Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Brokedown Palace / Разрушенный дворец (1999)

Soovitatud postitused

Brokedown_Palace.jpg

 

[video=youtube;p-xXGVsYOyM]

Название: Разрушенный дворец

Оригинальное название: Brokedown Palace

Год выхода: 1999

Жанр: Приключенческая драма

Режиссер: Джонатан Кэплэн

В ролях: Клер Дэйнс, Билл Пуллман, Кэйт Бекингсэйл, Лу Даймонд Филлипс, Жаклин Ким, Даниэль Лапэйн, Том Амандес, Эйми Грэм, Джон Доу, Кэй Тонг Лим

Выпущено: США

Продолжительность: 100 минут

 

О фильме:

Две близких подруги, Элис и Дарлин (Дэйнс и Бекингсэйл) собирались отдохнуть на Гавайях, но Элис, прослышавшая о дешевизне отдыха в Таиланде, уговорила Дарлин провести одиннадцать дней в этой туристической "мекке" для любителей экзотики. Поселились девушки в дешевом отеле без бассейна. Жара в Таиланде нестерпимая. Вот подруги и проникли в первоклассный дорогой отель, где, расположившись у бассейна, пили коктейли и записывали расходы на чужой счет. Их застукали, но в самый критический момент подоспел обаятельный и симпатичный молодой парень, сказавший, что Элис и Дарлин - его гости. Дарлин влюбилась в Ника Паркса и уговорила подругу поехать на уик-энд в Гонконг, куда Ник вылетел по делам на день раньше. Он оплатил их билеты и обещал, что подруги великолепно проведут время. На таможне в маленьком рюкзачке Элис нашли пакет с героином. Подруги оказались в таиландской тюрьме. А законы, связанные с наркотиками в королевстве крайне строги, вплоть до пожизненного заключения. Оказалось, что героин подсунул в рюкзак Ник, он же позвонил на таможню, чтобы отвлечь внимание от курьеров с более серьезным грузом. За расследование берется американский адвокат (Пуллмэн)… Вполне приличная приключенческая драма с отличной игрой Клэр Дэйнс. Смотрится на одном дыхании.

 

Parimad sõbrad Alice (Claire Danes) ja Darlene (Kate Beckinsale) otsustavad ette võtta eksootilise reisi kaugele Taimaale, et tähistada keskkooliõpingute lõppu. Seal sõbrunevad nad sarmika austraallase Nickiga, kelle pealekäimisel suundub kolmik nädalavahetuseks Hongkongi. Reis lõpeb enne, kui see alatagi jõuab, sest lennujaamas vahistatakse nad kahtlustatuna narkootikumidega smuugeldamises. Hoiatuseks teistele kasumiküttidele määratakse tüdrukutele 33 aasta pikkune vanglakaristus ja nende ainsaks lootuseks kujuneb sealkandis elav ja tegutsev ameeriklasest advokaat Hank (Bill Pullman).

 

[spoiler=Brokedown Palace]Lifelong best friends Alice Marano (Danes) and Darlene Davis (Beckinsale) are like night and day. Alice is bold and daring, while Darlene is more quiet and reserved. The future looks bright for both of them as they graduate from high school and make plans to attend college in the fall.

Unbeknown to their parents, they change their pre-college summer vacation destination from Hawaii to Thailand at Alice's insistence. Alice claims that the American dollar is much stronger overseas and they should take advantage of the opportunity. While there, they meet a captivating Australian man, Nick Parks (Daniel Lapaine), who befriends them and invites them along with him to Hong Kong. However, the girls are found to have large amounts of heroin at Bangkok International Airport while preparing to board their plane, and are quickly taken into custody for drug smuggling. As they are interrogated separately, Darlene is tricked into signing a confession in Thai, which she does not understand.

 

The story takes an abrupt turn as the girls find themselves sentenced to lengthy terms (33 years, plus 15 for an escape attempt) in a grim Thai women's prison, called the Brokedown Palace by its inmates. It is implied that there is no parole system in Thailand, and thus no chance of early release. During the first several months of their incarceration, Alice and Darlene accuse each other of attempting to smuggle the heroin, possibly at the behest of Parks. While their friendship falls apart, the facts surrounding what really happened become increasingly muddled and distorted by corrupt Thai politicians, and the girls become less and less likely to be found innocent and released. They eventually turn to Hank "The Yank" Greene (Bill Pullman), an American attorney living in Thailand, in hopes that he can free them.

 

At first, Greene is hesitant to represent the girls because they lied to him about leaving a Thai luxury hotel without paying. The girls eventually come clean about their attempts to "live dangerously" in their first venture far from home, and he agrees to continue representing them, though his efforts are in vain as he is beaten back by the Thai legal system at every turn.

 

Greene, though no longer getting paid, eventually grows fond of the girls and takes a more personal interest in their case. Trying a different tactic, he meets with DEA agent Roy Knox (Lou Diamond Phillips), who has influence with the police. Though Knox admits that the girls were probably duped, he firmly believes that someone has to go to jail for this crime. As long as no Nick Parks (obviously an alias) can be produced to clear the girls, he says, they will finish out the remainder of their sentences.

 

Greene goes to Hong Kong and is able to find another girl used by the smuggler whose alias is Nick Parks. He confronts DEA agent Knox, who informs him that Parks has friends in high places, namely the prosecutor who convicted the girls. Greene threatens the corrupt prosecutor with exposure to the American media and he agrees to a deal. If the girls confess to the crime and withdraw their naming of Nick Parks, they will receive a royal pardon. The girls agree and sign a confession. However, they have been duped by the prosecutor, who by this time has eliminated Parks with the signed confession.

