vend oled lihtsalt. Tegid õige otsuse, et SAMPist quiti lasid.

 

forward SalvestaAutod();
forward LaeAutod();
forward SalvestaPagasnik();
forward LaePagasnik();
forward KiiruseHoidja(playerid);
forward N2itaSpidokat();
forward KiiruseKaamera(playerid);
forward JustTrahvitud(playerid);

 

Üldiselt Invisioni GM on nii bugged, et kõik mis sa lisasid on siin GMis ka bugged.


signatuur2.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mainisin ka enne omaarust, et pangasüsteem on sealt võetud, kuda kurat on need SalvestaAutod jne defined sealt võetud??? Mis ma ei tohi samasid krdi nimesidki enam kasutada definedes? GM alus on South-West RP, ning sinna tegin autode süsteemi täielikult ise sisse. Nagu mainisin on ka dialoogi värke sealt võetud. Olen ma väitnud et ma olen mingi üli-pro skripter?!? Olen absoluutselt alati vastupidi väitnud, kuna tean mis oskused on jne.

Mina olen SRM-i lisanud enda osa 10 000 piires, ple vaja turtsuma hakata. Nagu mainisin kui see GM ei sobi sulle, siis krt. Ära kommenteeri, otsi midagi paremat omale! Mina lihtsalt andsin oma asjad siin välja, ning vb. annan tulevikus hunniku GM-e veel mis samp asjad mul on, ning sedagi ei saa keegi keelata, sest inimesed ise on jaganud neid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mainisin ka enne omaarust, et pangasüsteem on sealt võetud, kuda kurat on need SalvestaAutod jne defined sealt võetud??? Mis ma ei tohi samasid krdi nimesidki enam kasutada definedes? GM alus on South-West RP, ning sinna tegin autode süsteemi täielikult ise sisse. Nagu mainisin on ka dialoogi värke sealt võetud. Olen ma väitnud et ma olen mingi üli-pro skripter?!? Olen absoluutselt alati vastupidi väitnud, kuna tean mis oskused on jne.

Mina olen SRM-i lisanud enda osa 10 000 piires, ple vaja turtsuma hakata. Nagu mainisin kui see GM ei sobi sulle, siis krt. Ära kommenteeri, otsi midagi paremat omale! Mina lihtsalt andsin oma asjad siin välja, ning vb. annan tulevikus hunniku GM-e veel mis samp asjad mul on, ning sedagi ei saa keegi keelata, sest inimesed ise on jaganud neid.

 

 

Mida fu sa jahud ? Defined on SAMASUGUSED & SAMAS JÄRJEKORRAS.

 

