Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Küsimus proxy kohta

Soovitatud postitused

VIP

Mul siis selline lugu et ostsin kasutaja, 2-3 nädalat tagasi tõmmati kasutaja tagasi ning sain kasutaja ip teada, googeldasin siis ip ning netist leidsin et see mingi proxy ip. Kui teeksin politseisse avalduse kas siis leidakse ta üles?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ei leita

 

Selge, tänud sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selge, tänud sulle!

 

Sellepärast ta kasutabki proxyt, et ta ei taha vahele jääda muidu politsei saab küll selle inimese ülese otsida, vaatavad kus seda ipd on kasutatud eestis aga nad ei hakka väikese summa pärast aega raiskama . kui sa tead kasutaja omanikke siis uuri nende tausta mby seal on keegi musta taustaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja sa väidad seda mis andmetel? Isegi läbi proxy on võimalik leida aga tõsi ta on ,et tegu on pika ja keeruka ning tülika protsessiga.

Oleneb proxyst, kui too jätab logisi siis leitav ning mitte raske ma usun. Kui logisi ei jäta siis suht impossible leida kuna sama proxyt võib kasutada korraga meeletu kogus ipsid.


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleneb proxyst, kui too jätab logisi siis leitav ning mitte raske ma usun. Kui logisi ei jäta siis suht impossible leida kuna sama proxyt võib kasutada korraga meeletu kogus ipsid.

 

Ja need kõige kõvemad netihäkkerid, kes on vahele jäänud kasutasid sitta proxyt tahad öelda? Kui ma ei eksi siis peaks 4chan olema 7 erineva proxy taha peidetud ja ikka on võimalik välja peilida, kes postitas.*

 

http://www.practicalecommerce.com/articles/408-Does-A-Proxy-Server-Keep-Me-Anonymous-On-The-Internet-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Summaks on 53euri, leidsin netist et kasutas mingit ip hide easy programmi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahjuks on Eesti politsei võimetud proxy suhtes.

Proxyd asuvad enamasti USA-s ja Eesti politsei ei saa sealt mitte ühtegi informatsiooni, kuna USA-s on see juba nii keeruline, et ainult era kohtu loaga on võimalik välja uurida õige IP.

Iga suvaline tont seda välja uurida ei saa.

 

Eeldan, et kasutatakse ikka korraliku proxyit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks on Eesti politsei võimetud proxy suhtes.

Proxyd asuvad enamasti USA-s ja Eesti politsei ei saa sealt mitte ühtegi informatsiooni, kuna USA-s on see juba nii keeruline, et ainult era kohtu loaga on võimalik välja uurida õige IP.

Iga suvaline tont seda välja uurida ei saa.

 

Eeldan, et kasutatakse ikka korraliku proxyit.

 

Isegi kui kasutatakse korraliku proxyt paned sa TÄIEGA vigast. Kõikide riikide ametivõimud on kooskõlastanud oma koostöö. Sa oled ikka ajast maas ja arvad ,et Eesti politsei näol on tegu nende patrullauto vendadega. Ma ei salli mente aga tuleb tunnistada ,et neil on korralik süsteem ülesehitatud ja meiesugused nolgid nendega kokku üldjuhul ei puutugi. Isegi kui see proxy on tõesti nii hea ,et suunab sind USAsse ja sealt tagasi on seda Eesti politseil kerge jälitada, mitte keegi ei pane neile kätt ette nagu sina väidad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avalik netipunkt + proxy = Policia is fucked


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ainult juhul kui sa kasutad võõrast arvutit. Kui kasutada oma enda isiklikku arvutit siis on ka seda võimalik jälitada võrgukaardi järgi.

Muudad hiljem MAC aadressi 2ra?