 

Alice, who realizes that Darlene will be unable to bear prison, and who is finally willing to take some responsibility for her life, falls on her knees and begs the emissary of King of Thailand to allow her to serve both Darlene's sentence and her own in exchange for Darlene's release. The offer is accepted, and the film ends with the girls' friendship restored. Darlene bids Alice farewell and returns to the States, promising that she will not stop trying to get Alice released from prison. Alice's voice-over indicates her acceptance of fate and the belief that Darlene and Greene will never stop attempting to get her released.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks te seda sitta venekeeles postitate.

 

mine pane googlesse saad teada mida tähendab kui nii raske.

 

2 eite lähvad kuskile idamaale ja siis keegi sebib kokaiini vms neile ja siis leitakse see ülesse ja pannakse vangi ja siis seal nii raske, siis nad süütud ja siis hakatakse neid aitama kuigi see narkotsi eest on 30 aastat karistust ja sitaks tõsine film.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
EESTI KEELSES FOORUMIS ON MUL ÕIGUS SAADA KA EESTI KEELSET INFOT, mitte ainult võõrkeelset. Asi pole keeleoskuses vaid põhimõttes :)

 

Õigesti ütlesid! Sa võiksid, aga ei saa. Foorumi reeglites pole kirjas, et pean eesti keeles kirjutama. Oled kindel, et see foorum kuulub Eesti Vabariigile?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õigesti ütlesid! Sa võiksid, aga ei saa. Foorumi reeglites pole kirjas, et pean eesti keeles kirjutama. Oled kindel, et see foorum kuulub Eesti Vabariigile?

Pole öelnud, et tegu on Eesti Vabariigile kuuluva foorumiga :)

Mõttega sa postitad siia venekeeles kui max 15% foorumikasutajaskonnast on eestivenelased kes oskavad ka elementaarset Eesti keelt? Minumeelest ei ole siin foorumis ühtegi umbvenelast.Samamoodi ei lähe mina ju kuskile vene keelsesse foorumisse ja ei hakka seal Eesti&Inglise keelset teksti ainult postitama.

Selle asemel, et copy-pasteda vene keelset filmi tutvustust või inglise keelset on lihtsam kirjeldada 3-4 lausega kõigile arusaadavas keeles seda(Btw ära hakka seletama, et kõik oskavad inglise keelt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me elame Eesti Vabariigis, aga see foorum ei kuula Eesti Vabariigi alla, see tähendab, et võin postitada ükskõik mis keeles.

 

Kui sa nii loll oled siis postita omaette vene&inglise keeles 80 aastate filme mida kõike 15456465 korda kommertskanalitest juba näinud on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa nii loll oled siis postita omaette vene&inglise keeles 80 aastate filme mida kõike 15456465 korda kommertskanalitest juba näinud on.

 

Hahaha. See, et ma oskan mitut keelt, teeb kohe lolliks? Ma pole ühtegi filmi postitanud, mis oleks 80 aastat vana. Ma olen 90% kindel, et sa pole poolesi filme näinud, mida mina olen. Muideks, isegi 80 aastased filmid on head, aga sa nii loll, et ei mõista neid filme. Sinu brain ei võta neid vastu lihtsalt. Kui sul on veel midagi öelda, siis kirjuta mulle sõnum postkasti. Ära reosta teemat oma lollide kommentaaridega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha. See, et ma oskan mitut keelt, teeb kohe lolliks? Ma pole ühtegi filmi postitanud, mis oleks 80 aastat vana. Ma olen 90% kindel, et sa pole poolesi filme näinud, mida mina olen. Muideks, isegi 80 aastased filmid on head, aga sa nii loll, et ei mõista neid filme. Sinu brain ei võta neid vastu lihtsalt. Kui sul on veel midagi öelda, siis kirjuta mulle sõnum postkasti. Ära reosta teemat oma lollide kommentaaridega.

 

Ise just tõestasid, et oled loll ma kirjutasin 80.AASTATEST . Ning olen varasemalt kõiki sinu postitatud filme näinud peale ühe.

See ei tee sind keeleoskajaks kui kopi-pasted ühte ja sama teksti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise just tõestasid, et oled loll ma kirjutasin 80.AASTATEST . Ning olen varasemalt kõiki sinu postitatud filme näinud peale ühe.

See ei tee sind keeleoskajaks kui kopi-pasted ühte ja sama teksti :D

 

Sina oled idioot, sest paugud sellise asja üle, millega tuleb leppida.

Ja keegi ei anna mingile ülbavale nolgile järele, eriti veel internetis kus miskipärast peab ennast sitaks karmist valgusest näitama.

 

 

Parimad sõbrad Alice (Claire Danes) ja Darlene (Kate Beckinsale) otsustavad ette võtta eksootilise reisi kaugele Taimaale, et tähistada keskkooliõpingute lõppu. Seal sõbrunevad nad sarmika austraallase Nickiga, kelle pealekäimisel suundub kolmik nädalavahetuseks Hongkongi. Reis lõpeb enne, kui see alatagi jõuab, sest lennujaamas vahistatakse nad kahtlustatuna narkootikumidega smuugeldamises. Hoiatuseks teistele kasumiküttidele määratakse tüdrukutele 33 aasta pikkune vanglakaristus ja nende ainsaks lootuseks kujuneb sealkandis elav ja tegutsev ameeriklasest advokaat Hank (Bill Pullman).

 

Ole palun hea erik, pane see esimesse postitusse ja las tema läheb õpib midagi juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.