#define     POLE_COMMANDIT              ""#PUNANE"VIGA: "#HALL"Sellist commandit ei ole olemas!"
#define     POLE_ADMIN_LEVELIT			""#PUNANE"VIGA: "#HALL"Sul pole piisavalt suur level et seda käsklust kasutada"
#define     EI_OLE_AUTOS				""#PUNANE"VIGA: "#HALL"Sa pead olema autos, et seda käsklust kasutada"
#define     KASUTUS						""#SININE"KASUTUS:"#HELESININE""
#define     POLE_SISSE_LOGINUD			""#PUNANE"VIGA: "#HALL"Kasutaja ei ole sisse loginud"
#define     POLE_POLITSEIST             ""#ROHELINE"Selleks, et saaksid selle autoga sõita, peab olema sul vastav luba ja pead töötama politseis"
#define     POLE_KIIRABIST				""#ROHELINE"Selleks, et saaksid selle autoga sõita, peab olema sul vastav luba ja pead töötama kiirabis"
#define     VALE_TEKSTI_SUURUS			""#PUNANE""#HALL"Sisestatud suurus on vigane"
#define     MOOTOR_KAIB_JUBA			""#HALL"Mootor töötab juba, pole põhjust selle uuesti käivitamiseks"
#define     MOOTOR_SEISAB_JUBA			""#HALL"Mootor seisab juba, pole põhjust seda uuesti seisma jätta"
#define     TULED_POLEVAD_JUBA			""#HALL"Tuled põlevad juba, sa ei pea neid uuesti tööle panema"
#define     TULED_KUSTUS_JUBA			""#HALL"Tuled on kustutatud juba, sa ei pea neid uuesti kustutama"
#define     ALARM_TOOTAB_JUBA			""#HALL"Alarm on juba maha võetud, sa ei pea seda uuesti maha võtma"
#define     ALARM_EI_TOOTA				""#HALL"Alarm on juba aktiveeritud, sa ei pea seda uuesti aktiveerima"
#define 	KIIRUSEHOIDJA_SEES          ""#HELESININE"Kiirusehoidja on nüüd sisse lülitatud"
#define 	KIIRUSEHOIDJA_VALJAS        ""#HELESININE"Kiirusehoidja on välja lülitatud"
#define 	KEEGI_JUBA_RENDIB	        ""#ROHELINE"Seda rendiautot juba renditakse, otsi mõni muu mis ei ole renditud"
#define 	POLE_RENDI_AUTO             ""#HALL"See auto pole rendiauto, seega seda ei saa rentida, otsi mõni muu auto mida saab"
#define 	OOC_ON_KINNI	            ""#HALL"-> OOC Kanal on suletud Admini poolt"
#define 	POLITSEI_AUTO_NUMBRIMARK	""#HALL"Politsei auto numbrimärki ei saa muuta"
#define 	KIIRABI_AUTO_NUMBRIMARK		""#HALL"Kiirabiauto numbrimärki ei saa muuta"
#define 	RENDIAUTO_NUMBRIMARK		""#HALL"Rendiauto numbrimärki ei saa muuta"
#define 	TERETULEMAST_TEADE			"Tere Tulemast San Fierro RP serverisse."
#define 	PEAD_OLEMA_JUHT				"Sa pead olema selle masina juht, mitte kõrvalistuja"
#define     TURVAVOO_PEAL_JUBA			""#HALL"Turvavöö on juba peal, sa ei saa seda uuesti peale panna"
#define     TURVAVOO_MAAS_JUBA			""#HALL"Turvavöö on juba maha võetud, sa ei saa uuesti maha võtta"

 

Pean veel midagi copima sulle sinu enda GMist mis on kopitud ?


signatuur2.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Enne kribasid forwardid, vastasin kiiresti ning ajasin sassi - forwardid olen enamjaolt ise teinud. Defined tõesti enamus olen võtnud sealt. Pead copyma veel mida ma sealt võtnud olen? Ma omaarust väga selgelt olen välja öelnud siin kommentaarides et JAH ma olen sealt võtnud asju, mida see muudab? Et mul pole luba et kui ma sealt asju võtan? Kui pole luba siis pöördu menti või tee mis tahad, seni mina jätan igatahes selle faili üles, ning rahvas downloadib seda, kui soovi on.

Mby aitab nüüd või jahume edasi seda teemat mida ma sealt võtnud olen? :O Suht tüütuks muutub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Guess on imelik.

 

Oot mis Guess on imelik !? Vaata ennast enne, kui rääkima tuled. Selgelt näha, et selles GMis on Invisionist kopitud asjad.

Srsly, kui sa mitte MUFFIGI ei taju, siis PALUN ära postita siia midagi, eks ?


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, enemykill3 teab ikka sust sadakorda rohkem, esiteks ta on ikka päris mõningaid GM-sid teind.

 

On v ? Aga on ta PlayONis skripter ka olnud v ? EI OLE. STFU kui midagi ei tea..

Proovite küll kõik siin mega targad olla aga ei tule välja vist. See, et ta MÕNINGAID GMe on teinud ei koti kedagi vist.

 

Nooone cares, ära tule tarka panema siis lapsuke.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma alustasin teemat et see vend on imelik , sa hakkad ajama mingit tarkuse jama siin , sa ise oled samaloll kui tema siis kui kaitsed teda.

 

No offense, aga kust otsast see vend imelik on, kui ta räägib siin tõtt ? Ilmselt on see Silver su enda sõber ja kaitsed teda.. saan aru.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.