Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer moose ! erik-a1992@hotmail.com

Soovitatud postitused

Et lisasin täna mõned pildid et esmaspäeval tuleb ka accounti tokenitest pilt kuna pole hetkel kodus

ja kust andsin talle rsgp ja proof täiesti olemas siin mõned pildid kust ta ütleb

et mai suuda tõestada et ta scammis :)

scammer2.png

scammer1.png

scammer.png

 

Pidi ka sõbral tegema 150k tokuneid tegi 40k ära ja tahtis bank 0 teha aga sõber kandis kõik raha mu accounti , igastahes esmaspäeval lisan veel pilte valik sinu kas maksad mu rsgp tagasi 50k tokeneid tegematta et 5m rsgp , ja sõbrale 8m rsgp või oled banned ma garanteerin sulle seda JA LISAN KA PILDI KUST TA MU ACCI ROTTI LASI JA TEMA IP ON üleval ja bank pinn maha pendimas ja recid peale pendimas !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pigem ma ootan su pildid ära, kuidas ma logisin su acci, koos minu ipga, kuna ma ei maksa mitte sittagi sulle tagasi, kuna sa tõmbad iseenda acci tagasi ja lavastad süüdi.

Recode maha võtmine - 14 Päeva

Bank pin maha võtmine - 7 Päeva

Emaili vahetamine - 7-14 päeva

Mis kuradi mõte sellel oleks.

See on su enda süü, et sa ostsid mingilt lambikalt acci, mida tõmmatakse tagasi, v sa üritad mind üle lasta, ei oska täpselt ütelda, aga tore, et teema tegid.

1 asi veel, järgmine kord, lõika pildid paintis väiksemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pigem ma ootan su pildid ära, kuidas ma logisin su acci, koos minu ipga, kuna ma ei maksa mitte sittagi sulle tagasi, kuna sa tõmbad iseenda acci tagasi ja lavastad süüdi.

Recode maha võtmine - 14 Päeva

Bank pin maha võtmine - 7 Päeva

Emaili vahetamine - 7-14 päeva

Mis kuradi mõte sellel oleks.

See on su enda süü, et sa ostsid mingilt lambikalt acci, mida tõmmatakse tagasi, v sa üritad mind üle lasta, ei oska täpselt ütelda, aga tore, et teema tegid.

 

Esiteks : kui p2p oled bank pinn maha võtmine 3days .

 

Lampi naq ? ütled et acc crashis ja ss on pw vale ? ja scammin ise ?

ja ostetud account ? ise terve aeg teinud seda ! nii et esmaspäeval tuleb proof juurde !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust me peaks aru saama et see moose on kellele sa rsgp annad ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja on nüüdseks bännitud.

Ometigi, tegu on hoopis "phisinguga" kus mingi jorss on saanud mitme vahvelase msnidele ja vahvli kontodele ligipääsud. Ent bännitud on nad ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.