Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Naistest üldiselt

Soovitatud postitused

Siia võiks panna mingeid huvitavaid naljakaid juhtumisi seoses neiudega.

A`la saite korvi; tsikk ei taha teid, sest..; mõned erilised mostrumid kes on liga ajanud, või olete hommikul mõne sellise enda kõrvalt avastanud jne. Samuti võite küsida.

Ma võin otsa lahti teha. Kellelgi on ideid mida teha kui tsikk arvab, et te olete pano mees(ma ei ütleks, et ma olen)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oeh : d

 

tglt, tahaks enda exi tagasi :D, olime suhtes 8 kuud praktiliselt, praktiliselt läksime ilma mingite põhjuseteta lahku ja enam ei ole sõbrad ka : (

Ja pidudel mina ei suuda see isik olla kes ainult poistega suhtleb, et kui "pime" on ja väga puuurjus siis on igasugused kõrval olnud aga jhm.

Siis võiks veel öelda, et mina ei lase ennast kellegil ära sebida...ma ei tea miks :D alati valin mina tüdruku välja ja 90% juhtudest olen saanud ka mis tahtnud v kuidas öelda.... :D et kui väga tahta saab kõike, v oled see kes talle meeldib ^^

Teeks nii , et iga inimene kes kirjutab, vastab ja küsib ka küsimuse ? muidu teema suht mõtetu....

 

* Millised mehed teie arust meeldivad naistele? ( pane vanusegrupp ka juurde )


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To efkz

 

Välimust vaatavad naised ALATI, see käib IGA vanusegrupi juurde. Aga rääkides siis neidudest, kel vanust juba 20+, otsivad eelkõige turva-, kindlustunnet - meest, kes neid hoiaks. Panomehed jäävad enamasti tagaplaanile, neisse puudub usk ning usaldus. Omadus, mille järgi endale mees otsitakse on siiski iseloom ning inimese iseärasused, käitumismaneer. Mingil määral mängib rolli ka rahakoti paksus, kuid mitte alati. (see on siis minu nägemus, 18a poiss ;)

 

*Esimene kohting, like a real date? (kirjelda seda, lisa enda ja tüdruku vanus jne)


Anything you can do I can do better.

Teen fire cape'e!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To extex

 

Väljas käimisi võib palju olla, aga alles 17a tegin esimese "kohtingu".

Läksin Tallinna, aga kuna mul oli seal juba pikalt ühe tüdrukuga susisenud siis saime jälle kokku jne ;). Tallinnas olles päeval käisin isa juures, passisime natukene seal, kuna õhta oli jaheda võitu, vahetasime riided ära ja siis ütlesin talle, et viin su kuskile :)

Viisin ta mingise tagasihoidliku restorani vanalinnas ja sinna me jäime päris pikaks ajaks. Öösel käisime veel vanalinna peal ringi ja kodu ja rohkem pole vaja teil teada ;)

 

* Kuidas sa kõige valusamalt korvi oled saanud ?


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

* Kuidas sa kõige valusamalt korvi oled saanud ?

Ma pole korvi saanud, vaid ise jätan maha... :P

 

Minu arvamus tüdrukutest? Hmm, tahavad ainult raha ning juua, poisile tähelepanu ei pööra, aind siis kui raha vaja on läheb ta juurde.

Ning tüdrukud üldse rahanäljas hoorapojad. Muud ei oskagi öelda, see 2011 stiil. Tüdrukud ise norivad ja siis kui neid kasvõi ehmatad hakkavad nutma ja kituvad ära, või siis kutsuvad venna/tuttava kooli sulle peksa andma. Täiesti debiilsed elajad on tüdrukud.

 

* Kui palju on tüdruk sult korraga raha tahtnud ? Kõige suurem summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

* Kui palju on tüdruk sult korraga raha tahtnud ? Kõige suurem summa.

 

Eelmisele vastaks, et suhtled vale seltskonnaga? näiteks siin kus mina elan, ei loe raha, vaid ennem ikkagi välimus ja iseloom...

Aga küsimusele vastuseks, siis ühe tüdrukuga kellega 8 kuud suhtes olin, olid meil raha asjad kuidagi väga hästi....v nagu rahakott oli ühine :D

Kõige suurem summa mis ma talle andsin oli....1000 eek vist, ja ta andis mulle korraga....1500 eek vist.

Ta ei elanud samaskohas kus mina, nii , et kui kokku saime, siis nagu sõnaotsesesmõttes panime rahad kokku ja siis elasime mõnda aga kuni ma jälle kodus käisin jms.

 

* Kuidas sa tüdrukule kõige valusamalt ära oled öelnud? v mida teinud, näiteks mingi salakavalplaan jms ;)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen enda omaga koos olnud juba 4 aastat ja siiani väga rahul.

Kõige suurem summa? Umm, kui ma ei eksi, siis 78 tuhat on kõige suurem olnud.

Valusamalt ära öelnud? Mitte kunagi.

Teatrist olen välja kõndinud 2 korda. Esimene kord oli Liverpool/Arsenal ja teine kord oli Liverpool/Real Madrid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen enda omaga koos olnud juba 4 aastat ja siiani väga rahul.

Kõige suurem summa? Umm, kui ma ei eksi, siis 78 tuhat on kõige suurem olnud.

Valusamalt ära öelnud? Mitte kunagi.

