Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Kevin Allikso!

Soovitatud postitused

VIP

Pidin ostma talt mineri siis 12M eest. Andsin raha ära ja lasi tuld. Nüüd avastasin ka, et ta kohta varem teema. Ja tegelikult ma ootan oma raha JUHTKONNALT tagasi, sest see on JUHTKONNA tegemata töö, et ta pole banned! Mis kuradi korruptsioon käib siin ma ei saa aru? Lastakse scammeritel ringi taileda siin?

 

 

[spoiler=Pildid]

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

 

Igaljuhul, kui ma oma raha tagasi ei saa, panen ma asja suure kella külge. Mul ükskõik, kas maksab see Kevin tagasi, või maksab vea teinud moderaator.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pidin ostma talt mineri siis 12M eest. Andsin raha ära ja lasi tuld. Nüüd avastasin ka, et ta kohta varem teema. Ja tegelikult ma ootan oma raha JUHTKONNALT tagasi, sest see on JUHTKONNA tegemata töö, et ta pole banned! Mis kuradi korruptsioon käib siin ma ei saa aru? Lastakse scammeritel ringi taileda siin?

 

 

[spoiler=Pildid]

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

 

Igaljuhul, kui ma oma raha tagasi ei saa, lasen ma selle koha siin kinni panna. Mul ükskõik, kas maksab see Kevin tagasi, või maksab JUHTKOND oma tegemata töö eest!

 

mida sa ulud, miks juhtkond selles süüdi on? Ilmselt ei olnud siis tookord tõendeid piisavalt, et ta ära bännida. Ja pealegi on see sinu enda asi, et üle said, uuri ka väheke ennem kelle käest sa midagi ostad, Pmst sa tahad öelda, et "juhtkond" peaks sinu lollusi kinni tampima? SA poiss teed vist nalja w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mida sa ulud, miks juhtkond selles süüdi on? Ilmselt ei olnud siis tookord tõendeid piisavalt, et ta ära bännida. Ja pealegi on see sinu enda asi, et üle said, uuri ka väheke ennem kelle käest sa midagi ostad, Pmst sa tahad öelda, et "juhtkond" peaks sinu lollusi kinni tampima? SA poiss teed vist nalja w?

 

Tuleb mingi newcomer seletama. Warn oleks paras sulle. Juhtkond peakski selle kinni tampima, et talle unban tehtud on. Ma ei uuri iga inimese tausta. Tehinguid piisavalt ja kaua liige olnud, piisavalt usaldusväärne tundus. Mina mingi kammajaad tema kohta näinud ka polnud. Tambib kas Kevin selle kahju kinni, või see isik, kes talle unban tegi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuleb mingi newcomer seletama. Warn oleks paras sulle. Juhtkond peakski selle kinni tampima, et talle unban tehtud on. Ma ei uuri iga inimese tausta. Tehinguid piisavalt ja kaua liige olnud, piisavalt usaldusväärne tundus. Mina mingi kammajaad tema kohta näinud ka polnud. Tambib kas Kevin selle kahju kinni, või see isik, kes talle unban tegi.

 

Newcommer? Rofl, kid, see, et ma postcounti ei kogu nagu sina, ei tähenda, et ma mingi newcommer olen ja pealegi warn mille eest? SElle eest, et ma oskan ratsionaalselt mõelda ja saan aru, et see on sinu süü mitte modede või adminnide, pealegi sai tollel kasutajal vb bänni aeg otsa ja siis sai unbänned ja lõpeta palun oma toorutsemine ära - näed välja nagu tola.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks unbanned sai:

110903005837.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra mina ka aru ei saa kes see teda unbannib koguaeg? Siin ei ole siis moderaatori logi nagu rune24s et saab vaadata?

Ma ootan ka selgitust sellele pidevale unbannimisele.

Olin ise ka seal samas worldis tol hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Miks te juba laimite ?

Rahu.

 

Loom sellekohaselt oled küll natuke totu et juhtkond peab kinni maksma :/

Proovi Kevinile helistada, hea et ta juba ban sain, oleks lasknud suuremaid summasi kindlasti üle!

