Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Simpsonid

Soovitatud postitused

VIP

THE SIMPSONS

 

simpson-streaming.gif

 

James L. Brooks'i ja Matt Groening'u loodud joonissari The Simpsons on minu meelest lihtsalt geniaalne ning kindlasti väärib eraldi teemat! Minu meelest teeb seriaali eriliseks just igapäevaelust leitud nüanside väljatoomine ning nende osavalt iroonilisse võtmisse panek! :)

 

"Simpsonid" on Ameerika Ühendriikide joonissari, mille autor on Matt Groening. "Simpsonid" on võitnud nii Emmy kui ka Peabody auhinna. Sari tegi Matt Groeningi kuulsaks ning tõi telekanalile FOX palju uusi vaatajaid. "Simpsonite" eelkäijaks oli "Tracey Ullmani Show", kus Simpsonite perekond esimest korda ekraanile ilmus.

 

"Simpsonid" on üks vanemaid teleekraanil jooksvaid sarju. "Simpsonite" debüüt oli 17. detsembril 1989 ning 18. hooaja lõpuks oli "Simpsonitel" juba 400 osa. Praegu on käimas kahekümne teine hooaeg. Simpsonitest tehti 2007. aastal ka täispikk film.

 

"Simpsonid" on satiiriline paroodia Ameerika elustiiliga keskklassi perekonnast, kuhu kuuluvad pereisa Homer, pereema Marge, poeg Bart ning tütred Lisa ja Maggie. Joonissarja tegevus toimub väljamõeldud linnas nimega Springfield. Sari näitab lähemalt inimesi, Ameerika kultuuri, rahvast tervikuna, ning televisiooni ennast.

 

"Simpsonid" tuntakse ära juba oma algusklipi järgi, milles näidatakse kõiki sarja tegelasi ning mis lõpeb üldjuhul Simpsonite elutoa diivanile kogunemisega.

 

Siia võiks siis kõik arvamust avaldada sellest seriaalist ning kirjutada, kas nad vaatavad / on kunagi vaadanud / kui palju on vaadanud jms huvitavat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu meelest pole Springfield välja mõeldud. Springfieldis leiutati näiteks korvpall aastal 1891. Ning see peaks olema Illinoisi osariigi pealinn. Vahest juhtub simpsoneid vaatama. Muidu niiviisi teadlikult ei vaata. Geniaalne sari tõesti.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Saatke wikipediasse kiri faktivea osas:) Ma olen ka muidu kuulnud, et see päriselt ikka olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kunagi juhtusin kuulma raadiost simpsonite kohta ja kuulsin, et Ameerikas oli lausa kõige sarnasema springfieldi otsimisega.Ja võitjaks osutus koht kus oli ka tuumaelektrijaam ja koha nimi oli otseloomulikult Springfield.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Alati on põnev ka vanu osi vaadata, kõiki detaile pole alati ju meeles.

Samuti juhtub vahetevahel ka osa peale, mida varem näinud pole:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.