Teatrist olen välja kõndinud 2 korda. Esimene kord oli Liverpool/Arsenal ja teine kord oli Liverpool/Real Madrid

 

Haha, ma jätaks ka tbh naisega teatri vahele kui oleks mingi Lakers/Heat mäng:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õnneks ma ei jätnud vahele, vaid lihtsalt tõusin poole pealt püsti ja kõndisin minema ja tema tuli koos minuga, sest ta on cool.

 

Paneks uue pointeri ka...

*Kui kole on olnud kõige koledam vaatepilt, kui neiu ei ole suutnud kõndida kontsadel? Ei pea oma naisega tegu olema, kuid kindlasti on kellelgi ka neid päevi ette tulnud, kui vastaspool arvab, et suudab kõndida, kuid tegelikult ei tule hästi välja.*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õnneks ma ei jätnud vahele, vaid lihtsalt tõusin poole pealt püsti ja kõndisin minema ja tema tuli koos minuga, sest ta on cool.

 

Paneks uue pointeri ka...

*Kui kole on olnud kõige koledam vaatepilt, kui neiu ei ole suutnud kõndida kontsadel? Ei pea oma naisega tegu olema, kuid kindlasti on kellelgi ka neid päevi ette tulnud, kui vastaspool arvab, et suudab kõndida, kuid tegelikult ei tule hästi välja.*

Isiklikult olen linnapeal suhteliselt palju noori tüdrukuid näinud mingite vapsee kontsadega. Vaatepilt on rõve, ning palju puudu ei jää kui nad murraksid oma jalad. Põhimõtteliselt igateine vaatab sellist isikut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üks tark mees ütles kord mulle, "Ole edukas oma elus, sul on palju naisi. Kuid arvesta sellega, et sind hakatakse petma. Edukas olemine tähendab, et sul ei ole vabahetke, naine lihtsalt tüdineb sellest ära."

 

---------- Post added 19-10-11 at 18:03 ----------

 

Õnneks ma ei jätnud vahele, vaid lihtsalt tõusin poole pealt püsti ja kõndisin minema ja tema tuli koos minuga, sest ta on cool.

 

Paneks uue pointeri ka...

*Kui kole on olnud kõige koledam vaatepilt, kui neiu ei ole suutnud kõndida kontsadel? Ei pea oma naisega tegu olema, kuid kindlasti on kellelgi ka neid päevi ette tulnud, kui vastaspool arvab, et suudab kõndida, kuid tegelikult ei tule hästi välja.*

 

Koolis juhtusin kunagi nägema 11/10 klassi õpilast, kes kõikus ja õõtsus ülevalt - alla, paremalt - vasakule nende 10cm kontsade otsas.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pane 20/20 Ray Ban`id ette, kitsas teksapüks ja vanaema kootud kampsun- Ole hipster ja küll sa naisi ka saad.

 

Hästi Supah :D:D

Henz, see, et sulle 14 aastaselt mingid naised ei tule, ofc nad tahavad mingeid skinni jeansidega ja jb tukaga tüüpe :D:D, aga keskendu õppimisele. Naisi tuleb ja läheb, haridus ei ole eluaegne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Edukuse ja tarkuse kohta ütleks küll ennem, et ongi nii, mida targem sa oled, ükskõik mis alal, siis on ka naisi.

Need kes on teie arust "lollid" võivad olla lollid olla millsegi muus, aga naisi nad võivad osata sebida.

Ja kui mina hetkel vaatan siis enamustel "tarkadel" on kõige ilusamad naised, ja nad ei ole rikkad, lihtsalt naisel on hea olla kellegagi kes oskad ka temaga millestki rääkida mitte ainult mingeid lollusi teha.

 

Aga küsimus ka jälle ;)

 

* Oled sa kunagi tüdrukule väga halvasti öelnud, halvimal juhul löönud? v näinud kedagi kes seda teeks, ja mis oleks sinu arust põhjendus?


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

* Oled sa kunagi tüdrukule väga halvasti öelnud, halvimal juhul löönud? v näinud kedagi kes seda teeks, ja mis oleks sinu arust põhjendus?

Ise pole kunagi öelnud ega hakka ütlemagi midagi sitasti nõrgemale soole sh. ka löömine.

Though, näinud olen küllalt kuidas lihtsalt tüdrukuid/naisi sõimatakse..selline asi ei lähe üldse peale vaid viskab närvid pigem püsti.

Põhjendus? Sitt mees..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

* Oled sa kunagi tüdrukule väga halvasti öelnud, halvimal juhul löönud? v näinud kedagi kes seda teeks, ja mis oleks sinu arust põhjendus?

 

Ise ei ole, ega ei hakka ütlema ka, kuid näinud olen kuidas üks macho üritas sebida, alguses saadad v*ttu, siis jalaga perse ja siis naerad ka veel.

Perfect.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas vaadata neid tänapäeva tesmelisi. Mõni on siuke peletis, aga endaarust teab mis mimm, aga teised on küll temaarvates räämad ja ma ei tea mis veel. Ja siis kui midagi ütled siis saad siuksed rahe kaela, et teen mis tahan jne. :)

Peace.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on ilusaksjoomise viga küljes. Õhtu jooksul muutub tavaline tüdruk, selliseks keda tahaks (üldiselt sellisel juhul on pool süüd ka neiul). Viimane kord oli ka, selline tüdruk, kes väga viisakas aga noh ikka tiba pluss suurus. Korv oli muidugi selline, et oleks sinna vahele oleks peaaegu ära lämbunud. aga YOLO!


ehtne pwner olen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.