Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mina Wazzup aka Scammer ?!?

Soovitatud postitused

Täna hommikul siis proovisin sisse logida vahvlisse. Aga ennäe. Banned.

Vaatasin siis scammerite alla Wow. Teema. Gf.

k1tb. Soovin saada sinult antud isiku MSN'i kellega sa tehingut tegid. Minu msn on [email:3nlr0upz]eikko007@hotmail.com[/email:3nlr0upz] ( lisa aga sees olen harva kuna puuduvad internetile ligipääsud ).

 

Moded/adminid. Soov oleks ka saada teada IP, millega vahvlisse viimati sisse logiti ning ka Kas sellise ip pealt on keegi teine sammuti foorumis sees käinud.

 

Ise süüd endapeale ei võta kuna 9ndal ehk reedel Kolisin kodust välja ning nüüd otsin aga tööd ning interneti satun väga harvan.

Chill/martin. Martin sina palusid vaheteda meie viimase vestluse ajal pw. Wtf is happening. Viimanekord rääkisin nende kahega pikalt kuid tulemuseta. / kahtlusega et keegi on pw teada saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jh , saim pm , msni lisati ( klappis ) , ja räägiti asmuti 3-mest pinnist , 2007 aastast kasutaja , 60+ tehingut , 2.7k poste , loogish et annan oma 7 tehinguga ette , aga VOT mis juhtus .... Ootan oma 3 pinni raha ( 37M ) . Kui raha käes mul , on asi minu poolt korras .


17565.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loll olid, et 3 pinni pärast lasid kasutaja ära bannida.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Wazzupi hiljuti sisselogitud IP on olnud vahepeal ka kasutajal DeCk (uku_tiisler@hotmail.com).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ega see ei koti ju, kui SINU kasutajaga on PM saadetud, sina oled süüdi. Saage aru juba lohhid

 

Ainuke oled sina.

See, et üks võibolla aru ei saanud ei tähenda, et kõik oleksid.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kes see DeCk on siis ?

 

 

Mul on kahtlust arvata et tegemist On kasutajaga " itimees " Ja " |G| " omanikuga. Kuid see on ainult Kahtlus hetkel.

Fireg0d. Sina oled listist maas. Arvan ka et Skz. Võib veel asjaga seotud olla. Irl sõbrad võivad alati käru keerata. :).

 

---------- Post added 13-09-11 at 10:59 ----------

 

Kes see DeCk on siis ?

 

 

Mul on kahtlust arvata et tegemist On kasutajaga " itimees " Ja " |G| " omanikuga. Kuid see on ainult Kahtlus hetkel.

Fireg0d. Sina oled listist maas. Arvan ka et Skz. Võib veel asjaga seotud olla. Irl sõbrad võivad alati käru keerata. :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui maksab scammitd raha tagasi, saab unbanni!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas mitte selline reegel polnud vahvlis, et scammerid unbani ei saa, isegi siis, kui raha tagasi maksab? No offence Wazzup, mul pole midagi sinu vastu, ei oska öelda, kas oled sina süüdi või süütu. Pidin lihtsalt seda mainima.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.