Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SOTW 4 - Hääletus

Võitja  

27 liiget on hääletanud

  1. 1. Võitja



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Esimene sai hääle


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, et neil kel on kuntsniku embleem siis ei tohi sotw osa võtta ? Kuna nad ei anna teistele võimalust ?

Minuarust just see võistlus lisab teistele motivatsiooni juurde järjest paremaks saada.. Kaotustest tuleb õppida.

Ja ma andsin hääle küll Miolale. Ja ma natuke kahetsen seda, Miola töö hakkas küll kohe silma aga samas kui süveneda tööse on seal palju vigu. Hetkel on minu arvates Saulandi töö kõige parem. Aga noh oma häält enam tagasi võtta ei saa.

Mis tehtud see tehtud.

 

Saulandi tööst rääkides siis esimese asjana ütleks kohe, et kiri on algaja kohta väga hästi tehtud.

Võibolla ehk liiga monotoone ja lighting on ka veidi ebareaalselt tehtud. Samuti depthile oleks võinud rohkem rõhku panna aga algaja kohta suhteliselt hästi tehtud. Aga kuidagi tuttav on see töö. Ehk olen ma kuskil mingit tutorialit näinud selle kohta?.?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kolmas kutsude poolest, teine ka hea, aga rauntz ei teinud pmst midagi seal, mingi 6 layeri jms

 

facepalm.gif

 

Hinnatakse outcome järgi, mitte sellejärgi kui palju ta seal midagi teinud on lol.

Muide, ega kolmandas signas ka üle 6 layeri vaja ei läheks :)

 

Mulle istub Rauntzi töö kõige rohkem, mõnusad värvid ja näeb igasmõttes moderne välja. Minu hääl läks talle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
facepalm.gif

 

Hinnatakse outcome järgi, mitte sellejärgi kui palju ta seal midagi teinud on lol.

Muide, ega kolmandas signas ka üle 6 layeri vaja ei läheks :)

 

Mulle istub Rauntzi töö kõige rohkem, mõnusad värvid ja näeb igasmõttes moderne välja. Minu hääl läks talle.

 

Võin tõdeda, et kõik toimus ühe layeriga. :D

 

Olin sel ajal oma arvutist eemal ning kasutasin algsemat versiooni photofiltrest millel pole layereid. Paras kang tuli aga tahtsin siiski osa võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin margi maha endal, see nädal :D hääletasin esimese poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.