Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prica Publik Server | Prica.eu

Soovitatud postitused

Prica.png

 

Prica kommuun asutati 2009.aastal. Kommuuni püstitanud isikuks oli Martin aka Typhome & Matukene. Kommuun alustas SAMP serveri püstitamisega, kuid aastaga oli sellest saanud enamustele meeldiv meelelahutusportaal. Kommuun on läbi elanud nii tõusud kuid ka langused, mällu jäädvustanud palju mälestusi & sündmusi ning näinud mitmeid-mitmeid nägusi. Selle suve alguses Prica otsustas lõpetada SAMP serveri arendamisega ning otsustati võtta kätte nii Minecraft, kuid ka Counter-Strike 1.6 . Ja neid üllatusi on veel tulekul. Paar kuud aega tagasi siis võtsimegi käsile ka Counter-Strike serverid. Alustasime Surf Deathmath:iga, mis kujunes edukaks. Otsustasime siis nüüd liikuda Publik:u peale, ehk Counter-Strike kõige originaalsema mängumoodi peale koos uute ning mitmekülgsete mappidega.

 

 

b_560_95_1.png

 

Koduleht : http://www.prica.eu

Mahutus : 20 + 4 reserveeritud paika administraatoridele.

IP : 212.47.212.33:27015 launch.gif

Platvorm : Nonsteam/Steam

Host is powered by Prica.

 

b_560_95_1.png

 

Server : 212.47.212.33:3784 launch.gif

Ventrilo Versioon : 3.0.8

Parool : prica

Maplist.png

Oleme veel arendusjärgus. Kui teil on ideid või soove serveriga, registreeruge meie kodulehel. Ootame väga, et soovitaksite meile uusi mappe serverile ning plugine.

 

Kuidas saada administraatoriks/vipiks?

Tavaline administraator maksab 1 € , immuunsusega administraator aga 1,5 eurot. Hetkeline makseviis on ainult üle panga kaudu. VIP ning SMS-teenused on tulekul tulevikus.

 

Kas serveril on FastDL?

Prica serveril on FastDL, mis võimaldab laadida kiiremini serveripoolsed mapid, mudelid ning andmed.

 

Kas serveril on AmxBANS?

Hetkel veel ei ole, kuid plaanime tulevikus.

 

 

KONTAKT

Peaadministraator Martin

MSN/Mail : Martin@prica.eu

Steam : Matukene

 

Peaadministraator Kevin

Steam : Krossipoiss

 

 

 

 

Liituge ka meie Steam Community:ga. :)

http://steamcommunity.com/groups/prica

 

[align=right:33p44q4s]Parimat soovides,

Prica.[/align:33p44q4s]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

surf_ski2:D, pubis käin ehk kunagi ära, edu!


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud,

eks mõtlesin, et üks surf map paha ei tee serverile, kuna vahepeal on ikka vaja vaheldust serveris. Samuti oli plaanis veel arendada...

  • Fight/Yard[/*:m:28fnk2lc]
  • Knife Arena[/*:m:28fnk2lc]
  • Sniper Arena[/*:m:28fnk2lc]
  • Shotgun Combat[/*:m:28fnk2lc]
  • Grenade War[/*:m:28fnk2lc]
  • Aim[/*:m:28fnk2lc]
  • Hostage Rescue[/*:m:28fnk2lc]
  • Bomb/Defuse[/*:m:28fnk2lc]

mappe.

 

Eks pöörduge minu poole oma ideedega ning soovitustega Prica.eu foorumis . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ventrilo, 8 slot, mõte sellel :D?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ventrilo, 8 slot, mõte sellel :D?

 

Panin ka tähele, et vaid 8 slotti... parem võtku, siis juba TS3 ning 100 kohta korraga :D


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Up.

 

Vent serveril on kõige uusim versioon ehk sellel on 8 slotine liimit. (Ma ise märkasin ka muidugi.)

