Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Stewie = Scammer ! easymills@hotmail.com !

Soovitatud postitused

Vabandan viimase pildi pärast, kuna panin MSNi akna kogematta kinni !

Soovin selgitust saada, mis toimub !

Pmi ei küsinud, kuna MSN klappis foorumi teemas olevaga !

Palun ole mees ja anna mulle kuuluv raha tagasi.

Ootasin veidike, et ta msni tuleks, kuid ei, seega tegin ka teema.

 

9lkbyc.png

2cwnafo.png

sbmp39.png

nxp8nk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MSN ja nimi nagu kattub, kuid PMi ei lasknud saata?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MSN ja nimi nagu kattub, kuid PMi ei lasknud saata?

 

Pmi ei küsinud, kuna MSN klappis foorumi teemas olevaga !

 

...


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda oli arvata, et ta on tulevane scammer.

Kiirelt feedis tehinguid natukene ja nii ta läks.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vittu mis ta halab ? Mul oli selgelt signas kirjas KÜSI ALATI PM !! ja kui inimene seda ei mõista ei vastuta mina tehingute eest ... + ma ei käi kunagi ebuddys kuna mul alati 2 msni lahti olnud nimelt msg plus !

 

Mul suva, fakt on see, et sinu MSN oli ja sina vastutad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vittu mis ta halab ? Mul oli selgelt signas kirjas KÜSI ALATI PM !! ja kui inimene seda ei mõista ei vastuta mina tehingute eest ... + ma ei käi kunagi ebuddys kuna mul alati 2 msni lahti olnud nimelt msg plus !

 

Miks alles nüüd siis muutsid signat et msn Hacked ? Lmao Ise lasid vaikselt üle kuna vaatasid, et ohoo päris paljud tulevad lagedale et msn hacked. Wow Peaks kah proovima :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt tema msn, see easymills sai hacki ja mitte mingit moodi ei saa seostada msni vahvli useriga, ainult see, et tal on msn signatuuris.

PM´i ei saadetud, mina ei näe probleemi

 

Mul suva, fakt on see, et sinu MSN oli ja sina vastutad.

 

Fakt on see, et sa ei lasknud PM saata, sinu oma viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Süü on mõlemapoolne, Stewie osas seepärast et ta ei suuda ENDA Msni turvalisena hoida - tema ju vastutab nende eest, seda enam et see on tal lausa signatuuris kirjas. Samas oli signatuuris kirjas ka palve tehingut tehes PM saata, kuid see ei tee Stewiet puhtaks poisiks.. muidu varsti arvab iga mats, et paneb signatuuri "KÜSI PM" ja hakkab eBuddys inimesi tuimalt üle laskma - tundub juba olevat trendiks saanud. Võiksite omavahel mingi kompromissi leida.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei vastuta saa aru KUI SINA PMI EI KÜSINUD ON SEE SINU PROBLEEM ! Jah selle kirjtuasin tõesti et msn hacked alles praegu , aga kui pmi ei küsitud ma ei vastuta !

 

Sina ei Vastuta ? Ära aja mind naerma . Sina vastutad just nimelt.

1. See oli sinu msn.

2. Küsi pm ? Mida see pm annab ? Suht mitte midagi. Ainult kontrollimaks et msn klapib.

3. Kurat Sul on see Fking msn igalpool üleval, mitte ainult signas. Müügi/ostu teemades.. Igalpool.

4. Kurat sa tirid junki arvutisse et keylogged suudad saada jne. " Rsgps Generator jne.. " Siukest paska pole olemas.

5. Ja miks just nüüd ? Ostad Rsgps ja koheselt ka Esimene Scamm teema ? Kuidagi kahtlane ajastus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Moded, mis siin muud on, tema vastutab ja peaks banni saama. Mõtle loogiliselt, ma võiks ka kedagi üle hetkel lasta ja homme kirjutada msn on hacked. Mina ei vastuda selle eest jne, LABANE jutt ju. Mõelge nüüd peaga spammerid saavad banni ja mingi vend, kes scammyb ei saa? Kus on teie silmad? Kui tema vastutab oma msn eest, siis on ilmselge bann, enne kui ta pole midagi tagastanud. Andke ka 24 tundi aega. Sama on tehtud nendega, kes on ka teinud, et msn hacked jne. Milleks pannakse selliseid uusi modesi, kes ei suuda midagi teha.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Moded, mis siin muud on, tema vastutab ja peaks banni saama. Mõtle loogiliselt, ma võiks ka kedagi üle hetkel lasta ja homme kirjutada msn on hacked. Mina ei vastuda selle eest jne, LABANE jutt ju. Mõelge nüüd peaga spammerid saavad banni ja mingi vend, kes scammyb ei saa? Kus on teie silmad? Kui tema vastutab oma msn eest, siis on ilmselge bann, enne kui ta pole midagi tagastanud. Andke ka 24 tundi aega. Sama on tehtud nendega, kes on ka teinud, et msn hacked jne. Milleks pannakse selliseid uusi modesi, kes ei suuda midagi teha.

 

+1 for u .

Dock'iga oli sama. Ning GG. Banned. Vahvel.net Mis toimub ???????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina ei Vastuta ? Ära aja mind naerma . Sina vastutad just nimelt.

1. See oli sinu msn.

2. Küsi pm ? Mida see pm annab ? Suht mitte midagi. Ainult kontrollimaks et msn klapib.

3. Kurat Sul on see Fking msn igalpool üleval, mitte ainult signas. Müügi/ostu teemades.. Igalpool.

4. Kurat sa tirid junki arvutisse et keylogged suudad saada jne. " Rsgps Generator jne.. " Siukest paska pole olemas.

5. Ja miks just nüüd ? Ostad Rsgps ja koheselt ka Esimene Scamm teema ? Kuidagi kahtlane ajastus.

 

Sa võta suhu tarkpea, peaksid ise ammu banned olema.

Stewie, ei suuda tõesti selle 30M tagasi maksta? Sinu msn ikkagist ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stewie, kust sa saad kindlalt nö scammeri ip teada? Kuidas sa tead, kes on kindlalt scammer? Sa räägid ennast ise sisse ju. Sad aga sa saad banni maksku, mis maksab, mina jonni ei jäta. Õiglane oleks sulle bann panna, sest nii on ka teistega tehtud, sina ei ole siin mingi erand. Moded, kaua võib, keegi modedest on ju alati sees.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sina vastutad, millest sa aru ei saa? Bann sulle nagu teistelegi on pandud. Sulle ei tehta mingeid erandeid.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.