Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui paljudel on nii, et ....

Saab parandada protsessihinnet "2" ?  

47 liiget on hääletanud

  1. 1. Saab parandada protsessihinnet "2" ?



Soovitatud postitused

Sain ma õigesti aru,et sul koolis on ainult arvestuslikud ning mittearvastuslikud?:O

Kui jah,siis...Kas sa käid kutsekas?

 

Või siis,et sa ei saa parandada negatiivseid hindeid nt.2 kuid positiivseid nt.3,4, saab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuskil kuuslin, et kõikides gümnaasiumites on nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks ei mängi rolli?Kõikidest tunnikatest kokku pannakse üks arvestuslik.Soovitan soojalt lihtsalt mitte 2-tesid saada, kui sul pohhui ei ole.Mina tean seda reegilit juba mingi 7-ndast klassist vist.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ei mängi rolli?Kõikidest tunnikatest kokku pannakse üks arvestuslik.Soovitan soojalt lihtsalt mitte 2-tesid saada, kui sul pohhui ei ole.Mina tean seda reegilit juba mingi 7-ndast klassist vist.

 

No seda küll jah.Aga noh,meil ei tehtagi nii palju tunnikontrolle,et saaks nendest veerandi hinde välja panna:DÜhes veerandis 2 tk max:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No seda küll jah.Aga noh,meil ei tehtagi nii palju tunnikontrolle,et saaks nendest veerandi hinde välja panna:DÜhes veerandis 2 tk max:)

:D:D

Meil oli matas iga reede kui veel Annus oli . Nüüd mingi Liisa Vals :D


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks õpetaja rääkis meil, et nüüd saab ka positiivseid hindeid parandada ehk 3 ja 4-ja ka. Kuna endal vajadust parandada hindeid ei ole, siis ei ole kursis, kas see on ainult KT-de puhul või ka väiksema tähtsusega hinnete puhul.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma mõtlesin seda, et kui sa olen ilusti tunnis on ntks tunnikontroll ja saad "2" ja siis lihtsalt ei saa seda parandada, aga kui kontrolltöö saad 2 siis korra saad ikka parandada :)

Meie koolis otsustavad õpetajad ise, kas nad lasevad või ei lase. Eestikeele/Kirjanduse õpetaja on meile selgeks teinud, et tunnikontrolle ta järelvastamisse ei võta. Matemaatika õpetaja räägib jällegi, et saab. Eks õpetaja ise otsustab selle! :) Üldjuhul kõigis ainetes on alati lastud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.