Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

shvinn@hotmail.com // odavpinn

Soovitatud postitused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovis läbi minu.

Aga tahtsin teist selgitust ja saatsin raha tagasi.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wtf? :O msn : mul [email:fq6w0p6y]heavy_cocaine@hotmail.com[/email:fq6w0p6y] !

 

Debiil rääkisid taas end sisse.

Ta Veljo Vares.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
wtf? :O msn : mul [email:1gh776w8]heavy_cocaine@hotmail.com[/email:1gh776w8] !

 

saatsin su kasutajale PMi ning tuli vastu PM, et lisasid. Mitte ühtegi teist kutset mul msnis ei olnus ning juhuslikult ta müüs USDsid. Kokkusattumus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw. Ta ostis just minult 19€ eest rsgp 'd. Raha tuli nimelt:

 

1.png

 

Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nojah ma ei saa miskit sinna parata. Ma nõuan alati selgitust ülekanne ja kuna selle isiku msn 'i pealkiri on "M: usd" ei ole ka tema nimi pealkirjas märgitud, et nime üle kontrollida. Küsisin mis nimelt raha tuleb, sain nime, kontrollisin arvet ja raha oli olemas, andsin rsgp üle ning kogu muusika.

 

Üleüldse kui küsida tohib siis miks käiakse nii väikeste tehingutega tüüpidele ette? Miks ei kasutata MM 'i?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojah ma ei saa miskit sinna parata. Ma nõuan alati selgitust ülekanne ja kuna selle isiku msn 'i pealkiri on "M: usd" ei ole ka tema nimi pealkirjas märgitud, et nime üle kontrollida. Küsisin mis nimelt raha tuleb, sain nime, kontrollisin arvet ja raha oli olemas, andsin rsgp üle ning kogu muusika.

 

ma küsitlen ainult sinu oskust enne kontrollida üle venna tehinguid.. kõlab paljuna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma küsitlen ainult sinu oskust enne kontrollida üle venna tehinguid.. kõlab paljuna?

 

Ütle mulle milles olen mina süüdi? Mul on jumala savi kes minult mida ostab. Kui minu antud pangarekvisiite on järgitud siis ma annan talle ostja poolt tellitud teenuse edasi.

Kuna selgitus oli see mida mina soovisin ehk Ülekanne. mida ma soovin igas tehingus siis ei olnud minu silmis seal korrast ära mitte midagi.

Seda, et ta kolmikskeemi pettust arvatavasti kasutas ei olnud mul õrna aimugi. Teema on tehtud 15:19 aga minult sai ta teenuse kätte juba 15:08 vahemikus 15:10

 

Mind siin süüdistada ei saa. Ma teen oma igapäevast äri ja selgitus oli see mida ma palusin, andsin üle isiku poolt tellitud teenuse ning ng mainitud sai, oli ta pealkirjas M: usd, on paljusid kliente kellel on pealkirjas mis tahes jama mis ei viita kandja nimele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütle mulle milles olen mina süüdi? Mul on jumala savi kes minult mida ostab. Kui minu antud pangarekvisiite on järgitud siis ma annan talle ostja poolt tellitud teenuse edasi.

Kuna selgitus oli see mida mina soovisin ehk Ülekanne. mida ma soovin igas tehingus siis ei olnud minu silmis seal korrast ära mitte midagi.

Seda, et ta kolmikskeemi pettust arvatavasti kasutas ei olnud mul õrna aimugi. Teema on tehtud 15:19 aga minult sai ta teenuse kätte juba 15:08 vahemikus 15:10

 

Mind siin süüdistada ei saa. Ma teen oma igapäevast äri ja selgitus oli see mida ma palusin, andsin üle isiku poolt tellitud teenuse ning ng mainitud sai, oli ta pealkirjas M: usd, on paljusid kliente kellel on pealkirjas mis tahes jama mis ei viita kandja nimele.

 

Ma ei lähe surfhousei ostma süüa. Ma lähen sinna, et osta riideid vms. Seda saab võrrelda täpselt sellega mis sinu puhul juhtus. Sulle pakuti raha ning nagu inimene ikka, sa võtad selle vastu omapoolsel kokkuleppel. Asi on selles, et sa ei suutnud enne vaadata üle isegi venna tehinguid. Jagex võiks ära klaarida need RSGP müüjad/ostjad - teised inimesed lihtsalt kannatavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei lähe surfhousei ostma süüa. Ma lähen sinna, et osta riideid vms. Seda saab võrrelda täpselt sellega mis sinu puhul juhtus. Sulle pakuti raha ning nagu inimene ikka, sa võtad selle vastu omapoolsel kokkuleppel. Asi on selles, et sa ei suutnud enne vaadata üle isegi venna tehinguid. Jagex võiks ära klaarida need RSGP müüjad/ostjad - teised inimesed lihtsalt kannatavad.

 

Mis moodi ma vaatan üle inimese tehingud kui ma ei küsi inimeselt ennem raha kandmist või rsgp andmist, et kust foorumist ta on? Kõigepealt ma teen tehingu isikuga ära ning alles siis küsin kust foorumist ta on, et jätta teemasse kommentaar ning lisada ka nõutud tehing.

 

Mina ei osanud siin mitte midagi kahtlast märgata, kuna nime tal msn 'i pealkirjas märgitud ei ole, on märgitud ainult M: usd ning raha tuli täpselt nii ng tulema pidi minupoolt antud selgituse ning summaga. Saaks aru, et selgitus oleks olnud "Ostan usd.", selle oleks ma loomulikult tagasi kandnud, sest ma ei müü mingit usd 'd vaid ta soovis osta rsgp 'd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis moodi ma vaatan üle inimese tehingud kui ma ei küsi inimeselt ennem raha kandmist või rsgp andmist, et kust foorumist ta on? Kõigepealt ma teen tehingu isikuga ära ning alles siis küsin kust foorumist ta on, et jätta teemasse kommentaar ning lisada ka nõutud tehing.

Ei no, see on küll julmalt tark idee, et vaatan pärast tehinguid... :fp:

 

dw, im done with this.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei no, see on küll julmalt tark idee, et vaatan pärast tehinguid... :fp:

 

dw, im done with this.

 

Ma ei peagi mitte kellegi tehinguid kontrollima juba põhimõtte pärast, ma ei käi ju ette mitte kellelegi nii või naa. Mida annab mulle tehingute kontrollimine? Inimene käib mulle ette, mina olen see kelle tehinguid kontrollitakse mitte vastupidi.

 

Saan aru, et sa oled vihane aga süüdistada ei tasu mind. Selle kohapealt võin ma sulle öelda, et miks sa ei kasutanud MM 'i? Ma olen täiesti tasuta OMM ja sinupoolt ei mitte ühtegi piiksu, et kas ma oleksin nõus seda tehingut MM 'ima.

Igastahes teema kinni ning veelkord olen mina vale inimene keda süüdistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.