Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Zampka15 scam attempt! Kindel katse scammida!

Soovitatud postitused

Niisiis, pikk jutt lühidalt. Mul jooksis vahepeal MSN kokku, aga ta tahtis 70m osta ja ma ei tahtnud ette käia, pidin MM otsima ja kui leidsin "vaatas" arvele ,et polegi nii palju raha. Teise MSNiga läksin pakkuma talle siis väitis ,et 60m ostab ja raha on. Samuti väitis mulle ,et tal aint SEB pank teisel MSNil väitis ,et on mõlema panga klient.

 

Sorry kasutajale, Skip keda ma väitsin ennast olevat. Oli vaja kedagi kes vähe tuntud ja kellel vähe tehinguid, valisin sind lambist.

 

zampafail3.jpg

zampafail4.jpg

zampkafail1.JPG

zampafail2.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovite andmeid?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Taavi kuulus minu teami, kui keegi on realselt scammi saanud saan anda telefoni numbr, täis nime jne...


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eile sain mina temalt üle. Minu postitus on tema pinni müümis teema all.

11M, seda ei ole palju, kuid paraku see oli minu viimane raha.

Algul on väikesed summad, vaatab, et vahele ei jää, hakkab suuremaid summasi petma.

Asjale tuleb juba eoses kriips peale tõmmata.

Niiet sooviks küll ta andmeid. Võtaks hea meelega temaga midagi ette selles suhtes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Zampka ise just vaatas seda teemat, kuid enda kaitsmiseks tal ilmselgelt midagi öelda ei ole. Bännimiseks pole põhjust, sest tegelikult pole ta midagi teinud, kuid äri tehes hoidke sellest tüübist eemale või kasutage kindlasti MMi.

 

Täname hoiatamast.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.