Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

GIMP - Millega on tegu ja kuidas see Photoshopist erineb.

Soovitatud postitused

GIMP_Icon.svg

GIMP ehk GNU Image Manipulation Program on levinud vabavaraline pilditöötlustarkvara.

GIMP on hea siis, kui sa soovid alustada näiteks signatuuride tegemist, kuid sellega saab teha ka teisi pilte.

GIMP-i saab alla laadida täiesti tasuta (http://www.gimp.org/downloads/).

 

Põhiline erinevus GIMP-i ja Phoshopi vahel on see, et Gimp on täiesti tasuta, Photoshopi ainuke tasuta versioon on 30 päevaline trial. Crackitud Phoshopid on juba teine teema.

 

Neile, kes soovivad alustada GIMPi-i kasutamist, lisan siia mõned õpetused.

GIMP-i enda leht.

HuXy poolt tehtud õpetus.

Viis põhjust miks GIMP on parem kui Photoshop.

1) GIMP on 100% TASUTA !

2) GIMP võtab pea 20 korda vähem ruumi kui Photoshop.

3) GIMP võtab vähe mälu ning töötab kõikidel süsteemidel, isegi Unixil.

4) GIMP on palju kasutajasõbralikum.

5) GIMP uueneb automaatselt. Ka uuendused on tasuta, Photoshopil maksavad uuendusid kuni 200$.

 

Good luck & Have fun.

 

@ 2011 - Vanquish.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

haha, GIMP on 10x sitem kui Photoshop. Kui sa tahad saada disaineriks, siis sa ei saa jääda selle taha toppama et photoshop on tasuline või et see võtab rohkem ruumi kui GIMP.

Isiklikult soovitan GIMPi ainult neile, kellel on vaja vahest mõnda pilti väiksemaks teha või kuskile teksti lisada. Kes aga tahab tõsisemalt tegelema hakata asjaga, tõmmaku parem kohe Photoshop et ei peaks hiljem ümber harjuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
haha, GIMP on 10x sitem kui Photoshop. Kui sa tahad saada disaineriks, siis sa ei saa jääda selle taha toppama et photoshop on tasuline või et see võtab rohkem ruumi kui GIMP.

Isiklikult soovitan GIMPi ainult neile, kellel on vaja vahest mõnda pilti väiksemaks teha või kuskile teksti lisada. Kes aga tahab tõsisemalt tegelema hakata asjaga, tõmmaku parem kohe Photoshop et ei peaks hiljem ümber harjuma.

Igaühel oma arvamus. Ma eelistaks ka PSi, kuid ma alustasin GIMPiga, hea alustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algajatel võib tõesti PSiga ju esimest korda kokku puutudes silme eest kirjuks visata. Arvestades veel vahvli rahva keskmist vanust on ju GIMPi promomine siin igati asjakohane :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Algajatel võib tõesti PSiga ju esimest korda kokku puutudes silme eest kirjuks visata. Arvestades veel vahvli rahva keskmist vanust on ju GIMPi promomine siin igati asjakohane :)

 

Sa võtsid mu sõnad suust praegu. Eks ta nii ole jah, ega ma isegi alguses PSist mitte muffigi aru ei saanud.

Btw, meil õpetati veel GIMPi isegi arvuti tunnis (8. klass). :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ennast ajab gimp tõsiselt närvi, ma ei soovitaks seda kellegile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) GIMP on 100% TASUTA !

2) GIMP võtab pea 20 korda vähem ruumi kui Photoshop.

3) GIMP võtab vähe mälu ning töötab kõikidel süsteemidel, isegi Unixil.

4) GIMP on palju kasutajasõbralikum.

5) GIMP uueneb automaatselt. Ka uuendused on tasuta, Photoshopil maksavad uuendusid kuni 200

 

1) Nagu piraatlus oleks surnud

2) Äri PC endale.

3) sama mis punkt 2.

4) Noobidele ainult.

5) Pole vajagi neid uuendusi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1) GIMP on 100% TASUTA !

2) GIMP võtab pea 20 korda vähem ruumi kui Photoshop.

3) GIMP võtab vähe mälu ning töötab kõikidel süsteemidel, isegi Unixil.

4) GIMP on palju kasutajasõbralikum.

5) GIMP uueneb automaatselt. Ka uuendused on tasuta, Photoshopil maksavad uuendusid kuni 200

 

1) Nagu piraatlus oleks surnud

2) Äri PC endale.

3) sama mis punkt 2.

4) Noobidele ainult.

5) Pole vajagi neid uuendusi!

 

Ma ei tulnud siia väitma, et Gimp on kõvasti parem kui Photoshop, lihtsalt soovitan seda algajatele ja tegin siia lihtsa tutvustuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.