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja need kõige kõvemad netihäkkerid, kes on vahele jäänud kasutasid sitta proxyt tahad öelda? Kui ma ei eksi siis peaks 4chan olema 7 erineva proxy taha peidetud ja ikka on võimalik välja peilida, kes postitas.*

 

http://www.practicalecommerce.com/articles/408-Does-A-Proxy-Server-Keep-Me-Anonymous-On-The-Internet-

 

However, all of that information is (usually) collected by the proxy server, along with the requests you made through their proxy.

 

Ja mida ma rääkisin sulle ? Proxyd j2tavad logid alles = sinu ip on seal koos kella aja jms andmetega... Tasulised proxyd EI jäta logisid alles, seega kust kohast peaks keegi ta ülesse leidma ?


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Isegi kui kasutatakse korraliku proxyt paned sa TÄIEGA vigast. Kõikide riikide ametivõimud on kooskõlastanud oma koostöö. Sa oled ikka ajast maas ja arvad ,et Eesti politsei näol on tegu nende patrullauto vendadega. Ma ei salli mente aga tuleb tunnistada ,et neil on korralik süsteem ülesehitatud ja meiesugused nolgid nendega kokku üldjuhul ei puutugi. Isegi kui see proxy on tõesti nii hea ,et suunab sind USAsse ja sealt tagasi on seda Eesti politseil kerge jälitada, mitte keegi ei pane neile kätt ette nagu sina väidad.

 

kahjuks ei pane ma vigast.

Ma ei hakka siin seletama.

Lihtsalt ütlen, et kui kasutada korraliku proxyt, siis ei saa jälile mitte ükski rühmitus..

Ma ei räägi mingi free proxy serverites, vaid korralikust proxy serverist, mis on tasuline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kahjuks ei pane ma vigast.

Ma ei hakka siin seletama.

Lihtsalt ütlen, et kui kasutada korraliku proxyt, siis ei saa jälile mitte ükski rühmitus..

Ma ei räägi mingi free proxy serverites, vaid korralikust proxy serverist, mis on tasuline.

 

 

Fail? Kui asi tasuline on siis j22vad andmed ülekandele ikka kirja.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kahjuks ei pane ma vigast.

Ma ei hakka siin seletama.

Lihtsalt ütlen, et kui kasutada korraliku proxyt, siis ei saa jälile mitte ükski rühmitus..

Ma ei räägi mingi free proxy serverites, vaid korralikust proxy serverist, mis on tasuline.

 

 

Ja need maailmatasemel hackerid, kes vahele jäävad? Arvad ,et sa oled neist targem? Arvad ,et nemad ei peida ennast proxyde taha? Ometigi leitakse nad ülesse. Nagu eelmainitud, 4chan on 7 proxy taga ja ikkagi on postituse tegijat võimalik jälitada. ABSOLUUTSELT KÕIK on jälitatav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja need maailmatasemel hackerid, kes vahele jäävad? Arvad ,et sa oled neist targem? Arvad ,et nemad ei peida ennast proxyde taha? Ometigi leitakse nad ülesse. Nagu eelmainitud, 4chan on 7 proxy taga ja ikkagi on postituse tegijat võimalik jälitada. ABSOLUUTSELT KÕIK on jälitatav.

 

You can't trace Anonymous. gl with that

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa anonymuse all 4chani mõtled siis on politsei läbi 4chani paar arvatavat koolitulistajat kinni püüdnud ja peale seda Cho juhtumit jälgitakse asja päris korralikult.

 

ei ma ei mõtle 4chani, ma mõtlen grupeeringut Anonymous...guugelda, nemad on alates 2003 tegutsenud ja nemad ilmselgelt ei kasuta mingeid proxysi on ka teisi võimalusi....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei ma ei mõtle 4chani, ma mõtlen grupeeringut Anonymous...guugelda, nemad on alates 2003 tegutsenud ja nemad ilmselgelt ei kasuta mingeid proxysi on ka teisi võimalusi....

 

Noh, proxyt ei kasuta nad prolly sellepärast ,et läbi proxy on võimalik kätte saada neid. See on mingi vingem ja karmim tehnoloogia mis neil on järelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.