 

Hmm, ma olen enam kui kindel, et olen 300 slotiseid ja suuremaidki näinud.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Uuendusi, mis on tulnud.

 

  • Võimalus plantida pomm seinale ning ka alustada aktiveerimist juba kõndides.
  • Pommi kahjutuks tehes ilmestub HUD-ekraanile segatpidi numbrid.
  • Kui pomm on planditud, näidatakse ekraani allosas aega, kuni pomm plahvatab.
  • Fire in the hole! taga leidub ka nüüdsest värviliselt kirjeldus mis granaadiga on tegemist.
  • Kicker. Mugavdame kõikide mänguvõimalust, seega asetasime plugini, mis kickib liiga hlava netiühenduse tõttu välja serverist.
  • HUD, mis näitab reaalajas, kui palju vigastusi sa tegid vaenlasele ning vastupidi.
  • Plugin, mis viskab maha pommi isikult 20 sekundi pärat, kes AFKib terroristide baasis.
  • Adminitel on chatis oma chattamisvärv. (Roheline)
  • Nüüd on võimalik näha nii surnute kuid ka elusate vahelist vestlust.
  • Liitudes, viskab süsteem teid automaatselt meeskonda. Immuadminitel on võimalus ka valida meeskonda.

 

Ja on veel tulekul ! :)

 

Külastage meie serverit ning kodulehte http://www.prica.eu .

Muudetud liikme Kevin | .^^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uuendused on head.

Muutke seda, et AFK-lt võetakse juba 10-15sec pealt pomm ära, kes ikka viitsib peaaegu poolt min. seal baasis olla :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mängima? Mängima!

 

Ei? Ei! Loomulikult mitte Pricasse!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei? Ei! Loomulikult mitte Pricasse!

 

Ongi täielik pask. Sain foorumist permi, (reason: Küberrünnak,) enne mõtle siis ütle. sa ei tea mis tähendabki see.

 

Vaata oma Näguuuu :D :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ongi täielik pask. Sain foorumist permi, (reason: Küberrünnak,) enne mõtle siis ütle. sa ei tea mis tähendabki see.

 

Vaata oma Näguuuu :D :D:D:D

 

Keda see kotib? Ma olen enda välimusega rahul. Aga miks sa siis ei näita endast pilti? Liiga häbelik, kuna sul on mingisuguse pede välimus? Ok, kahju sinust.

 

Btw sina ei tule ütlema, et kas ma tean sellel tähendust. Võta google ette ja uuri selle kohta.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei tea, ei tõmba.

Eks uuendan tasapisi serverit unikaalsemate lisanditega. Arendan tasakesti. Võid alati käia vahetevahel chekkamas serverit ning võid samuti anda ka tagasisidet.

 

Ongi täielik pask. Sain foorumist permi, (reason: Küberrünnak,) enne mõtle siis ütle. sa ei tea mis tähendabki see.

Vaata oma Näguuuu :D :D:D:D

Vabandan, kuid see teema pole siin inimeste välimuse kommenteerimiseks. :) Bänni oled sa saanud igatahes ennem kui see teema postitati. Ehk Prica Kommuuni:st jutud võiks välja jätta. Räägime siin teemas Counter-Strike serverist.

 

Ei? Ei! Loomulikult mitte Pricasse!

Üritame ikka teemat puhtana hoida ning asjalike postitustega ? :)

 

 

Esiteks miks hindate serverit Martin:i põhjal. Esiteks, mina olen see kes serverist vastutab ning seda hooldab & uuendab.

Elage oma vihangud kusagil mujal välja, või siis rääkige asjad selgeks. Ei ole vaja oma niigi kallist aega raisata vaenlaste peale ning nende halvustamisele. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kevin, mul ei ole sinu vastu midagi, oskad asja ja nii. Kuid siiski, näiteks, foorumist olen niisama bänned. K2ska saab banned spammi eest põhjusega küberrünnak?! What the fuck is going on?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.