Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline .Siim.

Autokooli lõppaste

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

Mida peab tegam seal lõppastme koolitusel? Et kas mingeid teooria värgid ja sõidud ka on ? ning testid mingi ?

 

Kelle pole lube tehtud ja pole käinud lõppastme koolitusel palun mitte postidada. Nemad saavad warni kes pole seda läbinud või pole endale ültse lube teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin kõigepealt algastme ära ja siis ootasin mõned kuud ja tegin kohe lõppastme koolituse ära. Pmst seal on nii, et välja kukkuda on praktiliselt võimatu. Mina võtsin ühepäevase variandi - hommikul olid loengud, seejärel libedarajale autoga rallitama (möödapõige libedas olukorras, pidurite kasutamine jms kasulik informatsioon). Kuidagi selleks ette valmistama kindlasti EI PEA, sest nagu juba eelnevalt mainitud, siis läbi kukkuda ei saa - see lõppaste on lihtsalt Sinu enda jaoks, et õpiksid autot paremini tundma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas
Tegin kõigepealt algastme ära ja siis ootasin mõned kuud ja tegin kohe lõppastme koolituse ära. Pmst seal on nii, et välja kukkuda on praktiliselt võimatu. Mina võtsin ühepäevase variandi - hommikul olid loengud, seejärel libedarajale autoga rallitama (möödapõige libedas olukorras, pidurite kasutamine jms kasulik informatsioon). Kuidagi selleks ette valmistama kindlasti EI PEA, sest nagu juba eelnevalt mainitud, siis läbi kukkuda ei saa - see lõppaste on lihtsalt Sinu enda jaoks, et õpiksid autot paremini tundma.

 

okei selge, tänud, ja ma plaanin nüüd sügisel minna :P, kus neid tavaliselt tehakse?, ma ise võrumaalt pärit muiud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tartu peaks sulle kõige lähemal olema.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal ka plaan kohe kohe minna. Lähen Raadile .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

eks ma ka lähen Raadile, sest Võrumaa Autokool teebgi raadil seda, nii olen ma aru saanud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ära käid, jaga kogemusi ;)


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keeratakse kummuli ka sind koos autoga, et teaksid, mis tunne on autoga katusel olla.

 

Ära jumala eest warni lase panna nüüd, veenid tõmban läbi ka siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ise ka võrust ning tegin sel suvel kohe selle sõidu ära, kui load kätte sain. Asi algab teooriaga mis kestab ~9st 13:00-ni, seejärel tehakse ära ökosõit (kaks inimest sõidavad tartusse, kaks tagasi) ning seejärel libedasõit raadil. Tõsi, läbi kukkuda on praktiliselt võimatu, kuid ns lollitama ei tasu sinna ka minna. Endale see värk meeldis, ning läheks hea meelega uuesti, kui võimalus antaks.


Anything you can do I can do better.

Teen fire cape'e!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.