Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Creeperly :: Eesti Minecraft'i server!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Creeperly10uus.png

If Creeperly was a beer, it would probably be the best beer in the world..

 

Tegemist on siis Eesti Minecrafti serveriga, mis sai asutatud märtsis 2011. Nüüdseks on meil tellitud juba uus server, millel on 24 slotti. Serveri mängumood on ehitatud olema võimalikult sarnane vanadele Creeperly aegadele, sest meile on isiklikult öeldud, et Creeperly mängumood on läbi aegade olnud parim.

Serveril puudub Whitelist, aga et serveris ehitama ja korralikult mängima hakata on sul vaja ehitusluba.

 

Mis asi on ehitusluba?

 

Ehitusluba annab Sulle õiguse ehitada ning korralikult ehitada meie serveris.

 

Kuidas ma saaksin endale ehitusloa?

 

Ehitusloa taotlemiseks tuleb sul täita ankeet planketi järgi, mis asub meie foorumis. Täpsema informatsiooni ja planketi saamiseks mine meie foorumisse ja kliki pildil "Kuidas liituda?".

 

Milleks valida just Creeperly?

 

Põhjus on lihtne. Meie server on nimelt ammustest aegadest ühel parimal kohal olnud ja me ei peta teid seekordki. Meie tiim on üles seadnud mõnusa ning kasutajasõbraliku mängumoodi, on alati mängijaskonna jaoks olemas ning abistab vajadusel. Meie serveris on loodud ekonoomia, millega saab osta ning müüa enda valitud kaupa. Enda virtuaalset majanduslikku seisu on võimalik näha käsklusega /money või /balance. Küsimusele jääbki vastus lihtne: Miks mitte?

 

 

Meie serveri koduleht: http://www.creeperly.net

Foorum: http://www.creeperly.net/foorum

 

Serveril on peal väga palju kasulikke pluginaid. Server on 99,9% Grief-proof tänu kasulikele pluginatele. Serverisse tulles peab igaüks registreerima endale kasutaja, mis hoiab ära inimesi teiste kasutajatena sisse logimast.

 

Võimalik on ka VIPiks tellida. Rohkem informatsiooni VIPide eelistest ning tellimisest foorumis.

 

 

Täname,

Creeperly meeskond

 

:: SERVERI ANDMED ::

 

Serveri nimi: Creeperly

Serveri koduleht: http://www.creeperly.net

Serveri foorum: http://www.foorum.creeperly.net

Serveri IP: 46.105.113.15:25589

Serveri slotte: 24

Whitelist: Puudub

 

:: SERVERI JUHTKOND ::

 

Serveri omanikud:

 

TrullaCraft

Tanel19

 

Serveri Administraatorid:

 

Tops

ExploreR

Killerdean1

 

Serveri moderaatorid:

 

LordMJO

 

Loodan, et vähemalt proovite meie serverit ja kindlasti külastage ka meie kodulehte!

;)

Muudetud liikme Hundikutsu'i poolt

————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Astun läbi

Tehke survivor mode parem, ja nii et teiste pandud blocke lõhkuda ei saa.

See oleks väga 5+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Kui teiste tehtud blokke lõhkuda ei saa, on just halb. Kas see bpolnud mitte BigBrother, mis lubab adminnidel kasutajaid rollbackida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kui teiste tehtud blokke lõhkuda ei saa, on just halb. Kas see bpolnud mitte BigBrother, mis lubab adminnidel kasutajaid rollbackida?

 

Esiteks tahan küsida, et miks on see halb, kui teiste tehtud blokke lõhkuda ei saa? Teiseks, BigBrother on meil ka peal, see lubab adminitel vaadata, kes ja millal on blokke lõhkunud, või asetanud.

 

Tänud tagasiside eest,

Tanel


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Mingi tont võib ju lambist igale poole neid blokke toppida. Kui admin piisavalt tihti online on, siis on ju lihtne üks käsk sisse toksida ja maja ongi korras. Teiseks, kui kutsud kellegi endale appi ehitama, või ehitad kellegiga koos, võib suht tüütuks minna. Või äkki kutsud endale elektriku koju, tema peab ka päris korralikult vaeva ju nägema, iga ette jääv bloki jaoks on vaja eraldi omanik kutsuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mingi tont võib ju lambist igale poole neid blokke toppida. Kui admin piisavalt tihti online on, siis on ju lihtne üks käsk sisse toksida ja maja ongi korras. Teiseks, kui kutsud kellegi endale appi ehitama, või ehitad kellegiga koos, võib suht tüütuks minna. Või äkki kutsud endale elektriku koju, tema peab ka päris korralikult vaeva ju nägema, iga ette jääv bloki jaoks on vaja eraldi omanik kutsuda.