 

Selles mõttes on mu soov täiesti õiglane, sest ta on varem scamminud ja talle on tehtud unban. Vahvlis on minuteada selline poliitika, et unban ei saa isegi siis, kui raha tagasi maksab. Ootan moderaatori selgitust, kes ta unbanis ning oleks väga tore ka kui see moderaator mu raha tagasi sebib.

 

 

Tra mina ka aru ei saa kes see teda unbannib koguaeg? Siin ei ole siis moderaatori logi nagu rune24s et saab vaadata?

Ma ootan ka selgitust sellele pidevale unbannimisele.

Olin ise ka seal samas worldis tol hetkel.

 

Jep, ütlesin ka talle kohe, et sain üle.

 

 

// Saab asja korda homme vist. Eks näis. annan teada!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selles mõttes on mu soov täiesti õiglane, sest ta on varem scamminud ja talle on tehtud unban. Vahvlis on minuteada selline poliitika, et unban ei saa isegi siis, kui raha tagasi maksab. Ootan moderaatori selgitust, kes ta unbanis ning oleks väga tore ka kui see moderaator mu raha tagasi sebib.

 

Sellisel juhul, kui kellegi kasutaja on hacked, toome megahiti näiteks. Megahitt scammis mingi 500+m koguseid, aga kuna tema seda ei teinud, vaid see teine vend, kes teda hackis, siis sai megahit niikauaks banni, kuni ta raha tagastab. Aga jah, kui mingit fakeri/ hackeri juttu pole, siis kui sa ise üle lased ja tagasi maksad, siis ei saa bannist lahti minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See Kevin on päris kaua aega siin inimesi üle lasknud. (Proof olemas)

Ja ikka keegi unbannib.

For real altkäemaksuga saab unbanni?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Naiivsus on selle asja nimi mida te altkäemaksuks nimetate. Revo oma suurepärase manipuleerimis oskusega lollitas kellegi juhtkonnast ilmselt ära. By the way, scammer ei ole Kevin Alliksoo, ei ole ka olnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu süü, maksan Loomale osa rahast.

 

Pange oma viimased arvamused siia kirja, paari tunni pärast panen teema kinni.

 

Kevinil ei ole mitte mingeid eelistusi või muud taolist.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kasutaja peakski banned jääma.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sulgen teema siis, kui olen raha kätte saanud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pole siiamaani raha saanud...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa oleksid võinud ikkagi minult kmineri osta :DD:

 

True that, kuigi see ei puutu eriti sellesse teemasse. Paluks siia kirjutada ainult teemakohaseid asju, et vältida teema lukustamist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellisel juhul, kui kellegi kasutaja on hacked, toome megahiti näiteks. Megahitt scammis mingi 500+m koguseid, aga kuna tema seda ei teinud, vaid see teine vend, kes teda hackis, siis sai megahit niikauaks banni, kuni ta raha tagastab. Aga jah, kui mingit fakeri/ hackeri juttu pole, siis kui sa ise üle lased ja tagasi maksad, siis ei saa bannist lahti minuarust.

 

Oleme nüüd ausad, kas sa räägid tõtt või valetad.

 

1. Megahit EI maksaks omast taskust 500M tagasi niisama, et enda nime uuesti puhtaks pesta, kuna mingi suvalini inimene scammis tema kasutaja..

Hetke seisuga on 500M väärt = 140€

2. Loogilisem oleks, et ta ise lasi selle 500M üle, aga hakkas kahetsema ja maksis raha tagasi + seletas mingi huinamuina sinna juurde ja pesi enda nime puhtaks..

 

 

See oli küll offtopic, aga lihtsalt see on lollus, mida osad seletavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oleme nüüd ausad, kas sa räägid tõtt või valetad.

 

1. Megahit EI maksaks omast taskust 500M tagasi niisama, et enda nime uuesti puhtaks pesta, kuna mingi suvalini inimene scammis tema kasutaja..

Hetke seisuga on 500M väärt = 140€

2. Loogilisem oleks, et ta ise lasi selle 500M üle, aga hakkas kahetsema ja maksis raha tagasi + seletas mingi huinamuina sinna juurde ja pesi enda nime puhtaks..

 

 

See oli küll offtopic, aga lihtsalt see on lollus, mida osad seletavad.

 

Su jutt on tõesti lollus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.