Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shieldz Gaming - Stunt Montage

Soovitatud postitused

Tutvustus

 

Server on ingliskeelne, seega kes ei mängi ingliskeelsetes serverites, võib kohe teema kinni panna.

Igastahes, server on Stunt/Race/FreeRoam/Fun. Ehk siis DM ei ole lubatud mitte kusagil, relvi ei saa ka kusagilt. Seega kohe kui kellegil on relvad saab banned. Serveri GM on tehtud minu poolt 0ist ja arendan seda kiirelt edasi. GMi alustasime umbes nädal tagasi. Hetkel on vähe teleporte jne , aga neid tuleb koguaeg juurde.

 

Serveri Info

 

IP: 64.120.22.140:7782

Asukoht: (US) Chicago, IL

Mäng: San Andreas Multiplayer

Serveri Nimi: Shieldz Gaming Stunting Montage

Gamemode: SG-D v1.2 Alpha

Map: San Andreas

Mängijaid: X / 25

Parool: Ei

 

Commandid

 

/help - Sealt leiad kõik käsklused

 

Hiljem kui mul endal ka San Andreas olemas lisan täpsemalt.

 

Administratiiv

 

Serveris on ainult 2 administraatorit hetkel. [sG]NumNutz ja [sG]klaceN.

Serveri uus omanik on [sG]klaceN, mina olen ainult skripter. Ma müüsin hosti talle.

 

Me otsime ka uusi administraatoreid. Aga nad peavad olema ülihea ingliskeelega ja teisi aitama.

Vaadake üle server kui meeldib siis mängige. Administraatoriks küsite kasvõi 1 kord siis pole teil võimalik administraatoriks enam kunagi saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vabandust, et mu silm nii palju märkab, aga kuidas see võimalik on ? : d

 

Meil oli 50 slotti aga vähendasime seda kuni saame uuesti rohkem mängijaid. Vähem maksame kuus sellega. Me saame alati uuendada kui vaja, kui jälle saame mingi 20 mängijat siis läheb 32 sloti peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Okei, selge :)

Kunagi tegin ka stunt serverit, Xtreme Stuntage, äkki tead. See on üle aasta juba kinni.

Hüppan ka siis kunagi läbi. Edu!

 

Tore :).

Homseks ronin ise ka sisse ja uute administraatorite otsimine alaku. Server on alles Alpha baasis seega jah. Otsin ka teist skripterit, või vähemalt kedagi kes ideesid jagaks mida juurde teha.

 

Muidu see Xtreme Stuntage on tuttav nimi. Kui keegi just nicklamenud pole siis vast olen korra seeski käinud :).

 

Igastahes leiate mind ka nüüd serverist ülesse. Ma sain ka San Andrease, aga kui sisse tulete ja ma ei vasta siis andke 5 min aega. Tavaliselt ma istun mäng all ja iga natukese aja tagant vaatan uuesti SA-MPi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bump!

Server on uuendatud!

Mõned lihtsamad uuendused

 

/repair command

spidomeeter


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.