 

Ei ei ei! Sa oled täiesti valesti aru saanud ja ma vabandan, kui ma selgitasin seda arusaamatult! Nimelt on asi niimoodi, et admin paneb soovikorral ehitisele peale protecti(kaitse) ning inimeste nimed, kes võivad selles ehitises asju lõhkuda ning juurde panna.

 

-Tanel


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõttetu server.. mingi igaüks pm saab mingi modeks/adminiks ja mingid kuradi hälvarid lampi teevad suure dna torni ja topivad sinna sisse ja koguaeg spawinvad mu koti igast paska täis (liha jne)

haige eile oli veel normaalen, aga täna puhas saast juba. proovisin mitukorda enda maja ehitada, aga EI kohe mingi tatt tuleb ja teleb su enda sisse ja topib koti mingit sitta täis ja hoiavad lambist kinni ja endal jõle naljakas..

 

mina quitisin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks olla Korralik survivel, 1 spawn koht, kus on no kill peale. Sealt väljudes juba kill chestidele saaks /cprivate panna ja ustele ka. saakks alasi prodectida avalduse kaudu ja kui see ei ole debiilne siis adminn ka prodectib mitte nagu präägu. 20 vend spawnivad asju ülejäänud näevad rasket tööd et endale asju saada. Ma arvan, et sa saada aru kui ma ütlen sulle nime p6lva.eu midagi sarnast ja vipid saaksid omale igapäev 5 dimondit vms? See praegune süsteem on crap... Adminniks teha vanasi mängijaid või neid kes näitavad ennast väga heast küljest, ning kui mingi adminni kohta kaebusi tuleb kasvõi 1 ( mis oleks ikka reaalne ) eemaldada adminnist... Adminid saaksid anda prodecte ja prodecte muuta( lisada inimesi sinna ära võtta jne.) Ning nad oleks samas ka vipid ( see oleks tasu selle eest, et nad aitavad prodecte jagada ja see aitaks serverit püsti hoida) . Muidu adminnidele peab kohe commandid ja asjad selgeks teha ning näiteks teha test talle kui ta selle sooritab saab andminniks. selle prodecti saamisele vb võiks panna ka maksumuse peale näiteks, et 10x10=100 blocki siis võtta 1 dimond. 50x30=1500 15 dimondit, Prodecti sees oleks alati no kill no tnt no creeper plahvatus või ka nii, et prodecti omanik saab ise valida mis lisa tahab ja mis ei taha, aga lisada eest maksma ei peaks.

Minu arvates oleks selline õige survival kill oleks on muidugi!Ning keegi ei saaks asju spawnida. Adminnide kohus oleks ka need dimondid mis ta saab kas ära hävitada vms, ning mitte omale kätta selleks peaks peaadminn hoolt kandma tegema endale graafiku kus ta näeb kes on teinud kellel kui suure ala ning küsib siis adminilt need dimondid endale. :)

 

Vabandust kirjavigade pärast ei ole aega kontrollida ja kirjutasin kiiresti :)

 

Parimate Tuhk!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võiks olla Korralik survivel, 1 spawn koht, kus on no kill peale. Sealt väljudes juba kill chestidele saaks /cprivate panna ja ustele ka. saakks alasi prodectida avalduse kaudu ja kui see ei ole debiilne siis adminn ka prodectib mitte nagu präägu. 20 vend spawnivad asju ülejäänud näevad rasket tööd et endale asju saada. Ma arvan, et sa saada aru kui ma ütlen sulle nime p6lva.eu midagi sarnast ja vipid saaksid omale igapäev 5 dimondit vms? See praegune süsteem on crap... Adminniks teha vanasi mängijaid või neid kes näitavad ennast väga heast küljest, ning kui mingi adminni kohta kaebusi tuleb kasvõi 1 ( mis oleks ikka reaalne ) eemaldada adminnist... Adminid saaksid anda prodecte ja prodecte muuta( lisada inimesi sinna ära võtta jne.) Ning nad oleks samas ka vipid ( see oleks tasu selle eest, et nad aitavad prodecte jagada ja see aitaks serverit püsti hoida) . Muidu adminnidele peab kohe commandid ja asjad selgeks teha ning näiteks teha test talle kui ta selle sooritab saab andminniks. selle prodecti saamisele vb võiks panna ka maksumuse peale näiteks, et 10x10=100 blocki siis võtta 1 dimond. 50x30=1500 15 dimondit, Prodecti sees oleks alati no kill no tnt no creeper plahvatus või ka nii, et prodecti omanik saab ise valida mis lisa tahab ja mis ei taha, aga lisada eest maksma ei peaks.

