Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Üleloomulikud asjad?

Soovitatud postitused

Kas teiega on juhtunud midagi mida te seletada ei oska?

 

Minul endal on järgnev lugu:

 

Nimelt olin 14 aastane, ning mu vend oli 6 aastane, kelle järgi ma hoolitsema tol päeval pidin.

Ema,isa läksid Tartusse, ning umbes tund pärast seda juhtus väga haige asi, nimelt oli ema mul kodus:P

Ta käis toas ringi, küsis kuida Martinil läheb ((Mu väiksel vennal)), ning kui vetsu läksin ja tagasi tulin oli ta lihtsalt läinud:S Siis helistasin enda emale ja küsisin et kuhu sa läksid, ning kus isa on?

Tema aga ei saanud otseselt midagi aru, ning vastas et me läksime Tartu ju....

Ja pärast seda küsisin vennalt kas tema nägi ka meie ema, tema noogutas ja ütles "Jaa" veel:S

____________________________

Ise ei oska asja kuidagi seletada:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul siin eile juhtus väga imelik nähtus öösel kella 1.00 - 2.00 vahel. Hakkasin just magama jääma, järsku keegi mu kõrval hingab sügavalt, kui üles ärkasin ning tule põlema panin ja esikusse läksin, nägin valget pisikest kera, mis minu korteris väiksesse tuppa uksepraolt sisse läks.

 

Kahjuks julgust ei olnud minna väiksesse tuppa vaatama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul siin eile juhtus väga imelik nähtus öösel kella 1.00 - 2.00 vahel. Hakkasin just magama jääma, järsku keegi mu kõrval hingab sügavalt, kui üles ärkasin ning tule põlema panin ja esikusse läksin, nägin valget pisikest kera, mis minu korteris väiksesse tuppa uksepraolt sisse läks.

 

Kahjuks julgust ei olnud minna väiksesse tuppa vaatama.

 

coolstorybrothekeyboard.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.