Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

http://www.vahvel.net/member.php?12205-Maximumzz

 

Siin on siis pildid osa konvist, kuna historyt pole ja pildid ei tõesta midagi muud peale selle, et vend oskab ka möla ajada.

 

Kui ta ei tõesta, et kandis raha tagasi oleks rahul ka sellega, et tehingud korrigeeritakse. Siin juba jutud ka, et vend scammind ja unbanned saanud siis oleks normaalne, et nii tehtaks.

 

scammer.1.png

scammer.png

 

Ma panin negatiivse tehingu varem kui tema, sest ma arvasin, et suudan tõestada, kuid kahjuks on see nüüd juba minu vastu.

 

Igatahes, olge selle tüübiga ettevaatlikud.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Ma sooviks tehingute korrigeerimist, ehk siis negatiivse reitingu äravõtmist mult või mõlemalt, kui ta ei suuda tõestada, et andis millid tagasi. Kuna ma ei saa tõestada et ta scammis mind ja ta ei saa tõestada et ta ei scammind mind siis oleks kee parim lahendus.

 

Küsige talt tõestust kust ta annab millid tagasi, ta ei suuda anda seda teile, sest ta ei andnudki.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maximumzz-il bottisin Dungi . Mul on MSN-i konv olemas, aga see on jubedalt pikk . Parem, on mul teha sellest Wordi või notepadi kopeering ning siis saata mõnele modele. Miks ta üldse unbanned on, sellest ma ei saa aru ! ta sõber lab on samasugune. Maximumzz ütles, et ta on 19 ja tal on räige naine. See on tõelise scammeri jutt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.