Minu arvates oleks selline õige survival kill oleks on muidugi!Ning keegi ei saaks asju spawnida. Adminnide kohus oleks ka need dimondid mis ta saab kas ära hävitada vms, ning mitte omale kätta selleks peaks peaadminn hoolt kandma tegema endale graafiku kus ta näeb kes on teinud kellel kui suure ala ning küsib siis adminilt need dimondid endale. :)

 

Vabandust kirjavigade pärast ei ole aega kontrollida ja kirjutasin kiiresti :)

 

Parimate Tuhk!

+1, väga hea mõtte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tänan tagasiside eest! Arutleme seda mõtet juhtkonnaga.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõttetu server.. mingi igaüks pm saab mingi modeks/adminiks ja mingid kuradi hälvarid lampi teevad suure dna torni ja topivad sinna sisse ja koguaeg spawinvad mu koti igast paska täis (liha jne)

haige eile oli veel normaalen, aga täna puhas saast juba. proovisin mitukorda enda maja ehitada, aga EI kohe mingi tatt tuleb ja teleb su enda sisse ja topib koti mingit sitta täis ja hoiavad lambist kinni ja endal jõle naljakas..

 

mina quitisin

 

Siis liitu Pricaga. (Meie meeskonnas ei ole ühtegi tatte (ehk adminid/moded), kes nussivad mängijate ajusid)

 

Teema: http://www.vahvel.net/showthread.php?79998-Prica-Minecraft-Server


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tuletan siiski meelde, et kõik meie serveri omanikud on 15+ vanuses ning adminid 14+.

 

@Daemonolen, kasutaja st4ven griefis päris korralikult ning sai banni, kahjuks tema unbanni ei saa.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain kergelt naerda.. Rahulikult ehitasin kui korraga keegi GhostRecon(?) teleb mind mingi lambijorsi juurde, peale seda küsisin, et WTF? Sellele vastu sain kohe julma sõimu, ning peagi võeti minult Moderaatori staatus ära ning nagu arvata juba oli, siis kick-spam jms.

Adminid 14+? Raske uskuda. Isegi mu 10 aastane sugulane on mõistlikum.. Mõelge oma adminite valiku üle, sellepärast teil praegu 3-4 inimest serveris ongi, oleks normaalne administraatorite tiim jms, oleks kõvasti rohkem.


Make it idiot proof and someone will make a better idiot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sain kergelt naerda.. Rahulikult ehitasin kui korraga keegi GhostRecon(?) teleb mind mingi lambijorsi juurde, peale seda küsisin, et WTF? Sellele vastu sain kohe julma sõimu, ning peagi võeti minult Moderaatori staatus ära ning nagu arvata juba oli, siis kick-spam jms.

Adminid 14+? Raske uskuda. Isegi mu 10 aastane sugulane on mõistlikum.. Mõelge oma adminite valiku üle, sellepärast teil praegu 3-4 inimest serveris ongi, oleks normaalne administraatorite tiim jms, oleks kõvasti rohkem.

 

Mis on su mängusisene nimi? Võtan asja käsile.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ei ei! Sa oled täiesti valesti aru saanud ja ma vabandan, kui ma selgitasin seda arusaamatult! Nimelt on asi niimoodi, et admin paneb soovikorral ehitisele peale protecti(kaitse) ning inimeste nimed, kes võivad selles ehitises asju lõhkuda ning juurde panna.

 

-Tanel

 

Palun kas sa võiksid seda pluginit jagada ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.