Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

easymills@hotmail.com - scammis üle $350 .

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere,

 

Lisas mind siis msni tegelane kes väitis et on Stewie siit foorumist.

 

MSN: [email:2qxmvoff]easymills@hotmail.com[/email:2qxmvoff]

 

Kandsin ette $350 ja ta haitus õhku.

 

 

Nüüd hommiku näen ,et Stewie väidab et ta msn oli hackitud.

 

Ma juba teavitasin ka stewiet, nii et olge ettevaatlikud. Küsige alati mingt tõestus materjali enne.

 

Igaljuhul mul on tolle tegelase msni IP ja ka Paypali IP mida ta kasutas:P See tähendab et politseil on kergesti ta address teada. Ära küsi kuida ma tean seda, aga ütleme nii mu töö on eesti politsiele "siukeste teenuste" pakkumine.

 

Saatsin asja juba kiiremas korras politseisse, nii et kui on teil olnud selliseid kogemusi selle hackitud kasutajaga , siis andke mulle teada ja ma saan selle lisada antud juurdlusesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nu tore et sa ennem emaili ei guugeldanud v6i sis natuke vahvlis ringi vaadata ei viitsinud, scamm teema tema kohta t2itsa olemas. http://www.vahvel.net/showthread.php?79995-Stewie-Scammer-!-easymills-hotmail.com-!

 

 

 

[email:1pcme858]easymills@hotmail.com[/email:1pcme858] HACKED !!!

 

Mix saavad just trusted memberid hacked? Tegu keylogger-iga? Vahvel.net hacked? Vahvel.net admin vaatab databaasist ise teie parooli, mis on md5 kujul "40d11e18f869bb6db8381bf0334e1388" ja decryptib selle, ning kui teil sama parool siin ning igal pool mujalgi...ja kuna ta admin ei oska teda kahtlustada?

Iga tahes tundub kyll, et kellegil on ligip22s databaasile.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kokkumäng nigunii.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nu tore et sa ennem emaili ei guugeldanud v6i sis natuke vahvlis ringi vaadata ei viitsinud, scamm teema tema kohta t2itsa olemas. http://www.vahvel.net/showthread.php?79995-Stewie-Scammer-!-easymills-hotmail.com-!

 

 

 

[email:1pdwweo6]easymills@hotmail.com[/email:1pdwweo6] HACKED !!!

 

Mix saavad just trusted memberid hacked? Tegu keylogger-iga? Vahvel.net hacked? Vahvel.net admin vaatab databaasist ise teie parooli, mis on md5 kujul "40d11e18f869bb6db8381bf0334e1388" ja decryptib selle, ning kui teil sama parool siin ning igal pool mujalgi...ja kuna ta admin ei oska teda kahtlustada?

Iga tahes tundub kyll, et kellegil on ligip22s databaasile.

 

 

Pole mõtet tarka panna kui ei tea. Parool on nähtav adminnile sellisel kujul nagu sa ise seda sisestad ehk siis "abcdef"


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole mõtet tarka panna kui ei tea. Parool on nähtav adminnile sellisel kujul nagu sa ise seda sisestad ehk siis "abcdef"
Poja kui sittagi ei tea sis 2ra postita. Parooli decryptimiseks on vastavad saidid nagu http://www.md5decrypter.co.uk/ kus on üle 8.7 miljardi parooli.

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sitalt turvatud boardil kyll jah.

 

Sa oled valus taun. Mis vahet seal on, mis kujul. Nii või naa saad seda encryptida vabavara näol (http://www.ratajik.com/CreateNetPassword/). Päris huvitav, mis versioonid siit välja tulevad. Mõnel on päris hea kujutlusvõime, kahjuks peab tunnistama, et mõni siit foorumist on ikka labaselt loll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Oi wow... Sa kohe 100% kindel ?

 

Millest sa siuksele järeldusele tulid?

 

 

 

olen 100% kindel, et 350doltsi ta ei scämmitud ikkagi. See oli niisama siin pandud, et ta saaks kindla peale bänned. Sellise vargusega on juba väga tõsised tagajärjed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga postita siia tõestus et ta scämmis sinult 350$ ning et BOMBFACTORY eksib kuigi olen temaga nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Aga postita siia tõestus et ta scämmis sinult 350$ ning et BOMBFACTORY eksib kuigi olen temaga nõus.

 

Ma arvan ,et mul pole midagi vaja tõestada. Ma ei ürita siin mingit kohtu protseduuri läbi viia.

 

Kui keegi selle nimelise msniga tahab sult PP $$ osta siis palun väga. Mul ei ole selle vastu midagi ja ma ei hakka keelama:)

 

Selle kirjutasin lihtsalt hoiatuseks siia ja jagasin oma kogemusi. Sinu enda teha kas uskuda või mitte ..

 

Vot

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa enne teema tegemist ikka reegleid lugesid?

 

1. Alusetult petturiks süüdistamine on keelatud! Pead tõestama, et kasutaja sind scämmis.

2. Teema peab sisaldama pilt(e) tehingust/msn ajaloost/panga väljavõttes jms.

Tühipaljas MSNist kopeeritud tekst ei loe!

3. Inimese andmed, kellega tehingut tegid. Olgu selleks Runescape nimi/Pangakonto/Foorumi kasutajanimi vms.

4. "Scammer" teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad. Niisama spämmijad saavad hoiatused. Näiteks (Jah, scämmis mind ka; Bännige ära; jt)

5. Kui peale 24hr jooksul alates teema tegemisest, ei ilmu teemasse pilte/videosi või muid tõendeid. Suletakse teema!

6. Isehakanud moderaatorid pole vaja! Moderaatsioon saab oma tööga ka ise hakkama!

7. Fake piltide tegemine on rangelt keelatud!

 

Võetud: http://www.vahvel.net/showthread.php?60643-Alafoorumis-quot-Vargad-p%E4tid-amp-petturid-quot-Reeglid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja tegelikult EV seaduse järgi ei tohi üldse petturiks tembeldada isikut, ennem kohtuohtsuse jõustumist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ja tegelikult EV seaduse järgi ei tohi üldse petturiks tembeldada isikut, ennem kohtuohtsuse jõustumist.

 

No ega ma Stewiet petturiks pole nimetanudki. Ma ainult mainisin, seda msni. Stewie ju ise ka ytles , et tema MSN oli hackitud.

 

Igaljuhul, ma arvasin et teeks teisele heateo ja hoiataks aga tundub et see pole vist kõige parem mõte.

 

Msni pilte mul pole. Ainuke asi mida võin näidata on paypali dispute.

 

Ja kui me hakkama rääkima siin EV seadustest, siis võibolla ainult 5% petturite teemad võiksid siin yleval olla ning paljud teemad nii mõneski sekstsioonis peaks kinni olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.