Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kakskolm@hotmail.com ja tegutseb arvatavasti ka teise kasutajatega

Soovitatud postitused

tahtis rsgpd osta 0.35 ea, saati steawieveri ja mul polnud aimusmis progra on. siis sai kuidagi kontrolli mu arvuti üle jadroppid 140m ja see järel jookutas kokku, tegin kiire restardi ja kõik oli puhas, raha läinud, msn history kadunud ja vana ise offline. leidsin ka kuhu raha kadus.http://www.vahvel.net/showthread.php?81251-M-RS-kulda-0.34%80-ea!-Swed&p=1159784&posted=1#post1159784 ostu lehekülg http://www.vahvel.net/showthread.php?81795-Ostan-koklku-400m-0.32ea-SWEDBANK-SEB . esitas end wqqna. paluks abi selle suhtes. kui varastaja on julge tulgu msni ja maksku 49 kuli ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milles mina olen süüdi?

Mina ostsin ühe inimese käest miljoneid ja mina olen süüdi?

Mees, mis sa teed nalja?

Mis ma pean hakkama tegema tausta kontrolli, kui ostan kellelti miljoneid ?

Btw asja ma nii ei jäta!


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

polema mingi debiil. msnis hakkasid rääkima ja sa saatsid selle kasutajavahvlist. ära hakka nussima ja ma ka ei jätaseda asja nii

 

---------- Post added 11-09-11 at 12:19 ----------

 

ja ega ma ka ei jäta järgi ma ajan seda asja nii kaua kuni saan raha saan ma siis bani või ei

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
polema mingi debiil. msnis hakkasid rääkima ja sa saatsid selle kasutajavahvlist. ära hakka nussima ja ma ka ei jätaseda asja nii

 

---------- Post added 11-09-11 at 12:19 ----------

 

ja ega ma ka ei jäta järgi ma ajan seda asja nii kaua kuni saan raha saan ma siis bani või ei

 

kes sul raha peaks nüüd sinu arust plekkima ?= tal seal teemas kirjas enda msni ja mai saa aru milles awseom süüdi on :O ? enda süü et said scammi mingilt fakerilt.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile juba Dumbile rääkisin, et see wqq ja smonster sama inimene, smonster scammib teamvieweri kaudu, tal vist polnud aega asja kontrollida.

 

debiilik oled...alati küsipm...mustmahl@hotmail.com on mu msn ja see on selgesti kirjas mu kokkuostu teemas.

Kõige esimene MSN oli sul [email:26c13ziw]rsgpbuy@hotmail.com[/email:26c13ziw](sama mis smonsteril) siis seal ostu teemas oli sul [email:26c13ziw]kakskolm@hotmail.com[/email:26c13ziw], ja nüüd oled üldse uue teinud, Googledades esimest MSNi näeb, et Sythes mitu acci banned TV scammi pärast.

 

P.S Ja Awesome, kui sa tõesti ostsid tema käest siis anna selle scammeri nimi ja pangakonto.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hmm ma pole selle inimesega isegi sekundit rääkinud ja iskuradi asi on teamviewer scam...pole just raske krllegi teise profiili linki anda

 

seda muidugi aga kuidas siis sul on tehinguid temaga? rääkisid viipekeeles?

 

---------- Post added 11-09-11 at 12:59 ----------

 

Eile juba Dumbile rääkisin, et see wqq ja smonster sama inimene, smonster scammib teamvieweri kaudu, tal vist polnud aega asja kontrollida.

 

 

Kõige esimene MSN oli sul [email:1o5zn092]rsgpbuy@hotmail.com[/email:1o5zn092](sama mis smonsteril) siis seal ostu teemas oli sul [email:1o5zn092]kakskolm@hotmail.com[/email:1o5zn092], ja nüüd oled üldse uue teinud, Googledades esimest MSNi näeb, et Sythes mitu acci banned TV scammi pärast.

 

P.S Ja Awesome, kui sa tõesti ostsid tema käest siis anna selle scammeri nimi ja pangakonto.

 

 

 

kui kellelgi on veel infot siis võiks postitada ja kui lahendust ei leita foorumi siseselt pöördun politsei poole

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.