Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ahv njahhmusii@hotmail.com on scammer !!!!

Soovitatud postitused

[email:12e1digl]njahhmusii@hotmail.com[/email:12e1digl] on scammer ta lubas mulle teha wc botiga 97-99 aga sai banni ja ta lubas mulle 40m maksta kui banni saab acciga !!! AGA TA EI MAKSNUD JA PANI MULLE BLOCKI !

 

PILDID ON SIIN !!!!!

 

wc.PNG

wc1.PNG

wc2.PNG

wc3.PNG

 

Te näete et 3. pildil on kirjas, et ta lubas maksta 40m rsgp kui ta banni saab !!!!!

 

BANNIDA SEE SITT RAISK !! Tema msn :njahhmusii@hotmail.com

TEMA VAHVLI NIMI ON : Rait19

 

 

Või maksab minu 40m !!!


2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[email:39x0q3nk]njahhmusii@hotmail.com[/email:39x0q3nk] on scammer ta lubas mulle teha wc botiga 97-99 aga sai banni ja ta lubas mulle 40m maksta kui banni saab acciga !!! AGA TA EI MAKSNUD JA PANI MULLE BLOCKI !

 

PILDID ON SIIN !!!!!

 

wc.PNG

wc1.PNG

wc2.PNG

wc3.PNG

 

Te näete et 3. pildil on kirjas, et ta lubas maksta 40m rsgp kui ta banni saab !!!!!

 

BANNIDA SEE SITT RAISK !! Tema msn :njahhmusii@hotmail.com

TEMA VAHVLI NIMI ON : Rait19

 

 

Või maksab minu 40m !!!

 

sorry aga obviously ta tegi seda botiga ja sai bänni, a muidugi on võimalus, et muutis nime ja passwordi ära. A muidu proovisid sisse logida ja ütles, et disabled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jup, mind on ka üritanud scammida.

Muide tal kaks kasutajat üks Rait19 teine mushrooms.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Bannida see sitt raisk !

 

4 päeva 24h, ja veel 5m eest, ei taha uksuda et keegi laseks 5m eest 4 päeva nola


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JH perament ban on !!!!!!!!!!!

 

no sul pidi siis juba ees olema paaripäevane kuni 14 päevane bänn, et permi saada. Pealegi soovitan järgmine kord ikka p2p teha siis bänrate suht nullilähedane, ise sain rollbacki ja nüüd 60m total expile juurde teinud :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no sul pidi siis juba ees olema paaripäevane kuni 14 päevane bänn, et permi saada. Pealegi soovitan järgmine kord ikka p2p teha siis bänrate suht nullilähedane, ise sain rollbacki ja nüüd 60m total expile juurde teinud :P

 

Nope. Minor Macroing = 14days. Major Macroing = Perm bann. Tean seda omastkäest. Ära proovigi vastupidist väita.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.